Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KZO i niesamowity metaliczny smród w mieście


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 08:54:10

Na terenie KZO pracuje "tymczasowy" komin bez filtrów który zatruwa miasto oraz okoliczne miejscowości. Czy to normalne że w naszych czasach, gdzie tyle się mówi o zanieczyszczaniu środowiska, może dochodzić do sytuacji gdzie przedsiębiorca niszczy zdrowie ludzi mieszkających na około bo zakład musi działać? Sorry, ale w d*pie mam ludzi tam pracujących i straty szefostwa jeżeli całe miasto ma za to odcierpieć zdrowiem. Do powietrza którym oddychamy dostają się metale ciężkie. Pomijając fakt niszczenia zdrowia, potwornego smrodu, ciekawe kto zapłaci za zniszczone blaszane dachy na domach które w ten sposób KZO niszczy. Rozumiem że straż miejska nadal nie potrafi zadbać o porządek w mieście. Ludzie, czy wam już na niczym nie zależy? byle by kapusta w kieszeni się zgadzała?#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:20:08

Na terenie KZO pracuje "tymczasowy" komin bez filtrów który zatruwa miasto oraz okoliczne miejscowości. Czy to normalne że w naszych czasach, gdzie tyle się mówi o zanieczyszczaniu środowiska, może dochodzić do sytuacji gdzie przedsiębiorca niszczy zdrowie ludzi mieszkających na około bo zakład musi działać? Sorry, ale w d*pie mam ludzi tam pracujących i straty szefostwa jeżeli całe miasto ma za to odcierpieć zdrowiem. Do powietrza którym oddychamy dostają się metale ciężkie. Pomijając fakt niszczenia zdrowia, potwornego smrodu, ciekawe kto zapłaci za zniszczone blaszane dachy na domach które w ten sposób KZO niszczy. Rozumiem że straż miejska nadal nie potrafi zadbać o porządek w mieście. Ludzie, czy wam już na niczym nie zależy? byle by kapusta w kieszeni się zgadzała?

Zgłoś to do ministerstwa środowiska. Do Kielc nie ma co.#3 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:30:18

Pół wieku był tylko zwykły kopulak z iskrownikiem i nikomu to nie wadzilo. KZO jest odlewnia żeliwa więc nie ma mowy o metalach ciężkich. Jak Ci nie pasuje to przeprowadz się w stronę Modliszewic tam będziesz miał świeże powietrze.

#4 ~ADRIAN~

~ADRIAN~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 07:54:27

Taak tam Bartosz i Kondrad dbaja o swieze powietrze ,szukaja znajomosci na Wojskowej Akademi Technicznej ofiary Bratko ..Jestescie Pedalami !!! Mowie wam to wprost !!!

#5 ~Beka z typow~

~Beka z typow~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:01:13

Taak tam Bartosz i Kondrad dbaja o swieze powietrze ,szukaja znajomosci na Wojskowej Akademi Technicznej ofiary Bratko ..Jestescie Pedalami !!! Mowie wam to wprost !!!

za chrzan z pod jajec ,zrobili by laske ,a pozniej do wujka na skarge a czemu pani w podstawowce w koncie stawiala ,po mielismy problem z glowka...Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych