Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 20:53:05

Robię podobnie, tylko makaron daję inny - pełnoziarnisty z Lubelli i jest pycha :)

#2 ~tertera~

~tertera~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 18:24:28

ja też kupuję tylko pełnoziarnisty bo jest zdrowszy i ma mniej kalorii niż ten biały. Do Lubelli też jestem już przekonana więc nigdy nie wybieram innych marek.

#3 ~malwinnka~

~malwinnka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 19:57:30

Uwielbiam takie makaronowe dania :) Zazwyczaj kupuje makaron arrighi, tez z pszenicy durum, bardzo mi smakuje, pesto robię sama, brokuł w domu każdy lubi łącznie z dziećmi.

#4 ~Zbyszka~

~Zbyszka~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 20:44:55

Ja jestem pod wrażeniem bo od grudnia mam Thermomix i tam jest ogromy wybór przepisów. O wiele łatwiej mi się gotuje odkąd mam to urządzenie. A najlepsze jest to że nie kupuje się w ślepo tylko ja zgłosiłam się do Pani Justyny Ciesiun która jest przedstawicielem i zrobiła prezentację, pokazała funkcję, obsługę itd :) świetna sprawa

#5 ~Kalis~

~Kalis~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 04:47:14

Uwielbiam ten makaron z oliwkami oraz suszonymi oliwkami ballarini.pl/blog/makaron-pelnoziarnisty-z-oliwkami-i-suszonymi-pomidorami-n853 
I lubię też sobie dodać do niego nico parmezanu, bo w końcu rozpuszczony ser jest przepyszny <3 

Ballarini ma naprawde dobre przepisy vege, ale i również mięsne
W ramach znajomości to firma ta specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów kuchennych, garnków, patelni, noży kuchennych różnych firm, w tym Staub (pioner), Zwilling bardzo popularna i dobra firma oraz BSF, czy Miyabi ! Podoba mi się bardzo to, że faktycznie dbają o jakość swoich produktów oraz potraw

#6 ~robin~

~robin~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:13:32

lubię każde danie z makaronem i mięsem :)

ostatnio do pracy robiłem świderki arrighi do tego kurczak i jakiś sosik np z pomidorów. Szybko i pysznie.

#7 Marta2000

Marta2000

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:23:37

lubię każde danie z makaronem i mięsem :)

ostatnio do pracy robiłem świderki arrighi do tego kurczak i jakiś sosik np z pomidorów. Szybko i pysznie.

Makarony :D Ah, to zdecydowanie coś co uwielbiam niemal od zawsze :D Moja kulinarna miłość. To co ostatnio jadłam to danie wg tego przepisu - https://uwielbiam.pl...-salata-rzymska

. Przepyszne i zdrowe :) 

#8 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 13:44:01

A ja ostatnio odkryłem również bardzo ciekawy przepis. Mianowicie miałem mega ochotę aby zrobić coś słodkiego i oryginalnego. Chciałem zaskoczyć dziewczynę i udało mi się. Skorzystałem z tego przepisu -  https://uwielbiam.pl...-z-mango-i-beza . Polecam. :) Rewelacyjnie smakuje. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych