Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 12:51:18

Dr Jaroslaw Jaskulski - to lekarz o ktorym mozna powiedziec " NAJLEPSZY ''

#2 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:14:53

Dr. Bocian bardzo dokładny i cierpliwy. Dobry specjalista. Pozdrawiam Panie doktorze

#3 ~Baba w ciąży~

~Baba w ciąży~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 21:00:08

dla mnie:
internista - dr Sciwiarska-Walczak
ginekolog- dr Witczak
ortopeda-dr Armanski
okulista -Cieslik i podobno Rybowski tez jest dobry

Brakuje mi to mimo wszysto kilku nazwisk, wielu tez nie kojarze ( ale to chyba dobrze) ;-)

ale co tam robi chirurg J. Zapart to nie wiem. Mam nadzieje, ze to zbieg nazwisk ale raz bylam wlasnie u chirurga o tym nazwisku w przychodni na Stoku, normalnie jaral przy mnie w gabinecie fajki... co do diagnozy to sama w sobie nie byla skomplikowana, bo skręciłam kostkę na imprezie ;-)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 21:47:00

dla mnie:
internista - dr Sciwiarska-Walczak
ginekolog- dr Witczak
ortopeda-dr Armanski
okulista -Cieslik i podobno Rybowski tez jest dobry

Brakuje mi to mimo wszysto kilku nazwisk, wielu tez nie kojarze ( ale to chyba dobrze) ;-)

ale co tam robi chirurg J. Zapart to nie wiem. Mam nadzieje, ze to zbieg nazwisk ale raz bylam wlasnie u chirurga o tym nazwisku w przychodni na Stoku, normalnie jaral przy mnie w gabinecie fajki... co do diagnozy to sama w sobie nie byla skomplikowana, bo skręciłam kostkę na imprezie ;-)

A gdzie poprzednie wpisy??? Niewłaściwe??? Krytyka zabroniona???

#5 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 22:05:41

Dr Handerek-super ginekolog. Prowadziła moją ciążę, wspaniała opieka w szpitalu, w którym pracuje. Właśnie jej brakuje na liście :(

#6 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 08:24:49

Czas Karnawału!!!!!
Szkoda, że moja propozycja nie została przyjęta. Wciąż jednak mam nadzieję, że tak się stanie w kolejnych edycjach
Obserwując tzw. "plebiscyty" na lekarza roku z lat poprzednich, sugeruję:
1. Ogłosić przetarg dla lekarzy, np. aby wejść do "plebiscytu" należałoby wpłacić wadium w wysokości 5000 zł, które ulega po konkursie przepadkowi na rzecz redakcji.
2. Podnieść cenę gazet z tzw. "zwrotów"
3. Dlaczego SMS ma kosztować jedyne 1,23 zł z vat? Lepiej wprowadzić numer telefonu, za który płaci się 9 zł - w końcu stać na to uczestników.
W ten sposób, my pacjenci zostaniemy uzdrowieni .... śmiechem i dobrą zabawą.

Mimo wszystko czeka nas dobra zabawa obserwując masowe głosowania tzw "wdzięcznych pacjentów"

#7 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 12:17:12

Pani dr Anna Zapart - cudowny człowiek i cierpliwy lekarz:)

#8 ~gagatek~

~gagatek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 22:16:20

Głosuję na pana dr Sebastiana Kędzierskiego.Jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem :) pozdrawiam.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 00:21:45

Znakomity specjalista, taktowny, kulturalny, cierpliwy, wysokiej klasy!!!!!!!!!!!! dziękuję Panie Doktorze!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 08:33:04

Wspaniali lekarze są również na Oddziale Pulmonologicznym Szpitala na Czerwonej Górze.
Bardzo dobry jest dr Łęczycki. Jest dobrym człowiekiem i dobrym lekarzem.
Dobry zespół jest w Przychodni Dentystycznej "Moto-Med" dr Sikory.
Na duże uznanie zasługuje organizacja badań w Klinice Okulistycznej doktora Cieślika.
Onkologia jest bezkonkurencyjna.Tam każdy lekarz jest Lekarzem Roku!
Z takimi przychodniami NFZ powinien podpisywać kontrakty, a nie z przychodniami, które mają tylko dobrych lekarzy a nie mają urządzeń do badań.Na takie przychodnie szkoda naszych pieniędzy.

#11 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 10:17:58

drA.Jakubczyk -PAWLOWSKA jest wspanialym lekarzem ,ma niesamowita intuicje w stawianu diagnozy ,wiedze medyczna,jest bardzo mila i ludzka ,najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu bede na na glosowala

#12 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 10:22:11

doktor A,Jakubczyk Pawlowska jest cudonym lekarzem ,ma wiedze i serce a teraz to bezcenne,cala przychodna jest super ,niema problemu z dostaniem sie do lekarzy ,pozdrawam i glosuje

#13 ~!!??~

~!!??~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 15:59:35

Wielu kekarzy z tej listy nie znam, lecz z kilkoma miałam do czynienia zarówno z lekarzami dla dorosłych jak i dla dzieci. Owszem, niektórzy są fachowcami i dobrymi lekarzami lecz przynajmniej trzy osoby z nominowanych to super konowały (to zdanie również wielu z moich znajomych) i nie wysłałabym do nich nawet mojego psa! Ciekawe skąd oni się tu w ogóle wzięli ??!!

#14 ~Anioł~

~Anioł~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 16:48:53

Wielu kekarzy z tej listy nie znam, lecz z kilkoma miałam do czynienia zarówno z lekarzami dla dorosłych jak i dla dzieci. Owszem, niektórzy są fachowcami i dobrymi lekarzami lecz przynajmniej trzy osoby z nominowanych to super konowały (to zdanie również wielu z moich znajomych) i nie wysłałabym do nich nawet mojego psa! Ciekawe skąd oni się tu w ogóle wzięli ??!!

Podzielam zdanie.

#15 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 17:32:36

Doktor Klank-Szafran,wspanialy czlowiek i znakomity lekarz kardiolog

#16 ~garbaty~

~garbaty~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 17:41:10

Młody ortopeda z Ostrowca pracujący w Piekarach Śląskich Jarosław Szczygieł.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 18:43:18

Albo gabinet prywaty , albo praca w społecznej służbie zdrowia

#18 ~Anioł~

~Anioł~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 18:52:51

Zdecydowanie gabinet prywatny i może być jeszcze kontrakt.

#19 ~Anioł~

~Anioł~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 18:53:28

Zdecydowanie gabinet prywatny i może być jeszcze kontrakt.

#20 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:05:10

ciesze sie ,ze w koncu dr AGATA JAKUBCZYK -PAWLOWSKA zostala nominowana zasluguje na wygrana bo jej diagnoza spowodowala ze zyje,mila kontaktowa ,trzymam kciuki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych