Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 19:54:16

kazdy dobrze wie ktory bierze po kolei - a ktory 3 nie *)

#22 ~sandomierzanka~

~sandomierzanka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:21:15

Miałam kontakt z panem Jawornikiem, gdy leżałam na patologii ciąży. Jak dla mnie trudno go nazwać lekarzem, niewiele zajmował się pacjentami, na dłuższą chwilę ma się z nim do czynienia jedynie na obchodzie.... niezbyt sympatyczny,niegrzeczny wobec współpracowników, chłodny. Może i dobry z niego fachowiec, nie zaprzeczam bo ani mi nie zaszkodził, ani nie pomógł. Jako człowiek robi jednak bardzo zimne wrażenie. Jako lekarz wydaje się, że wzbudza strach w swoich współpracownikach. Nie widać między nimi współpracy, dokładnie widać, kto tu rządzi.

#23 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:28:41

Niestety, na humor pani dr Jungiewicz też trzeba natrafić. Niby uśmiechnięta, a zarozumiała na maxa. Jeden z najbardziej niesympatycznych lekarzy na oddziale dziecięcym.

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:36:06

Panią dr Kloc trudno rozszyfrować. Robiła mi cesarkę, bardzo się starała tym bardziej, że trafiłam z krwotokiem. Później jednak nie interesowała się mną. Może tak ma być....., kto ma czas, ten leczy na oddziale. Chyba lekarz ok, trochę jednak zamknięta i chłodna wobec pacjenta.

#25 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 10:46:08

Dr Szcześniak - MEGA ZAROZUMIAŁY GOŚĆ!!! Miałam z nim do czynienia na komisji. Niestety, on lepiej wiedział, "że nie boli mnie kręgosłup i kręcę". Zabrał mi zwolnienie (nie trwające wcale długo) i resztę choroby musiałam spełnić na urlopie.... bo kto by z nimi walczył. Potraktował mnie jak oszusta i kręta !!! Udowodnił mi, że osoba trzydziestoletnia w naszym kraju nie ma prawa chorować. Później okazało się , że moje problemy zostały rozwiązane na oddziale onkologii w Krakowie.

Kilka moich opini na temat lekarzy. Jedne dobre....inne złe. Szkoda jednak, że czasem lekarz zamiast leczyć , RANI. Psychika też boli.

#26 ~salwa~

~salwa~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:23:04

DR. WARZOCHA to czlowiek wyjatkowy jako lekarz i jako czlowiek zawsze mily z kazdym problemem mozemy sie do niego zwrocic to jeden z nielicznych lekarzy ktory nie robi pacjentowi laski ze z nim rozmawia dlatego wielki szacun dla Dr Krzysia To jest wzor LEKARZA z POWOLANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 12:39:53

DR. WARZOCHA to czlowiek wyjatkowy jako lekarz i jako czlowiek zawsze mily z kazdym problemem mozemy sie do niego zwrocic to jeden z nielicznych lekarzy ktory nie robi pacjentowi laski ze z nim rozmawia dlatego wielki szacun dla Dr Krzysia To jest wzor LEKARZA z POWOLANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak. Tylko, ze najkompetentniej i najbłyskotliwiej diagnozuje zgon pacjenta : "no przeciez mówiłem, że dzisiaj albo jutro umrze i moje słowa sie sprawdziły"

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 13:44:13

Gdy trafiłam z synem na oddział o 1.30 w nocy (astma) pani Jungiewicz zapytała, "czy jest tak źle, że musiałam budzićcały oddział o tej porze". Czy osoba tak się zachowująca ma odwagę brać udział w takim konkursie ?..... no bo chyba jest świadoma, o jaki tytuł walczy. Nadal podtrzymuję, najbardziej niesympatyczny lekarz na oddziale.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 13:55:12

I co wołałbyś żeby cię oszukiwał? Powiedział wprost że będzie to co Bóg da?

Co i gdzie da? Do kieszeni fartucha , w kopercie w gabinecie prywatnym?.

To nie dary boskie.

Elita mi się znalazła.
Lubią podróżować ...za granicę. Z rodzinną najlepiej. W Alpy na ferie z wnukami....
Dyżury płatne jak eksperckie opinie.
A to w koło to samo. Ciśnienie podwyższone, gorączka, alkoholik , udar,zawał. wyrostek, złamanie itp..
Normalka jak co dnia i CBA w każdym szpitalu i niech idą za granicę co niektórzy, zobaczymy czy będą oschli i spieszący do prywatnych gabinetów !!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 14:37:25

Gdy trafiłam z synem na oddział o 1.30 w nocy (astma) pani Jungiewicz zapytała, "czy jest tak źle, że musiałam budzićcały oddział o tej porze". Czy osoba tak się zachowująca ma odwagę brać udział w takim konkursie ?..... no bo chyba jest świadoma, o jaki tytuł walczy. Nadal podtrzymuję, najbardziej niesympatyczny lekarz na oddziale.

a pani Błońska?

#31 ~poldiser~

~poldiser~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 14:43:13

wogole to oddzialem ginekologicznym powinien zajac sie ktos z kielc bo co tam wyprawia sie z pacjentkami wola pomste do boga / a tym bogiem jest pan ordynator takim uwaza sie .
do pacjentek mowi jak im sie nie podoba to niech ida gdzie indziej.
tak jak by jego prywatny szpital byl !!!!!!!!! kawal *) z niego a nie lekarz / w gabinecie
prywatnym to przyjemny, usmiechniety jak mu sie placi za wizyte a w szpitalu patrzy na rece !

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 15:50:14

a barbara loch ? czemu tylko 12 lekarzy przedstawiono ?!

Bo jest ładną kobietą.

#33 ~optymistka~

~optymistka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 17:32:13

PAN DOKTOR WARZOCHA - NAJLEPSZY I NAJBARDIEJ LUDZKI W NASZYM SZPITALU!!!! PRAWIDŁOWO ZDIAGNOZOWAŁ (A NIE BYŁO TO TAKIE PROSTE!) i zoperował mojego synka!!!!DZIJĘKUJĘ PANIE DOKTORZE, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!1

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 18:10:20

hej lekarze ch...uj wam w twarze

#35 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 19:52:38

Pani Błońska PRZESYMPATYCZNA!!! Miałam z nią kontakt kilka razy w szpitalu i 2 razy prywatnie... SUPER. Nie ma znaczenia czy jesteś w szpitalu, czy w gabinecie prywatnym. Możesz mówić swoje sugestie, uwagi... wysłucha, doradzi, nie wymądrza się, świetny lekarz. Miła. Nie śpieszy się z pacjentami, potrafi siedzieć godzinę. BARDZO POLECAM !!! Zresztą do lekarzy pracujęcych na oddziale poza panią Jungiewicz i ordynatorem naprawdę nie mam zastrzeżeń.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 20:44:37

Pani Błońska PRZESYMPATYCZNA!!! Miałam z nią kontakt kilka razy w szpitalu i 2 razy prywatnie... SUPER. Nie ma znaczenia czy jesteś w szpitalu, czy w gabinecie prywatnym. Możesz mówić swoje sugestie, uwagi... wysłucha, doradzi, nie wymądrza się, świetny lekarz. Miła. Nie śpieszy się z pacjentami, potrafi siedzieć godzinę. BARDZO POLECAM !!! Zresztą do lekarzy pracujęcych na oddziale poza panią Jungiewicz i ordynatorem naprawdę nie mam zastrzeżeń.

Prywatnie pieniądze wzieła i w szpitalu leczyła ?? - na ubezpieczenie??

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 22:42:08

Tak lekarz Warzocha zasługuje na miano lekarza roku. Podam tylko taki banalny przykład. Prze wiele lat osoby, które w nocy przychodziły zajmować sobie kolejkę, kiedy rano wpuszczeni do rejestracji dowiadywali się że ich lekarz nie będzie przyjmował. Wiedzieli o tym wszyscy w tym dyrektorzy. Pewnego razu ja byłem zarejestrować zonę o godz. 2 w nocy i byłem już trzeci. Po wejściu nie ja a dwie osoby przede mną zobaczyły kartkę , że lekarz na którego czekają ma urlop. Po rejestracji poszedłem do sekretariatu szpitala i wtedy lekarz Warzocha zastępował z-cę deyr4ektora pana Kropa. Kiedy przedstawiłem mu problem z jakim się spotkały te osoby i zasugerowałem aby takie informacje były wywieszone w oknach lub drzwiach przy wejściu natychmiast zareagował. Od tej pory takie informacje są wywieszane. Czyli nie tylko jako lekarz ale i organizator pracy wykazał się starannością.

#38 ~sakwa~

~sakwa~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 22:46:19

Miałam kontakt z panem Jawornikiem, gdy leżałam na patologii ciąży. Jak dla mnie trudno go nazwać lekarzem, niewiele zajmował się pacjentami, na dłuższą chwilę ma się z nim do czynienia jedynie na obchodzie.... niezbyt sympatyczny,niegrzeczny wobec współpracowników, chłodny. Może i dobry z niego fachowiec, nie zaprzeczam bo ani mi nie zaszkodził, ani nie pomógł. Jako człowiek robi jednak bardzo zimne wrażenie. Jako lekarz wydaje się, że wzbudza strach w swoich współpracownikach. Nie widać między nimi współpracy, dokładnie widać, kto tu rządzi.

Ja tez lezalam i mialam wycinana macice , lezalam przed operacja 3 dni nawet nie zapytal jak sie czuje .
Pani obok przyszla pierwszego dnia i juz byl u niej z wizyta !Chwaliła ze jaki przyjemny a jak sie okazalo
potem byla sasiadka pielegniarki z oddzialu :) Na uklady nie ma rady !!!
a tak wogole to ordynarny lekarz patrzy na rece .

#39 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 10:41:41

Prywatnie pieniądze wzieła i w szpitalu leczyła ?? - na ubezpieczenie??

A kto powiedział, że tak zrobiła? Z dziećmi chodzi sie też na kontrole, nawet jak są zdrowe, nie muszą potem trafiać do szpitala. Wizyta prywatna nie zawsze jest równa wizycie w szpitalu.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 11:58:14

Jest tak jak wszędzie jeśli lekarz pomoże to jest super jak nie to be.
A Pan Rożek nie jest lekarzem sandomierskiego szpitala (już). Natomiast Dr Jawornik fajny lekarz tylko trzeba go brac troche na luzie.
A czy na ginekologii i położnictwie to lekarz , który nie prowadzi ciaży lub nie leczy interesuje sie pacjentką ????
Każdy ma swoje pacjentki z resztą nie tylko na tym oddziale

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych