Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aqua~

~aqua~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 17:22:45

z pobliskich socjali tez beda sie tam stolowac? tylko patrzec jak retauracja zmieni sie w cos tam cos tam...

#2 ~aqua~

~aqua~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 17:23:08

z pobliskich socjali tez beda sie tam stolowac? tylko patrzec jak retauracja zmieni sie w cos tam cos tam...

#3 ~MacFAN~

~MacFAN~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:52:40

Nie wróżę długiej perspektywy tego biznesu... przynajmniej nie w Radomiu. Nie wiem czy inwestor miał okazję badać w jakikolwiek sposób Radomski rynek restaurantów.... każda restauracja działa na początku wyśmienicie... a później na każdym kroku szuka oszczędności :P

Radom to wiocha której przede wszystkim nie stać na takie żarło... wiem że nie padły nawet kwoty za dania i niby skąd mam wiedzieć, ale ludzie kochani... jak można się spodziewać tanich dań jak tu za kilka lub kilkanaście milionów powstanie lokal od zera!!! i niby co schaboszczak w zestawie miałby kosztować 15zł?????

JAK ŻYĆ???  JAK ŻYĆ???

#4 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11191 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 05:40:54

Personel z absolwentów dopiero kończących szkołę ?! To od razu zmienić nazwę na PIEKIELNA KUCHNIA.

#5 ~freeman~

~freeman~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 09:03:58

Z pewnością będzie się cieszyć popularnością wśród pracowników firm ochroniarskich i sprzątających, którzy wpadną na śniadanko lub obiadek w cenie ich dniówki.

A nie można otworzyć baru mlecznego, jak tylko ta restauracja się zwinie, co nastąpi niechybnie w ciągu paru miesięcy? 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 17:08:29

No to ja sie nie zgadzam z tymi bredniami bo jak sie pozamykacie w domach na kanapach albo spacer po bulwarze w GS to jak możecie mieć pojęcie czy te restauracje maja racje bytu czy nie .chociazby Mojito w porze lunchu nie ma stolika,teatralna tez, kasztany o niedzielnym deserze zapomnij bo zajęte stoliki mam wymieniać dalej! Wiec jaka to wiocha.

#7 Piwopij

Piwopij

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11191 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 12:32:09

Pożyjemy , zobaczymy.

#8 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 14:31:34

Tak...zatrudnić młodych ludzi pod pretekstem,że to ma być ich pierwsza praca...śmieszne zaproponują im staż z bidy albo dadzą 6 zł za godzine i umowe smieciową..niech w końcu do Radomia pan Prezydent ściągnie jakąś pożądną firmę, która dla zatrudnienie  i godziew wynagrodzenie wielu ludzimom bez pracy.

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 23:17:10

Co ma Prezydent do prywatnych inwestycji ? - może co najwyżej ściągnąć spodnie. Jest wiele firm, które ucieka z Radomia bo jest tu dużo ludzi, którzy nic nie potrafią a mają oczekiwania jak specjaliści. Radomskie szkoły wyższe, które dokonują zaliczeń za po prostu chodzenie na zajęcia bądź na zaliczenie przyjmują pracę ściągniętą z internetu psują jedynie psychikę absolwentów, wypuszczają ludzi z dyplomami a umiejętnościami ósmoklasistów. Założę się że do takich należysz - taka praca i płaca jakie umiejętności. Skoro ktoś potrafi obierać jedynie ziemniaki i co 15 minut wychodzić na papieroska pewnie tyle dostanie 6 zł za godzinę do Twojej kieszeni to 9 zł z kieszeni pracodawcy - sory taki mamy ZUS. Do puki szkoły nie zaczną wypuszczaj fachowców z umiejętnościami tylko statystów z dyplomami tak właśnie będzie. Miejsce pracy to nie miejsce nauki tylko pole do wykorzystania umiejętności. Przemyśl to zanim kolejny raz złożysz CV z pustym miejscem w polu umiejętności a jako główną zaletę wpiszesz "szybko się uczę". Życzę miłego wieczoru i dalszych rozważań na temat co powinien zrobić Prezydent..... a może czas wystartować na ten urząd i wszystko zmienić ?

#10 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 13:21:50

Ponieważ mój post uznany został za sam napisze krutko: ceny wysokie , małe porcje , fatalna obsługa , kelner podaje dania a palce wkłąda do tależa jak niesie, 

#11 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 13:22:58

Ponieważ mój post uznany został za sam napisze krutko: ceny wysokie , małe porcje , fatalna obsługa , kelner podaje dania a palce wkłąda do tależa jak niesie. Problem opisałem bardziej ale niestety nie da się go u zamieścić.

#12 ~meliska~

~meliska~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:43:23

La Melisa-hahaha jedno wielkie go...no jedzenie nie doprawione szef kuchni niezdecydowany sam nie wie co jest w kuchni a wlasciciel???buc buc buc i jeszcze raz cham.ale no coz...pozostaje mi zyczyc Panom J i T powodzenia w prowadzeniu tego balaganu aha i panie szefie szacunek dla.ludzi to podstawa...Pan T i Pan J pewnie sie domysla o czym pisze.

#13 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 14:28:25

Co do miejsca, ładne czyste.Bylam że znajomymi i pomimo dłuższego spotkania nie smierdzialy mi ubrania przypalonym olejem.Teraz bardzo ważne...czas czekania na danie bardzo długi..jedzenie nawet smaczne mogło by być trochę bardziej gorące.obsluga bardzo miła kelnerka zna się na swojej pracy i mimo że była jedna a stolików miała kilka dawała sobie świetnie radę, bardzo pomocna, uśmiechnięta. Napewno tam wrócę.

#14 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 23:03:15

Byłam dziś pierwszy raz z mężem w restauracji jedzenie rewelacja , uklony dla kucharza !przytulne miejsce swietna obsługa Pani kelnerka przemiła z uśmiechem bardzo ciepłe podejście do gości, jesteśmy oczarowani i napewno wrócimy ! Jak najbardziej polecam to miejsce !

#15 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 09:16:11

Polecam restaurację,jest smacznie i napewno zdrowo,jak dla mnie mało przyprawione danie,ale to tylko moja opinia poza tym wszystkim bardzo smakowało.Obsługa na wysokim poziomie Pani Karolina strzał w dziesiątkę,uśmiechnięta,przesympatyczna osoba.Gratuluję obsługi.pozdrawiam.Nina

#16 ~stefano~

~stefano~
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 13:16:43

Witam wszystkich.Dołączam się do opini Pani Niny,obsługa rewelacyjna dziewczyna ma oczy naokoło głowy,mimo że była sama na stolikach było czysto,pełen szacunek? :-) Ale jeśli chodzi o Pana w okularach tragedia!!minął się z powołaniem,jego odzywki i miny.... Jedzie B.dobre.Polecam

#17 ~dolis~

~dolis~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 21:29:09

"Myśliwska" - fajna nazwa.

#18 ~Radomianin~

~Radomianin~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:01:38

Bardzo mocno nie polecam trują ludzi wpychają stare po weselne jedzenie kurw wy by cię otruły za 20 zł zarobku lokal typowo radomski czyli nie dajemy nic a bierzemy za to pegę nigdy tam juz nie pójdę i przestrzegam ludzi przed tym lokalem bo to naprawdę jakaś pomylka

#19 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:15:27

Polecam restauracjie la melisa, jedzenie bardzo dobre mogło być trochę bardziej podgrzewane.Robilam tam urodziny męża 40 ste, pycha dania, przystawki bardzo dobre, czyscuytko wszystko ok, obsługa bardzo miła i pomocna nic nie brakowało, Pani Karolina i Pani Renata do samego rana uśmiechnięte, polecam wszystkim na każdą uroczystość.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 19:58:52

Polecam restauracjie la melisa, wyszukane menu, pyszna Beza, Panie z obsługi bardzo miłe uśmiechnięte. Impreza urodzinowa udana

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych