Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KURS MAKIJAŻU

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Centrum Edukacji SIGMA~

~Centrum Edukacji SIGMA~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 10:41:18

Centrum Edukacji SIGMA zaprasza na KURS MAKIJAŻU

W programie kursu:

wyposażenie stanowiska pracy (przybory wizażystki, przygotowanie modelki)

Paleta kolorów - harmonia barw (typologia, kompozycja i zastosowanie),

stylizacja (określenie typu urody i sylwetki,

dobór fryzury, ubioru,

korekcja stylu, figury, twarzy, zastosowanie dodatków, biżuterii)

kształt i rysy twarzy ( techniki wykonywania profesjonalnego wizażu)

makijaż dzienny,

makijaż wieczorowy,

elementy makijażu ślubnego,

podstawy makijażu fantazyjnego.

W CENIE KURSU ZESTAW PĘDZLI DLA KAŻDEJ UCZESTNICZKI.

Kurs trwa 20 h.

Cena 550 zł.

Zajęcia w Busku Zdroju. Szczegółowe informacje pod nuemrem 883 003 204 lub osobiście ul. Partyzantów 21

#2 ~josters~

~josters~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 06:16:51

Beauty lux i dobre podejście do tematu. Kosmetyczka ma łatwiejsze i trudniejsze formy dotarcia do zawodu, ale na pewno nie jest tak, że nagle nauczy się w krótkim czasie wszystkiego. Ten zawód wymaga ciągłej pracy i zaangażowania i właśnie takimi metodami wszystko można w krótkim czasie ogarnąć. Pracujcie nad sobą./ 

#3 ~margoto~

~margoto~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 06:22:37

Beauty lux + rozsądne podejście do tematu. Kosmetyczka musi ciągle się rozwijać i pracować nad swoimi umiejętnościami. Dopiero wtedy może uzyskać zakładane efekty, ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Nie będzie tak, że od razu zrobi się idealnie, bo niby w jaki sposób? 

#4 ~podens~

~podens~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 06:24:39

Potwierdzam szkolenie w Beauty lux. Do pracy przygotują, będzie to szkolenie konkretne, z pominięciem bzdur. Popracujecie nad sobą jak należy, to efekty na pewno nadejdą. Od razu wielkich sukcesów nie będzie, a z czasem ta poprawa na bank będzie widoczna. Zatem - konkretnie nad sobą pracujcie!

#5 ~pomagier~

~pomagier~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 06:22:31

Oczywiście, że zdecydowanie najłatwiej to zrobić szkoleniem zawodowym. Tak to wyglądało u mnie. Ogólnie żeby zostać kosmetyczką potrzebujesz chociaż kilka miesięcy. Wtedy się dopiero realnie rozwiniecie. Umiejętności należy dopracować, ale wszystko jest do zrobienia. 

#6 ~goldzia~

~goldzia~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 06:21:15

Potwierdzam, dawno temu robiłam szkolenie zawodowe w Beauty lux, a później już tylko uzupełniałam je innymi szkoleniami. Ale rzeczywiście w kosmetyce mamy nieustanną walkę, nieustanną pracę nad sobą. Ogólnie nie mamy żadnych problemów, doskonale radzimy sobie zawodowo i tak powinno być. 

#7 ~kolge~

~kolge~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 07:20:09

W Beauty lux nauczą was zawodu i się rozwiniecie, ale kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień. W tym zawodzie trzeba stale nad sobą pracować i się rozwijać, wtedy docelowo wejdziecie na odpowiedni poziom. U nich macie dobrych prowadzących, solidne programy. W taki właśnie sposób można osiągnąć fajny poziom. 

#8 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 08:09:41

Beauty Lux - pewnie, że wyłącznie szkolenia zawodowe.

To rzeczywiście daje wiedzę, umiejętności i konkrety. Nie ma opierania się bzdurach, są właśnie konkrety. Działamy w tej branży dosyć długo - lepiej zrobić porządne szkolenie zawodowe, niż jakieś bzdurne szkoły, które kompletnie nic nie dają. 

#9 ~samperto~

~samperto~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 07:36:01

Beauty lux - potwierdzam. Chodzi głównie o fajne prowadzące, wypasiony program i nie tylko, ale generalnie w ten sposób można się wiele nauczyć. Siedzę w tym zawodzie od dosyć dawna i doskonale widzę, ile one daje. A jeśli zależy wam na kwalifikacjach, to zaangażujcie się w szkolenia, a później w doskonalenie zawodowe. Nic więcej nie jest wam potrzebne. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:56:45

I po co się makijażować i po co?

#11 ~Aldonna3232~

~Aldonna3232~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 16:42:03

Ja kurs wizażu, taki zawodowy robiłam w Beauty Lux w Warszawie. Od zawsze chciałam pracować jako kosmetyczka i w końcu mi się udało. Pracuję w zasadzie. A doszkalam się cały czas, jest tyle nowości, że po prostu trzeba ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych