Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kupno mieszkania

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mrowa~

~mrowa~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:11:21

W pobliżu inwestycji Inwestplanu masz  500 m od stacji PKP Włochy, w tym linii S1 skmka, to jest 3 stacje od Śródmieścia. W odległości niecałych 200 m są przystanki autobusowe lokalnych linii 127, 194, 206, 716...

#22 altalo

altalo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:17:57

Być może gdzieś w gazetach są takie informacje? Trzeba dobrze pogooglać, a później popytać w spółdzielniach, ale nigdy nie ma pewności, że dowiesz się jaka jest prawda. A z drugiej strony - każdy budynek się kiedyś zapadnie. Wystarczy zobaczyć, co się dzieje z niektórymi kamienicami w Łodzi.

#23 ~izi~

~izi~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 16:54:58

Fajne mieszkanie można kupić  w inwestycji przy czapelskiej, ale zważywszy na to, że to Grochów, dobra komunikacja, blisko park, to w sumie ok. jak na stolicę.

#24 ~pszeniczna~

~pszeniczna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 11:33:32

W pobliżu inwestycji Inwestplanu masz  500 m od stacji PKP Włochy, w tym linii S1 skmka, to jest 3 stacje od Śródmieścia. W odległości niecałych 200 m są przystanki autobusowe lokalnych linii 127, 194, 206, 716...

To rzeczywiście bardzo dobra sieć komunikacyjna :) Ja na to zwracam uwagę bo zależy mi na dobrym dojeździe do centrum.

#25 ~duan~

~duan~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 15:10:41

Na Grochowie może być ciekawie, ten apartamentowiec zapowiada się całkiem fajnie. Mieszkania też, no i te duże balkony to dodoatkowy atut

#26 ~rou~

~rou~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 17:33:31

Dobrą inwestycją będzie na pewno mieszkanie na Grochowie, to chyba najbardziej pożądane osiedle w mieście. Ja niedawno zainwestowałem w apartament na Czapelskiej 25 i jestem zadowolony.

#27 ~reddona~

~reddona~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 16:04:11

Grochów jest ok, ale ja wolę coś na Woli bo i do pracy blisko i wszędzie blisko  ;)

#28 MariaSzwedka

MariaSzwedka

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 06:25:50

Witam. Jestem zainteresowana kupnem mieszkania w Kielcach, ale słyszałam z niewiarygodnego źródła, że blok się zapada. Czy mogę to gdzieś sprawdzić?

Sama sobie odpowiedziałaś - "z niewiarygodnego"

Źródło nie jest godne wiary czyli nie ma podstaw mu wierzyć.

#29 Andrzejek1976

Andrzejek1976

Swojak

• PipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 11:52:42

Włochy wypadają super. A co do ,,zapadającego się" bloku to szczerze wątpię.

#30 ~WiktoriaP~

~WiktoriaP~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 12:57:08

My też kupujemy, w Łodzi przy Różyckiego 28 powstaje nowa inwestycja i zapowiada się fajnie, niewielka uliczka a do centrum dwa km, obok Park Rejtana a i sam budynek  ma fajny projekt.  Na 99% kupujemy. Oczywiście podstawą podstaw jest zawsze sprawdzenie dewelopera, i to dokładne. 

#31 ~szasza~

~szasza~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 08:49:46

Spójrz sobie oferty  na stronce inwestplanu bo będą budować na Woli. Może akurat tu ci się spodoba to jest dobry, wiarygodny  deweloper.

Grochów jest ok, ale ja wolę coś na Woli bo i do pracy blisko i wszędzie blisko  ;)

#32 ~dominika9~

~dominika9~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:47:18

Biorę pod uwagę Wolę bo od zawsze lubiłam te osiedle, jest dużo parków, sklepów, galeria wola park i tam właśnie szukamy mieszkania.

#33 ~mechh~

~mechh~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 15:47:08

A co sądzicie o kupnie mieszkania juz pod klucz z wykończonym wnętrzem? Widzę, że taką bardzo ciekawą ofertę ma właśnie inwestplan.

#34 ~agatadi~

~agatadi~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 10:46:49

My długo nie mogliśmy znaleźć  wymarzonego mieszkania aż w końcu zdecydowaliśmy się na pomoc biura nieruchomości Ewy Jagielskiej z Gdyni  i dzięki  udało się kupić w ciągu 2 miesięcy.  Dodatkowo  od biura  dostaliśmy ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych gratis, miła rzecz.

#35 ~buczek~

~buczek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 08:02:05

My też szukamy na Woli :) A te lofty bardzo nas zainteresowały.

#36 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 12:27:25

To nie macie się nad czym zastanawiać, bo to bardzo łądna okolica i dobry deweloper, my mamy mieszkanko od niego na Dubieńskiej :)

bardzo ciekawe.. mam kontakt z lokatorami z Dubieńskiej, wszyscy są niezadowoleni, deweloper nie naprawia wad oraz nie płaci czynszu za niesprzedane mieszkania, wiec i wspólnota ma z nim duże problemy. zresztą, powiedział, że co miał w ten blok zainwestować już zainwestował iwad naprawiać nie będzie. a inna sprawa, bardzo wielu wierzycieli pojawiło się  w księdze wieczstej, niestety, deweloper nie spłaca swoich długów i zobowiązań, do wglądu mam nr księgi wieczystej jakby ktoś się jeszcze zastanawiał..

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:21:07

szukam pięknego apartamentu w Łodzi. czy ktoś zna panorama-apartaments.pl?

#38 brie

brie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 10 luty 2020 - 11:01:26

W przypadku zakupu mieszkania z rynku pierwotnego, podpisanie aktu notarialnego wydaje się być zwykłą formalnością. Sprawa może wyglądać zgoła inaczej w sytuacji zakupu mieszkania z rynku wtórnego. Należy wówczas zwrócić uwagę, czy mieszkanie jest wolne od innych zobowiązań lub wad. Sprzedający musi oznajmić w swoim oświadczeniu, że na nieruchomości nie ciąży hipoteka, ani inne ukryte wady (np. nieszczelna instalacja gazowa), oraz, że dana nieruchomość nie ma obciążeń finansowych z tytułu niezapłaconego czynszu lub opłat za media.

Dobrze jest sobie poczytać o tym co ma zawierać taki akt notarialny. 

#39 arts

arts

Swojak

• PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 14 luty 2020 - 07:07:29

Wiele osób twierdzi, ze nie bo mieszkania drożeją co jest faktem jednak raczej nie będą taniały. W Polsce coraz więcej osób decyduje się na kredyt, poza tym mamy niedobór mieszkań oraz wiele osób nadal gnieździ się na 28 m2.... Tak wiec popyt na mieszkania będzie na pewno spory.

Jesli mogę tutaj coś zasugerowac to kupienie mieszkania nowego. Cena nowych mieszkań jest podobna co mieszkań z rynku wtórnego a jednak nowe budownictwo to zupełnie nowy standard, nowe materiały i na pewno takie mieszkania nie straca na wartości.
W Warszawie jedne z ciekawszych inwestycji ma obecnie deweloper Victoria Dom. 

#40 marcelii94

marcelii94

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 20 luty 2020 - 13:40:13

Pamiętaj aby zadbać o to żeby sprawdzić czy adaptacja akustyczna pomieszczeń jest na wymaganym poziomie. Ja nie sprawdziłem przed kupnem i teraz sobie pluję w brodę :( 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych