Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 17:26:09

Liczymy wydatki? W du*** mam taki kraj i podobno wolną Polskie. Nijak to sie ma do rzeczywistoci. Tak samo pracuje teraz jak i pracowałam za komuny.W tamtych czasach święta pachniały wszystkim świątecznym. Co roku miałam pachnącą choinkę i wszystko co na święta potrzebne . uwięńczeniem miłóśc rodzinnej atmosfery. Teraz nie starcza mi na wiele rzeczy. Pieniądze rozchodza się na coraz to wyższe opłaty, droższą  żywność o wątpliwej jakości. Miesiąc wcześniej rozwieszone ozdoby świąteczne które niszczą skutecznie atmosferę nadchodzących świąt. Co mam chodzić po molochach handlowych i patrzeć na wiszące tam nie obrębione farłaty? Powiedzcie sami jak można zaplanować zakupy na święta jak ciągle trzeba coś kupować czy to ubranie czy to buty, bo producent nie ma żadnej kontroli jakości i produkuje wszystko nazwijmy po imieniu ..do trumny..Zarobki nie zaspokoją naszych potrzeb, dopóki będzie rządzic kapitalizm. Żeby to zmienić trzeba wygrać bitwę z ustrojem, a to jest bardzo grożne wyjście.

#2 ~obserwer~

~obserwer~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 18:54:36

"nina" opieprzasz się, nie przy tej trasie stoisz

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 19:23:38

Ciekawa jestem ile bierzecie za tą reklame Leclerca. Na okrągło czytam artykuły o leclercku, a przy okazji to dużo cen z marketów są nie prawdziwe-zawyżone przez was.... a akurat jestem pewna bo byłam np wczoraj w KAUFLANDZIE i wiele niższe ceny niż podajecie!!!

#4 ~Obserwator.~

~Obserwator.~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 21:19:57

Skąd Wy bierzecie te ceny???????????

#5 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 21:42:01

Piszecie ze w Kauflandzie nie ma karpia zywego a dzis bylem i widzialem ze jest!! Wiec nie wiem kto te wszystkie statystyki przygotowuje!! TZN wiem, ile jaki market wam zaplacil tak jest przygotowane zestawienie.

#6 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 21:51:20

Panowie redaktorzy postawili sobie za cel usilne promowanie marketów, jakby nie było u nas innych miejsc, gdzie można zrobić zakupy. Nie powiem, ceny niektórych towarów faktycznie są tam niższe niż w mniejszych sklepach czy na targowiskach, ale nie jest to normą. Ja zwracam dużą uwagę na tę kwestię i śmiało mogę powiedzieć, że poza tymi molochami też można kupować taniej. A zatem moje pytanie brzmi: Ile sobie liczycie za takie artykuły?

#7 prof

prof

niezależny

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1586 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 08:24:05

autor tego zestawienia zajął się świąteczną "promocją" konkretnego marketu.. słabe

#8 ~kazimierz~

~kazimierz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 08:33:48

Bardzo dobre porównanie, prosze nie marudzic, tylko czekać na obniżenie cen w innych marketach i dostosować ceny do zasobu kieszeni kupujacych. Prosze o większą iliść wymienionych artykułów.

#9 ~kazimierz~

~kazimierz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 08:35:33

Bardzo dobre porównanie, prosze nie marudzic, tylko czekać na obniżenie cen w innych marketach i dostosować ceny do zasobu kieszeni kupujacych. Prosze o większą iliść wymienionych artykułów.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 10:41:58

co za perfidna REKLAMA okropność!!! takie działania każą podejrzewać popełnienie korupcji! 

#11 ~Doctor Doille~

~Doctor Doille~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 10:48:57

Promocja marketu. Nic więcej. Ciekawe czy w koszyku mieli artykuły tego samego producenta. Bo łatwo jest wźąść najtańszy sok w Leclercu i porównać z sokiem pomarańczowym Tymbarka w Realu. Dotyczy to innych produktów w zestawieniu. Panowie redaktorzy jeżeli robicie takie zestawienie to po pierwsze produkt wybierajcie w  każdym sklepie identyczny.

#12 ~kiamm~

~kiamm~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:55:09

Wolę podjechać do najbliższego marketu i zakupić wiele rzeczy. Wiadomo,wszystkiego się nie kupi za jednym razem i trzeba jeżdzić po mieście. Ale jak mam jechać po kilka rzeczy na drugi koniec miasta,doliczyć PB,czas i stanie w korkach to ja dziękuję! Wolę dołożyć 1,50 i iść na miejscu. Rozumiem,za jednym strzałem wydać na zakupy 300-500 zł to fakt warto przepatrzeć ceny w marketach bo może zostać te 20-40 zł albo coś dobrego dokupić na święta! :D np. %%%% na sylwka hehe.

Wesołych Świąt!

#13 ~a.~

~a.~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:38:31

Zgodzę się, że nie jest to wiarygodne. Ale nie można porównać artykułów tego samego producenta, bo np. wiele rzeczy jest robionych tylko dla Biedronki lub Lidla. reszty nie wiem. Ale np. ser mielony w wiaderku ja kupuje zawsze w Lidlu, bo jest bez dodatków typu cukier wanilinowy i wtedy sama doprawiam po swojemu. Ser tego producenta można kupić tylko w LIDLU

#14 ~Tadeusz1944~

~Tadeusz1944~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 18:08:23

Będąc emerytem dysponuję dużą ilością wolnego czasu i od paru dni odwiedzam wiele sklepów

w Radomiu aby porównać ceny. Uważam, że najtaniej zakupy na święta zrobię w ELeclerc mimo, że mieszkam na drugim końcu miasta.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 08:33:01

miś

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych