Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kurs prawa jazdy kat. A

prawo jazdy tarnobrzeg kat.a kurs

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~devix~

~devix~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 17:06:06

Gdzie polecacie w Tarnobrzegu zrobić kurs na prawo jazdy kat A, jaki instruktor i jaka szkoła, zależy mi na dobrym instruktorze bo nie mam zbyt wielkiego doświadczenia.

#2 ~OKO~

~OKO~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 23:49:15

?

#3 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 00:59:31

Gdzie polecacie w Tarnobrzegu zrobić kurs na prawo jazdy kat A, jaki instruktor i jaka szkoła, zależy mi na dobrym instruktorze bo nie mam zbyt wielkiego doświadczenia.

Wynająć prywatnego instruktora i pojeździć wpierw w pobliżu cmentarza w Sobowie, patrząc co chwila na ten cmentarz, potem gdzieś w pobliżu centrum transplantologicznego, gdzie przeszczepiają nerki. Następnie przy centrum rehabilitacyjnym młodych ludzi z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Po jakimś czasie zapisać się na normalny kurs prawa jazdy kategorii "A".

#4 ~devix~

~devix~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 08:33:01

Wynająć prywatnego instruktora i pojeździć wpierw w pobliżu cmentarza w Sobowie, patrząc co chwila na ten cmentarz, potem gdzieś w pobliżu centrum transplantologicznego, gdzie przeszczepiają nerki. Następnie przy centrum rehabilitacyjnym młodych ludzi z uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Po jakimś czasie zapisać się na normalny kurs prawa jazdy kategorii "A".

Bardzo mi miło że jest jeszcze na świecie ktoś kto tak się martwi o innych

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy, tarnobrzeg, kat.a, kurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych