Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Letnie zapalenie pęcherza. :: zobacz komentowany artykuł

pęcherz

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 12:28:31

u mnie sprawdza się urofuraginum ale słyszałam też że jest dużo naturalnych metod. pokrzywa, żurawina, nasiadówki? ktoś się jeszcze tak leczy? szybko przechodzi?

#2 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 12:22:04

ja słyszałam, że nasiadówki pomóc mogą tylko na rozwój bakterii, które lubią takie ciepło i wilgoć - i to mówił mi lekarz, więc musi coś w tym być. dla mnie też najlepszy sposób to urofuraginum z witamina c.. dodatkowo bawełniana bielizna i szybko wszystko przechodzi ;)

#3 Mariaanna

Mariaanna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 00:58:06

Ja się leczę sokiem z żurawiny, herbatą z pokrzywy, wit. C i urofuraginum własnie. Zawsze pomaga i to nawet dość szybko jak na lek bez recepty.

#4 ~galianka~

~galianka~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 08:21:25

Anita, ja rówież słyszałam, że nasiadówki to nie najlepsze rozwiązanie. Chwilowo złagodzą ból czy pieczenie, ale to tylko objawy, a tutaj trzeba się pozbyć infekcji, a nie objawów. Dlatego też ważne, żeby leki brać minimum tydzień, nawet jeśli już czujemy się zdrowi, bo ustąpienie objawów nie oznacza jeszcze wyleczenia zapalenia. Ja mogę polecić do urofuraginum jeszcze duże dawki witaminy C w każdej postaci, tabletki, owoce, warzywa, soki, bo zakwasi mocz i dzięki temu szybciej pozbędziemy się bakterii.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 11:47:18

Ja na co dzień jem owoce z dużą zawartością witaminy C, do tego dołączam sok z żurawiny, bo ta też bardzo dobrze wpływa na nasz organizm, ale jak miałam zapalenie pęcherza to  leczyłam się urofuraginum max, jak ma się już zapalenie to trzeba działać sprawdzonymi rozwiązaniami.

#6 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 20:18:37

Czytałam, że Ginjal urit ma zmieniony skład, przez co działa silniej i jest jeszcze bardziej skuteczny. Zwiększono w nim dawkę ekstraktu z owoców bzu czarnego oraz dołożono ziela św. Damiana, które ma o silne działanie diuretyczne i odkażające drogi moczowe.

#7 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:10:29

Stosowałam Ginjal Urit i mogę go polecić każdemu, kto ma problem z pęcherzem moczowym. Działa szybko, a co najważniejsze jest preparatem naturalnym.

#8 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:22:57

jak już zastosujecie wszystkie medykamenta kosmetyczne to dostaniecie Zanikowego Zapalenia Pochwy. A wtedy już nie ma ratunku.

#9 ~werra~

~werra~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 21:45:02

U mnie niestety zapalenia pęcherza bardzo często nawracały :( potrafiłam brać po 2 antybiotyki w ciągu miesiąca. I pewnie męczyłabym się nadal, na szczęście trafiłam do szpitala Mazovia w Warszawie, do dr Radziszewskiego. okazało się że mam wadę cewki moczowej która powodowała te ciągłe infekcje. Po udanym zabiegu jakiemu się tam poddałam problem naprawdę zanikł. 

#10 ~lukrecja~

~lukrecja~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:41:53

czym może się objawiać zapalenie u dzieci? Moja córcia co kilka nocy trochę popuszcza przez sen, w ciągu dnia ię nie skarży na nic, normalnie robi siku, już sama nie wiem co robić

#11 Nigeria

Nigeria

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 22:30:26

Proponuje zajrzyj na stronke suchyporanek.pl tam na prawde znajdziesz wiele dobrych porad. U nas zadziałał alarm wybudzeniowy. Powodzenia

#12 ~lukrecja~

~lukrecja~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 21:17:10

spróbowałam stosować ten alarm wybudzeniowy, znalazłam na tym suchym poranku apkę na telefon, też fajna. Pediatra kazał obserwować, jak sytuacja nie będzie się poprawiać to mamy iść do specjalisty

#13 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 14:42:06

No ale jak mam stosować ten alarm wybudzeniowy? Po prostu o określonych godzinach mam budzić syna? U nas problem pojawia się sporadycznie, ale trochę też zaczęło mnie to martwić, bo syn ma prawie sześć lat, a moczenie jednak co jakiś czas się zdarza. 

#14 ~kmurka~

~kmurka~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 12:22:02

Mój syn na szczęście sam reagował na alarm. Może pierwsze 2 noce był trochę zdezorientowany. Ale potem już z górki. Nie budzi się dziecka o określonych porach, po prostu alarm reaguje na wilgoć, jeśli czujnik poczuje wilgoć to budzi dziecko, żeby dokończyło sprawę w toalecie, a nie w łóżku ;) Poczytaj na suchym poranku, tam są najczęściej zadawane pytania.

#15 ~Korsyka~

~Korsyka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 17:14:21

zgodzę się z przedmówczynią. stronka jest fajnie zrobiona wszystko jest czytelne i podane w taki sposób ze można wszystko  zrozumieć. Najbardziej jednak podoba mi się apka oraz porady gdzie szukać pomocy

#16 ~Irka~

~Irka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:37:40

A jak powinniśmy przygotować się do wizyty u lekarza?

#17 ~buzyk~

~buzyk~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:23:58

A jak powinniśmy przygotować się do wizyty u lekarza?

Na stronie suchego poranka masz dziennik mikcji. Na pewno o to lekarz zapyta, bo ważne jest jak często dziecko się moczy. 

#18 ~Lulu~

~Lulu~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 08:52:57

A co to takiego i na czym polega? Pierwszy raz słyszę.

#19 ~klaudiza~

~klaudiza~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:01:40

jak wejdziesz na suchy poranek, to tam po prawej stronie jest ikonka szklanki, klikasz i ściąga ci dzienniczek, w nim zapisujesz ile dziecko wypilo w ciągu dnia, ile wysikało, tych parametrów do wpiania jest sporo

#20 ~Sosna~

~Sosna~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 23:11:49

A jeśli chodzi o ten alarm wybudzeniowy, to gdzie można coś takiego kupić? w aptece?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych