Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Liceum czy technikum?

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:50:54

Witam. Musze stanac przed tym wyborem co wybrac - technikum czy liceum zwolenskie. Interesuje sie informatyka i w planach mam pojscie na studia, wiec moimi opcjami sa matfiz w liceum i informatyka w technikum. Ktore byscie bardziej polecili?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:56:58

Witam. Musze stanac przed tym wyborem co wybrac - technikum czy liceum zwolenskie. Interesuje sie informatyka i w planach mam pojscie na studia, wiec moimi opcjami sa matfiz w liceum i informatyka w technikum. Ktore byscie bardziej polecili?

a jakie masz oceny z matematyki, fizyki, interesowanie się informatyką nie oznacza, że będziesz dobrym informatykiem        i programistą, dziś wielu z was chce tylko klikać, a to nie to samo...czy nie lepiej zatem wybrać technikum z perspektywicznym kierunkiem połączonym z informatyką, np technik mechanik..

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 12:36:40

tylko nie technikum bo na studia żadne nie pojdziesz, właściwie nic nie będziesz mial. Jesteś młody otwórz oczy i idź do Puław Radomia. Błagam Cię nie niszcz się.

#4 ~Tymek~

~Tymek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 13:54:22

Wszystko tylko nie liceum zwoleń. rok temu skonczylem tą szkolę a raczej ta szkola wykonczyla mnie. serio nie ryzykuj swoim zdrowiem psychicznym.

#5 ~wybierzLiceumAleRadomskie~

~wybierzLiceumAleRadomskie~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 17:04:32

Ja odradzam zdecydowanie zwoleńskie technikum rolnicze. Po takim technikum możesz piastować elitarne stanowisko oborowego i przebierać widłami krowie gówno w podzwoleńskiej wsi. 

:)

#6 Jekyll&Hyde

Jekyll&Hyde

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 maj 2018 - 13:18:59

Idź do liceum, technikum, Radomia lub Puław, gdziekolwiek, tylko nie sugeruj się wpisami na tym forum i podejmij decyzję sam.

#7 ~absolwent~

~absolwent~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 15:01:26

chodziłem do Technikum i generalnie nie polecam ZSR_T słabe przygotowanie jest do matury.W moim OKRESIE ZDAWAŁO 30 %%, beznadziejne podejście do ucznia. Wieszanie psów a nie konkretna pomoc dydaktyczna,co odbija się na dalszej nauce W TEJ SZKOLE. Nauczyciele zaoczni,dzienni pozjadali rozum i swój wielki kuriozum,wywyższają się CO TO NIE ONI,w dodatku mają robotę po układach.Załatwioną po PSLu czy SLD.CZĘŚĆ NAUCZYCIELI ZASIADA W GMINIE CZY STAROSTWIE WIDAĆ JAK DOPROWADZILI MIASTO DO STAGNACJI I WYJAZDU MŁODYCH za chlebem. STANOWCZO ODRADZAM tam składania papierów.IDŹ DO PUŁAW CZY RADOMIA trochę normalności zagości I inne znajomości.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 08:32:46

Nie wiem czemu mając szerokie horyzonty w innych miastach wybieracie zacofane szkoly. Widze, ze wielką pozycją w arystokracji jest mieć robotę w szkółce. Tylko kogo to interesuje oprócz tych którzy sie z tym tak obchodzą? Nikogo. Jesteśmy dziurą na końcu Mazowsza i tylko max. wiejskim sąsiadom możemy się pochwalić. ;) Tupot szpileczek żadnego respektu nie doda.

#9 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 17:42:29

zdrowo normalnie myślący człowiek wybrałby liceum, a nie Technikum Rolnicze :/ po Technikum Rolniczym to sie we wsi siedzi bez perspektyw

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 21:27:59

Nie wiem czemu mając szerokie horyzonty w innych miastach wybieracie zacofane szkoly. Widze, ze wielką pozycją w arystokracji jest mieć robotę w szkółce. Tylko kogo to interesuje oprócz tych którzy sie z tym tak obchodzą? Nikogo. Jesteśmy dziurą na końcu Mazowsza i tylko max. wiejskim sąsiadom możemy się pochwalić. ;) Tupot szpileczek żadnego respektu nie doda.

To prawda niektóre panie sorki przesadzaja w strojeniu się.

Chyba liczą, ze wyrwą jakiegoś małolata.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 21:30:37

To prawda niektóre panie sorki przesadzaja w strojeniu się.

Chyba liczą, ze wyrwą jakiegoś małolata.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 13:25:34

Jak wybierasz się na studia, to wybierz liceum, ale nie zwoleńskie, bo to tylko strata czasu. Biorąc jednak pod uwagę liczbę błędów ortograficznych i stylistycznych w Twoim poście - jesteś po zwoleńskiej szkole i nie nadajesz się do innych, poza zwoleńskimi.

#13 ~Kasa~

~Kasa~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 08:33:23

Wszystko byle nie zwolenskie liceum a juz w szczegolnosci Technikum rolnicze ! No chyba ze po technikum chcesz w gnoju pracowac przy krowach i to sa twoje ambicje :D

#14 ~brain~

~brain~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 11:39:39

W technikum zdawalność matury jest na poziomie 30%, LO kończyłem wprawdzie koło 2010r, wtedy zdawalność była na poziomie 98%. Kierunek mat-fiz jak najbardziej otwierał możliwości studiowania na dobrych uczelniach, pod warunkiem że oczywiście sam się przyłożysz. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 09:26:53

W technikum zdawalność matury jest na poziomie 30%, LO kończyłem wprawdzie koło 2010r, wtedy zdawalność była na poziomie 98%. Kierunek mat-fiz jak najbardziej otwierał możliwości studiowania na dobrych uczelniach, pod warunkiem że oczywiście sam się przyłożysz. 

Jak to twoje liceum takie dobre, to dlaczego w niezależnych rankingach szkół jest tak nisko notowane w stosunku do liceów w okolicznych miastach ?  Czyżby wszyscy kłamali łącznie z instytucjami powołanymi do ich oceny? Nie wydaje mi się!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 10:22:45

Jak to twoje liceum takie dobre, to dlaczego w niezależnych rankingach szkół jest tak nisko notowane w stosunku do liceów w okolicznych miastach ?  Czyżby wszyscy kłamali łącznie z instytucjami powołanymi do ich oceny? Nie wydaje mi się!

Porównujemy tutaj dwie zwoleńskie szkoły-LO i Rolniczą,więc nie mówmy o rankingach szkół z Radomia,Puław itp.Porównując te  DWIE szkoły poziom nauczania,kultury nauczycieli i prestiżu to Technikum zostaje dłuuuuuugo w tyle za Liceum. Taka prawda.Starajcie się wybrać dobrą szkołę,bo to rzutuje na całe przyszłe życie.Nie popełnijcie tego błędu,wybierzcie Liceum.Jesli nie w jakimś większym mieście, to spokojnie można wybrać zwoleńskie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 09:27:35

Porównujemy tutaj dwie zwoleńskie szkoły-LO i Rolniczą,więc nie mówmy o rankingach szkół z Radomia,Puław itp.Porównując te  DWIE szkoły poziom nauczania,kultury nauczycieli i prestiżu to Technikum zostaje dłuuuuuugo w tyle za Liceum. Taka prawda.Starajcie się wybrać dobrą szkołę,bo to rzutuje na całe przyszłe życie.Nie popełnijcie tego błędu,wybierzcie Liceum.Jesli nie w jakimś większym mieście, to spokojnie można wybrać zwoleńskie.

No ale nadal pozostaje prawda, że obydwie szkoły są słabe, a ktoś chce iść na dobre studia, tak że liceum zwoleńskie niestety odpada.

#18 Jekyll&Hyde

Jekyll&Hyde

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 maj 2018 - 05:29:26

To dlaczego po LO są ludzie na AGH, SGH, WAT, politechnice warszawskiej, na uczelniach w Poznaniu, we Wrocławiu, w Krakowie, na niezbyt łatwych kierunkach typu: elektrotechnika, lotnictwo i kosmonautyka, mechatronika, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria biomedyczna itp. i wszędzie sobie radzą? 

To dane z losów absolwentów, dostępne w starostwie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 10:30:53

To dlaczego po LO są ludzie na AGH, SGH, WAT, politechnice warszawskiej, na uczelniach w Poznaniu, we Wrocławiu, w Krakowie, na niezbyt łatwych kierunkach typu: elektrotechnika, lotnictwo i kosmonautyka, mechatronika, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria biomedyczna itp. i wszędzie sobie radzą? 

To dane z losów absolwentów, dostępne w starostwie.

A znasz choćby jedną szkołę średnią po której nikt nie zdobył wyższego wykształcenia? To że wymienisz duże miasta i "mądre" kierunki nie spowoduje powiązania ich ze zwoleńskim liceum :D ! Widać inne szkoły mają  statystycznie lepsze wyniki, większe osiągnięcia, bardziej wykształconą kadrę, nowocześniejsze zaplecze naukowe, co daje o wiele lepsze wyniki edukacyjne i pedagogiczne. Zwoleńskie szkoły odstają od okolicznych i nie mają renomy - taka jest prawda, o której każdy wie i może sobie sprawdzić - nie koniecznie w zwoleńskim starostwie :) .

#20 ~WSIOK~

~WSIOK~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 13:06:04

Po Technikum Rolniczym w Zwoleniu - piastuje elitarne stanowisko oborowego i odrzucam gnój widłami !!! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych