Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dzony~

~dzony~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 15:39:27

także tego, Strawczyn gra dalej :)
Skoro Strawczyn gra prostą piłkę, to jaką piłkę grają rywale Strawczyna?
Kto widział dzisiejszy mecz niech odpowie.. czy to Strawczyn fauluje cały czas swoich rywali?
pozdrowionka.

#2 ~fenomen~

~fenomen~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 15:46:04

Strawczyn miał dzisiaj bardzo ciężki mecz pozdrawiam piłkarzy z Woli Jachowej

#3 ~GRUPA F~

~GRUPA F~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 15:50:10

Mówiłem, że Wola może sprawić niespodziankę..Widać jaki poziom był w grupie F
W którym grały zespoły z Daleszyc,Woli,Łagowa i Bielin ,,grupa śmierci''
Gratulacje dla zespołów, którym udało się awansować i tym co niestety odpadli.....

#4 ~Juuve <3~

~Juuve <3~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 16:46:25

małogoszcz <3

#5 ~Strawczyniak~

~Strawczyniak~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 16:58:07

Strawczyn nie grał dzisiaj dobrze . Wyszliśmy pewni awansu(wygralismy mecz już w szatni) . Przez co stracilismy bramke, dopiero w drugiej połowie sie obudziliśmy i zdołalismy wygrać. Według mnie mecz był dobry , było co oglądać! Szacunek dla Woli, która grała dzisiaj czysto i fair play. Ładny mecz :)

#6 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 17:13:29

no i co cwaniaki z łopuszna? :) Strawczyn awansował a w nie :)

#7 ~Pogno~

~Pogno~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:27:59

Bukowa- Mniów
Małogosz - Strawczyn

Jaki finał stawiacie? Moim zdaniem, Bukowa - Małogoszcz.

#8 ~maniekund~

~maniekund~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:29:45

No i teraz polfinał Malogosz vs Strawczyn . Ten mecz będzie prawdopodobnie finalem :P Dwie najlepsze drużyny . Będzie się dzialo:D Niech wygra lepszy :D

#9 ~Łopuszno~

~Łopuszno~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:36:42

Widziałeś wszystkie drużyny, żeby pisać, że spotykają się dwie najlepsze? Najepsze to one mogą być na papierze... Nota bene, mam nadzieje, że Małogoszcz zjedzie ten Strawczyn, bo ich brak pokory i chamska zadziorność robrajają :) A finał.. Cóż Małogoszcz i pewnie Bukowa, chociaż chciałbym Mniów, bo nas pokonali ;) Stracili tylko jedną bramkę jak do tej pory i ja bym ich nie skreślał. Porządni i kulturalni na boisku, bez wyjątku. Jak dla mnie mogą wygrać!

#10 ~xd~

~xd~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:40:05

a ja obstawiam w finale Mniów i Strawczyn :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:42:56

hhahhahahah pozdro kolego 2 posty wyżej. Najpierw było, że nie potrafimy grać, teraz, że jesteśmy zadziorni. Skończcię tę dziecinade :P nikt z nas nie czepiał się tego waszego łopuszna.

#12 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 18:46:18

a co Ci Strawczyn zrobił tak apropo ?
czy obrażali Was kiedykolwiek albo cwaniaków z siebie robili ? no chyba nie.
a że żal d*** ściska, że nie przeszliście to się nie udzielajcie i nie mówcie na nich.

#13 ~Łop~

~Łop~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:03:36

Nic mi nie zrobił Strawczyn, ale jeżeli każda drużyna ma do Was jakieś uwagi, to chyba coś musi w tym być :) Żal mi dupy nie ściska, bo wiem, że odpadliśmy ze świetną drużyną, po WALCE DO KOŃCA... A Strawczyn.. Nie ubliżając w ogóle, powiem, że to koniec Waszej przygody z Ligą Mistrzów ;)

#14 ~Wyśmićraczył~

~Wyśmićraczył~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:09:29

Daleszyce, "czarny koniu" GDZIE JESTEŚ? :D

#15 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:14:00

och i kto tu się chwali ?
wydaje mi się, że jedna drużyna ciągle najeżdża na Strawczyn, bo po prostu im zazdrości ?
nie wypowiadaj się, bo nic nie wiesz na ich temat.

#16 ~Strawczyn~

~Strawczyn~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:17:36

Łop - żal d*** ściska bo wasza przygoda z Ligą Mistrzów zakończyła się troche wcześniej niż nasza ? :)

#17 ~Zryw10~

~Zryw10~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:33:37

@Strawczyn

Świetnie powiedziane ;) To "troche" wcześniej to dokładnie ta jedna faza dalej ;) Ale spoko, na forum jechać się trzeba ;D

#18 ~DoUbLeBlAsT~

~DoUbLeBlAsT~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 19:59:05

W tym Strawczynie to takie drewna że drewna grają ,aż mi ich szkoda ! xD Ale powinni ten Małogoszcz zjechać ! W Łopusznie grają same gwiazdy , grają nieziemski futbol , po prostu chłopaki są genialni no nikt nie ma z nimi sznas , bo rozwalają wszystkich swoją zajebistoś*** .Ale dzisiaj zagrali PROSTĄ piłke i przegrali . Takie drewna że drewna. Za bardzo gwiazdorzyliście. Boli że nie weszliście ?

#19 ~Łopuszno~

~Łopuszno~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:15:16

Odpuśćcie sb te dziecinne "wojny" na forum dzis przegralismy z bardzo dobrą druzyną kulturalnie na boisku choc kilka wejsc bylo troche nie fair 2 zmiany wymuszone kontuzjami. Wygrali po karnych karne to loteria mieli wiecej szczescia. W trakcie meczu nie nie byli druzyna przewazajaca tak jak i my obie strony mialy swoje sytuacje nie wykorzystane :) my nie strzelilismy tylko jednego karniaka nie dwoch :) Pozdrawiam chlopakow z Mniowa trzymam za was kciuki :D A strawczyn napinacze jak nie wiem pragne wam uzmyslowic ze nie caly nasz team po was jezdzil na forum zrozumcie to :) Zaszliscie dalej noi dobrze chwala wam za to Zaluje ze nie gralismy z wami moglibysmy sie przekonac kto jednak jest lepszy na boisku nie na forum :] Najlepszymi zespolami jestescie wedlug was najle asz

#20 ~Lopuszno~

~Lopuszno~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:17:06

[quote name="Łopuszno" post="1730949" timestamp="1369689316"]

Odpuśćcie sb te dziecinne "wojny" na forum dzis przegralismy z bardzo dobrą druzyną kulturalnie na boisku choc kilka wejsc bylo troche nie fair 2 zmiany wymuszone kontuzjami. Wygrali po karnych karne to loteria mieli wiecej szczescia. W trakcie meczu nie nie byli druzyna przewazajaca tak jak i my obie strony mialy swoje sytuacje nie wykorzystane :) my nie strzelilismy tylko jednego karniaka nie dwoch :) Pozdrawiam chlopakow z Mniowa trzymam za was kciuki :D A strawczyn napinacze jak nie wiem pragne wam uzmyslowic ze nie caly nasz team po was jezdzil na forum zrozumcie to :) Zaszliscie dalej noi dobrze chwala wam za to Zaluje ze nie gralismy z wami moglibysmy sie przekonac kto jednak jest lepszy na boisku nie na forum :] Najlepszymi zespolami jestescie wedlug was ;P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych