Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kursy zawodowe dla bezrobotnych.

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bezrobotny~

~bezrobotny~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 15:12:11

Nie wiecie gdzie można zaczerpnąć informacji na ten temat? Nie słyszeliście o kursach zawodowych dla bezrobotnych? Z góry mówię ze Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie mnie nie interesuje, to jest jakieś dno - wieczny brak pieniędzy na szkolenia i spychologia. 

#2 ~z rynku~

~z rynku~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 16:41:48

Nie wiecie gdzie można zaczerpnąć informacji na ten temat? Nie słyszeliście o kursach zawodowych dla bezrobotnych? Z góry mówię ze Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie mnie nie interesuje, to jest jakieś dno - wieczny brak pieniędzy na szkolenia i spychologia. 

Zadzwoń do ZDZ Kielce,Radio Kielce też prowadzi swoja "Radiową Giełdę Pracy"

do wyboru ZDZ

http://search.smarta...dz kielce kursy

RK do wyboru

http://search.smarta...ce giełda pracy

Powodzenia

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2013 - 10:33:28

zobacz może tu:

http://ckpstaszow.pl...neral&Itemid=81

CKP maja jakieś bezpłatne kursy

Pzdr

#4 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 09:51:45

Hej!! A zapisał się ktoś na kurs w zawodzie kucharz w CKP na koszarowej?

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 07:58:06

Ja planuję jechać i się zapisać. Jest okazja to trzeba korzystać.

#6 ~Aaaawww~

~Aaaawww~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 14:54:35

Czy ktoś wie kiedy UP w Staszowie będzie miał środki na organizację kursy, staży??

Drugie pytanie. Po co w tym urzędzie tylu urzędnikow, skoro niemają nic do zaoferowania?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 15:16:17

Czy ktoś wie kiedy UP w Staszowie będzie miał środki na organizację kursy, staży??

Drugie pytanie. Po co w tym urzędzie tylu urzędnikow, skoro niemają nic do zaoferowania?

ad1 nigdy.

ad2 Po to aby rodzinki miały robote. Przecież tam sami swoi, całe familie siedzą.

#8 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 23:06:00

Witam, nie słyszeliście czy są organizowane  kursy w staszowie na kucharza, kucharza małej gastronomi ?

#9 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 00:39:24

Znam dziewczynę, ktora ciągle jest na stażu z PUP w szkole. Chyba już drugi rok. Jak to możliwe?

#10 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 17:35:12

Jej ciocia pracuje w PUP. Więc dla takich pieniądze na staż są. A tak na marginesie, ile może maksymalnie trwac staż?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 19:21:19

przed 30-stką do roku, po 30-stce 1/2 roku.

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 21:29:58

przed 30-stką do roku, po 30-stce 1/2 roku.

A można dostać staż najpierw na 10 miesięcy, przerwa i znowu staż, najpierw dwa miesiące i teraz znów kolejne miesiące.  panna cały czas twierdzi, że jest na stażu z PUP. Mam pytanie, czy to jest zgodne z prawem? 

W PUP powiedzieli mi, że nie ma pieniędzy na staż dla mnie. A dla niej są?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 08:01:26

To samo jest z wniskami na założenie działalności, dla jednych są pieniadze a dla innych nie ma. Staże to też podejrzana sprawa. Swój swojego wspomaga, to jest jak włoska mafia.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 16:55:47

Dlatego ktoś powinien się przyjrzeć, jak są przyznawane pieniądze na staże i komu. Albo wszyscy będą równo traktowani albo powinno się zlikwidować tę instytucję. Człowiek i tak musi sobie sam radzic.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 23:34:39

Dokladnie

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 13:35:40

Są i tacy co wzięli dofinansowanie na działalność i takowej nie prowadzili tylko pracowali na czarno.Sprzęt zakupiony za pieniądze z urzędu nie zamontowany.Każdy by chciał dostać taki prezent ale tylko nieliczni tak mają. Oj nie kontroluje sie swoich przydupasów. Ot i cała praca staszowskiego urzędu.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 14:40:04

Są i tacy co wzięli dofinansowanie na działalność i takowej nie prowadzili tylko pracowali na czarno.Sprzęt zakupiony za pieniądze z urzędu nie zamontowany.Każdy by chciał dostać taki prezent ale tylko nieliczni tak mają. Oj nie kontroluje sie swoich przydupasów. Ot i cała praca staszowskiego urzędu.

Niestety UP nie ma prawa przeprowadzać takich kontroli.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 15:21:13

No i co ty piszesz farmazony.Jak przyznajecie to teź nie macie kontroli tylko polecenie, bo i kto was sprawdzi.Tak ja przy obsadzaniu kadry na basenie.Wystarczy spojrzeć kto tam pracuje.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 15:24:24

???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych