Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lopuszno~

~Lopuszno~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:17:30

[quote name="Łopuszno" post="1730949" timestamp="1369689316"]

Odpuśćcie sb te dziecinne "wojny" na forum dzis przegralismy z bardzo dobrą druzyną kulturalnie na boisku choc kilka wejsc bylo troche nie fair 2 zmiany wymuszone kontuzjami. Wygrali po karnych karne to loteria mieli wiecej szczescia. W trakcie meczu nie nie byli druzyna przewazajaca tak jak i my obie strony mialy swoje sytuacje nie wykorzystane :) my nie strzelilismy tylko jednego karniaka nie dwoch :) Pozdrawiam chlopakow z Mniowa trzymam za was kciuki :D A strawczyn napinacze jak nie wiem pragne wam uzmyslowic ze nie caly nasz team po was jezdzil na forum zrozumcie to :) Zaszliscie dalej noi dobrze chwala wam za to Zaluje ze nie gralismy z wami moglibysmy sie przekonac kto jednak jest lepszy na boisku nie na forum :] Najlepszymi zespolami jestescie wedlug was ;P

#22 ~Lopuszno~

~Lopuszno~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:17:47

[quote name="Łopuszno" post="1730949" timestamp="1369689316"]

Odpuśćcie sb te dziecinne "wojny" na forum dzis przegralismy z bardzo dobrą druzyną kulturalnie na boisku choc kilka wejsc bylo troche nie fair 2 zmiany wymuszone kontuzjami. Wygrali po karnych karne to loteria mieli wiecej szczescia. W trakcie meczu nie nie byli druzyna przewazajaca tak jak i my obie strony mialy swoje sytuacje nie wykorzystane :) my nie strzelilismy tylko jednego karniaka nie dwoch :) Pozdrawiam chlopakow z Mniowa trzymam za was kciuki :D A strawczyn napinacze jak nie wiem pragne wam uzmyslowic ze nie caly nasz team po was jezdzil na forum zrozumcie to :) Zaszliscie dalej noi dobrze chwala wam za to Zaluje ze nie gralismy z wami moglibysmy sie przekonac kto jednak jest lepszy na boisku nie na forum :] Najlepszymi zespolami jestescie wedlug was ;P

#23 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:18:52

Widziałem jak gra Lopuszno. Kolega wyzej ma racje. To cos niesamowitego. Graja nieziemska pilke. Ich futbol jest ddoskonały w kazdym calu. A jednak chlopcy z Mniowa dali rade ;) Strawczyn wam dziekuje ! ;)

#24 ~IGGI`~

~IGGI`~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 13:12:04

W tym Strawczynie to takie drewna że drewna grają ,aż mi ich szkoda ! xD Ale powinni ten Małogoszcz zjechać ! W Łopusznie grają same gwiazdy , grają nieziemski futbol , po prostu chłopaki są genialni no nikt nie ma z nimi sznas , bo rozwalają wszystkich swoją zajebistoś*** .Ale dzisiaj zagrali PROSTĄ piłke i przegrali . Takie drewna że drewna. Za bardzo gwiazdorzyliście. Boli że nie weszliście ?

chłopie z tego co piszesz to widze ze Strawczyn to drewna, a Małogoszcz jeszcze gorszy. Szkoda ze nie śledziłes losów Coca-Coli CUP w województwie. Zobacz kto przeszedł do krajowych potem sie udzielaj dzieciaku :P

#25 ~German~

~German~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 18:55:49

Ciekawie będzie jutro ;) Bukowa - Mniów i Strawczyn - Małogoszcz ;)

Finał: Bukowa : Małogoszcz!

#26 ~Półfinalista~

~Półfinalista~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 19:00:36

Nie mam pojęcia skąd ten pocisk na Strawczyn ;) Wydaje mi się, że to Łopuszno.. Nie wiem, macie między sobą jakieś derby, czy po prostu komuś tutaj żal d*** ściska... Fakty są jednak takie, że Strawczyn ze swoją "prostą piłką" jest już w półfinale, a to nie przypadek ;)
Łopuszno odpadło z Mniowem, który był na forum we wcześniejszych tematach wyśmiewany. Fakty są jednak takie, że stracili JEDNĄ bramkę i to z rzutu wolnego ;) Małogoszcz z kolei reprezentuje świętokrzyskie ;) Mimo wszystko finał Bukowa : Strawczyn ;)

Pozdro:)

#27 ~Benfica~

~Benfica~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 20:53:39

Hahahah ja je**e najeżdżacie na Strawczyn bo co ? Bo jak dotychczas nie przegrał żadnego meczu. Po prostu Łopuszno zazdrości :) Peszek że dalej nie przeszli. I Myślę że Strawczyn na 100% wygrałby z Łopusznem :). Zobaczymy w Środe :)

#28 ~Ramon~

~Ramon~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 08:22:57

Polecam http://limmberro.blogspot.com

#29 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 13:25:29

WITAM WITAM WITAM więc tak Bukowa w finale wygrała z Mniowem 3:1 pozdro !

#30 ~Manchester~

~Manchester~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 13:39:32

Brawo Bukowa! Wcale nie przeważaliście, ale mieliście więcej szczęścia. Mimo wszystko daliśmy dobry mecz. Pozdro dla Was, wygrajcie wszystko!

#31 ~bvb <3~

~bvb <3~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:03:09

musmiy wygrać :) nawet sam fotograf był nami oczrowany :* , ale jesteśmy seksiaste :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 14:04:08

hhe :D co sądzicie o kibickach z  bukowy ? jak dla mnie są wytrząłowe :D

#33 ~fenomen~

~fenomen~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:16:42

no no powiem wam ze bukowa ma najlepszych kibiców   :) jest na co popatrzeć :D

#34 ~bvb~

~bvb~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:19:38

no no powiem wam ze bukowa ma najlepszych kibiców   :) jest na co popatrzeć :D

No wiadomo że jestesmy najlepszee ! Dziękii  ;D

#35 ~fenomen~

~fenomen~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:20:58

zawsze z kibicami bukowej :D

#36 ~trolo~

~trolo~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:26:55

kurde nie no one są po prostu zjawiskowe :D fajnie dzis tanczyły oby na final cos wymyslily też :)

#37 ~BVB <3~

~BVB <3~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:35:29

noo dzisiaj było mega ! aa i dziękujemy osobą ( nie wiem skąd ) chłopakom jak i również dziewczynom które były przebrane w niebieskie i pomarańczowe stroje, miło było patrzeć jak z nami śpiewacie i się bawicie :) pozdroo :* a no i reakcja chłopaków bodajże z Małogoszcza była żałosna. To tyle ! pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie drużyny :)

#38 ~bvb :)~

~bvb :)~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 15:38:48

właśnie chyba byli napalenia troszę na nas :D . no , ale cóź takie już jesteśmy :3

#39 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 16:00:44

kurde nie no one są po prostu zjawiskowe :D fajnie dzis tanczyły oby na final cos wymyslily też :)

Napewno wymyslą coś nowego. ;)

#40 ~bvb~

~bvb~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 16:12:13

zawsze z kibicami bukowej :D

Następnym razem tańcz z nami   ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych