Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Legendarny Stolbud Włoszczowa po 50 latach kończy produkcję i zamyka swoje fabryki

stolbud włoszczowa

83 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ogier~

~ogier~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 21:12:39

Ciemnota i głupota ludzka nie zna granic obwiniając Burmistrza że prywatny zakład pada . Myślicie że lud to kupi . Zajmijcie się tym co do samorządu należy - jak np szpital, za który odpowiada powiat . Gdzie te znamy na dobre ?? Nie widać, a raczej w w tym kierunku idzie jak zapowiadano w kampani . Przypominam spaitkanie PiS w parku . Co to miało nie być !!!! Gdzie są Ci pomocnicy ??? Pewnie przyjadą znowu jesienią po głosy i będą chcieć zamiatać . Mioteł Ci u nas wiele i myślę że po przegranych wyborach przez PiS wystartczy ich dla nich .

Jak do tej pory te miotły dość skutecznie wymiotły to tałatajstwo w ostatnich wyborach a w nadchodzących ,mam nadzieję dokończą dzieła ,posługując się twoją frazeologią . 

ps wyluzuj trochę , nie wchodż aż tak głęboko w zad swemu pryncypałowi hihihiiiiiii.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 22:02:52

Nie pomogło nawet umorzenie długu, które to zostało podpisane prze Burmistrza. A była to bardzo duża suma.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 22:45:54

Nie pomogło nawet umorzenie długu, które to zostało podpisane prze Burmistrza. A była to bardzo duża suma.

Jakiego długu ? To już jest pomowienie, bo wszystkie umorzenia są publikowane i jawne

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 16:00:25

Umorzenie długu firmy p. Wyp.... Było to ok. 2 lat wstecz. Można sprawdzić w Gminie. Na pewno na ten temat wiedzą Radni z poprzedniej kadencji.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 16:12:30

Umorzenie długu firmy p. Wyp.... Było to ok. 2 lat wstecz. Można sprawdzić w Gminie. Na pewno na ten temat wiedzą Radni z poprzedniej kadencji.

Określ rok i kadencje . I nie pisz głupot że w poprzedniej kadencji, bo poprzednia to 2014-2018

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 17:34:50

Nie będę więcej nic pisał. To nie są głupoty tylko prawda 100 procentowa. Wiem co piszę. Tylko nie każdy może to sprawdzić.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 11:09:09

mimo upadłości zakładu nasi radni ciągle kierunek Stolbud,

zero refleksji i odpowiedzialności.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 12:27:59

nie słowa lecz czyny 

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:23:22

Nie będę więcej nic pisał. To nie są głupoty tylko prawda 100 procentowa. Wiem co piszę. Tylko nie każdy może to sprawdzić.

Każdy może sprawdzić w sprawozdaniu finansowym, jakie ulgi zastosowała gmina wobec podatnika. Takiego przypadku - umorzenia zadłużenia w kadencji 2014-2018 nie było. Mogły być jedynie przesunięcia terminów płatności, albo rozłożenie na raty.

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 19:21:26

nie słowa lecz czyny 

Stolbud klapa ,Lipa (pomnik przyrody) bęc ,droga 786 pomału się sypie , może taki klimat nastał ? aż strach się bać co może być dalej . Czyny są a słowa się dobierze.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 19:36:04

Stolbud klapa ,Lipa (pomnik przyrody) bęc ,droga 786 pomału się sypie , może taki klimat nastał ? aż strach się bać co może być dalej . Czyny są a słowa się dobierze.

A barierki w rynku ?

#32 ~AK~

~AK~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:24:07

słyszałam, że na czas remontu magistrali zostanie postawiona kotłownia koło basenu.

Mieszkam na AK nie ma na to mojej zgody

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:48:41

słyszałam, że na czas remontu magistrali zostanie postawiona kotłownia koło basenu.

Mieszkam na AK nie ma na to mojej zgody

A ja mieszkam na AK i popieram ten pomysł

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:37:33

Jakiego długu ? To już jest pomowienie, bo wszystkie umorzenia są publikowane i jawne

Te trollu masz biuletyn sprawdź nie umiesz to się nie mądruj, i nauczcie się w tych urzędach pisać bo nie wiem na której uczelni kończyliście te studia i wyjustować tekstu was nie nauczono? Porażka. 

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:00:10

A ja mieszkam na AK i popieram ten pomysł

super świetny pomysł postawimy kotłownie na środku AK

#36 ~alo alo~

~alo alo~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:11:06

Nikt nie będzie na chwilę stawiał kotłowni, ogarnijcie się.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:18:36

super świetny pomysł postawimy kotłownie na środku AK

Była mowa że przy basenie a nie na AK. Tacy jak ty to widzą tylko czubek swojego nosa i mają chore urojenia.Była kotłownia przy szpitalu i nikomu to nie przeszkadzało. A tobie ciągle coś się nie podoba

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:25:27

Tu nie trzeba stawiać kotłowni, bo obiekty już istnieją. wystarczy je tylko zaadaptować. Tak postąpił by dobry gospodarz

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:12:14

Oczywiście,nowe rury położą w ziemi obok starych,potem przepną w ciągu jednego dnia i tyle.

Wtedy stare zlikwidują i rozbiorą konstrukcje.

#40 ~alo alo~

~alo alo~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:38:56

Tu nie trzeba stawiać kotłowni, bo obiekty już istnieją. wystarczy je tylko zaadaptować. Tak postąpił by dobry gospodarz

Mówisz o osiedlowych? Należą do spółdzielni, wspólnot - musiałby je przekazać gminie. Same nie udźwigną kosztów bo są tylko budynki, a infrastrukturę trzeba tam kłaść od podstaw. No i czym palić? Gazem? Kwestia opłacalności, trzeba by to policzyć. Na chwilę obecną gmina też chyba takimi środkami nie dysponuje. A program Czyste powietrze pisiory w to powietrze wysadziły, więc dofinansowania z tej niedobrej UE też nie będzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych