Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KUCHCIŃSKI (PiS) WOZI RODZINĘ RZĄDOWYM SAMOLOTEM

286 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~2,6mln zł Szydło w 2 lata~

~2,6mln zł Szydło w 2 lata~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:21:30

"W 2012 roku „Newsweek” ujawnił wysokie koszty prywatnych podróży Donalda T. Napisaliśmy, że od listopada 2011 do listopada 2012 roku Tusk latał rządowym embraerem 50 razy z Warszawy do Gdańska lub z Gdańska do Warszawy. Wykaz lotów, który przekazały nam służby prasowe premiera, jednoznacznie wskazywał na to, że Tusk traktował rządowe samoloty jak taksówki: wracał nimi w piątki do domu i przylatywał w poniedziałki do pracy. Godzina lotu embraera 175, z którego korzystał premier Tusk, kosztuje około 35 tys. zł. To oznacza, że roczny koszt podróży do Trójmiasta wyniósł jakieś 1,3 mln zł.
8x1,3 mln= :huh: :blink: :blink: :blink: :blink:

Czyli wszystko się zgadza bo w 2 lata premierostwa Beata Szydło wypatała 2,6mln zł.
To dlaczego premier Tusk nie mógł a premier Beata Szydło mogła?

#42 ~slawo~

~slawo~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:23:05

Mimo wcześniejszych zaprzeczeń Marek Kuchciński regularnie wozi żonę i dzieci samolotem specjalnym, przeznaczonym dla najważniejszych osób w państwie. Rodzinne loty do domu nazywane są "misją oficjalną"
kopie zamówień na „loty specjalne” do dowódcy generalnego rodzajów sił zbrojnych, które odbyły się od 5 stycznia do 5 lipca 2019 r. Składała je Aleksandra Ochmańska, wicedyrektor gabinetu Kuchcińskiego. Za każdym razem podkreślała: „Informuję, że marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński zamierza udać się w misji oficjalnej z Warszawy do Rzeszowa, a następnie powróci z wykorzystaniem wojskowego specjalnego statku powietrznego”.

#43 ~PiS to złodzieje~

~PiS to złodzieje~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:24:40

Ryży to dopiero golił Polaków...

Nierobow i patologie golił z opieki społecznej zaś pracujących wspierał. 4 lata temu jako samozatrudniony płaciłem 870zł od 2020 płacić będę 1500zł.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:27:48

Czyli wszystko się zgadza bo w 2 lata premierostwa Beata Szydło wypatała 2,6mln zł.
To dlaczego premier Tusk nie mógł a premier Beata Szydło mogła?

Jesli już to 50 lotów i 1,7 miliona. :lol: U was podobno chleb baltonowski najtańszy kosztuje 8,70 zł. :lol:

Pamiętamy te czasy, kiedy premier Tusk chłopaka swojej córki podrzucał rządowym samolotem, kiedy marszałek Borusewicz wyskakiwał do domu samolotem rządowym, żeby wyprowadzić psa. To wtedy był moment, żeby się oburzać, a nie teraz

— podkreślił Horała. :lol: :lol:

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:28:52

Nierobow i patologie golił z opieki społecznej zaś pracujących wspierał. 4 lata temu jako samozatrudniony płaciłem 870zł od 2020 płacić będę 1500zł.

zmień pracę i weź kredyt. Obijasz się, gówniane pieniądze zarabiasz. U mnie możesz skrzynki nosic.

#46 ~500plusięta~

~500plusięta~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:29:21

500+ kosztuje za wszystko zapłaci pracujący suweren
slawo, dnia 02 List 2017 - 8:44 PM, napisał:
Dokładnie ! Za 500 plusa kipiłem busa i jestem mega zadowolony.Nie było w tym roku pracy na ciężarówkęslawo, dnia 30 Gru 2015 - 1:19 PM, napisał:
Aaaa .Zapomniałem o postanowieniu noworocznym.Zaczynam biegać.Więc forma pewnie wróci.Dostałem zaproszenie na siłownie z basenem,sauną pełen pakiecik.Już wdrożyłem dietę.
Jak by były wątpliwości to chętnie na jakąś ustawkę się umówię coby z formy nie wypaść.Pisze się któryslawo, dnia 29 Paź 2016 - 10:34 AM, napisał:
A mnie wpadło 1500 zł 25 na konto na Wszystkich Świętych w sam raz ! Brawo dziadek Jarek.Niech żyje Nasz dobrodziej.Od nowego roku biorę sprintera w leasingslawo, dnia 29 Paź 2016 - 11:27 AM, napisał:
Ja tam biorę 18000 tyś zł rocznie to jak ma potrwać jeszcze kilka lat to super.Sprintera sobie spłacęslawo, dnia 06 Kwie 2018 - 11:24 AM, napisał:
Na L-4 i dostaję prawie 3 tysia na konto.Pozdrawiamslawo, dnia 29 Paź 2016 - 11:27 AM, napisał:
Ja tam biorę 18000 tyś zł rocznie to jak ma potrwać jeszcze kilka lat to super.Sprintera sobie spłacęslawo, dnia 12 Lut 2017 - 2:07 PM, napisał:
To są moje pieniądze i dałem mandat Jarkowi do ich dzielenia i zarządzaniaslawo, dnia 02 Kwie 2018 - 3:29 PM, napisał:
36 tyć pękło.A mogłem brać już 10 lat gdyby nie takie zjeby co to aby się dowartościować na peło głosowały.Peło strzygło baranów a barany z mordą w trawie udawały że nic się nie dzieje. slawo, dnia 02 Kwie 2018 - 4:12 PM, napisał:
A rata leasingowa tylko 1230 zł...Się głosowało .Się ma !Master zostanie na pamiatkę po PIS-ie.A Bóg da to sie i Iveco wezmie...

#47 ~tak PiS doi Polskę~

~tak PiS doi Polskę~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:29:24

Krystyna Wróblewska, podkarpacka posłanka Prawa i Sprawiedliwości, podróżowała rządowym samolotem z Warszawy do Rzeszowa. Na swoich profilach na Facebooku umieściła kilka zdjęć z tej podróży. Wywołały burzę wśród internautów i falę komentarzy. Już zostały skasowane.
Posłanka Krystyna Wróblewska pochwaliła się na Facebooku, że przyleciała do Rzeszowa rządowym samolotem. Internauci są oburzeni
Krystyna Wróblewska, podkarpacka posłanka Prawa i Sprawiedliwości, podróżowała rządowym samolotem z Warszawy do Rzeszowa. Na swoich profilach na Facebooku umieściła kilka zdjęć z tej podróży. Wywołały burzę wśród internautów i falę komentarzy. Już zostały skasowane.
Krystyna Wróblewska, podkarpacka posłanka Prawa i Sprawiedliwości, podróżowała rządowym samolotem z Warszawy do Rzeszowa.
Głównym pasażerem samolotu był marszałek Sejmu Marek Kuchciński (PiS). Z transportu skorzystała również posłanka Wróblewska. Na swoich dwóch oficjalnych profilach na Facebooku zamieściła, udostępnione publicznie, kilka zdjęć z tej podróży.
"Podróż rządowym samolotem Gulfstream G550" - napisała posłanka Wróblewska i dodała trzy uśmiechnięte emotikony, oznaczające dużą radość.
Na jednym zdjęciu widać, jak siedzi z uśmiechniętym marszałkiem Kuchcińskim. Z boku można dostrzec polskie godło. Na kolejnym jest sama z fotelu. Na jeszcze innym prezentuje salonkę, a na kolejnym pozuje z posłem PiS Stanisławem Piotrowiczem, który też skorzystał z możliwości transportu rządowym samolotem.
Internauci w komentarzach pod postem nie kryli oburzenia. Wypominali, że przecież posłowie mogą za darmo korzystać choćby z rejsowych samolotów, nie wspominając o innych środkach transportu. Efekt? Po kilku godzinach posłanka usunęła post z obu swoich profili. Sporo internautów zdążyło jednak porobić screeny.
W wypowiedziach cytowanych przez inne media, posłanka Wróblewska stwierdziła, że usunęła post ze zdjęciami z powodu "nieuzasadnionego hejtu na nią i rodzinę". Wyjaśniła, że lot miał charakter służbowy.

#48 ~2,6mln zł w 2 lata Szydło~

~2,6mln zł w 2 lata Szydło~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:33:03

Jesli już to 50 lotów i 1,7 miliona. :lol: U was podobno chleb baltonowski najtańszy kosztuje 8,70 zł. :lol:
Pamiętamy te czasy, kiedy premier Tusk chłopaka swojej córki podrzucał rządowym samolotem, kiedy marszałek Borusewicz wyskakiwał do domu samolotem rządowym, żeby wyprowadzić psa. To wtedy był moment, żeby się oburzać, a nie teraz
— podkreślił Horała. :lol: :lol:

Podczas dwóch lat sprawowania urzędu premier Beata Szydło aż 77 razy latała wojskową CASĄ z Warszawy do swojego domu w Brzeszczach. Kurs takim samolotem w obie strony to koszt ponad 34 tysięcy złotych.
O Tusku i Borusewiczu to taka sama prawda jak to że za premierostwa Jarosława Kaczyńskiego na pokładzie rządowego samolotu premier sam na sam przebywał z męskimi prpsryrutkami

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:33:16

ooo już się POzjeb posrał, już zwieracze dziewczynce puściły. :lol:
Marszałek jeździł służbowo , a że zabrał rodzinę to znowu nie zbrodnia na jaką wskazuje opozycja w wypadku Tuska i Borusewicza to były osobne loty i tutaj jest różnica . A skoro tak wrażliwa jest opozycja to teraz niech drą mordę do Tuska i Borusewicza o zapłatę za loty, czekamy

To co łapiesz się mendo, będziesz u mnie skrzynki nosił?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:34:26

Podczas dwóch lat sprawowania urzędu premier Beata Szydło aż 77 razy latała wojskową CASĄ z Warszawy do swojego domu w Brzeszczach. Kurs takim samolotem w obie strony to koszt ponad 34 tysięcy złotych.
O Tusku i Borusewiczu to taka sama prawda jak to że za premierostwa Jarosława Kaczyńskiego na pokładzie rządowego samolotu premier sam na sam przebywał z męskimi prpsryrutkami

codzienne loty do domu (do Gdańska) i ranne powroty Premiera Tuska kosztowały 6 milionów złotych... Były swego czasu informacje na ten temat, i temat Borusewicza można poszperać... TAK BUDOWANO TANIE PAŃSTWO

#51 ~przestępcy podatkowi PiSu~

~przestępcy podatkowi PiSu~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:38:27

ooo już się POzjeb posrał, już zwieracze dziewczynce puściły. :lol:Marszałek jeździł służbowo , a że zabrał rodzinę to znowu nie zbrodnia na jaką wskazuje opozycja w wypadku Tuska i Borusewicza to były osobne loty i tutaj jest różnica . A skoro tak wrażliwa jest opozycja to teraz niech drą mordę do Tuska i Borusewicza o zapłatę za loty, czekamy
To co łapiesz się mendo, będziesz u mnie skrzynki nosił?

W takim razie rodzina Kuchcińskiego wg norm PiSowskich to przestępcy podatkowi bo za loty rządowym samolotem nie zapłacili podatku od wzbogacenia.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:40:01

codzienne loty do domu (do Gdańska) i ranne powroty Premiera Tuska kosztowały 6 milionów złotych... Były swego czasu informacje na ten temat, i temat Borusewicza można poszperać... TAK BUDOWANO TANIE PAŃSTWO

Gaciarzu ci mieli dawać przykład a doją wszystko

#53 ~Ciężko pracujący Polak~

~Ciężko pracujący Polak~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:40:52

zmień pracę i weź kredyt. Obijasz się, gówniane pieniądze zarabiasz. U mnie możesz skrzynki nosic.

wg PiS to zapisz się do nas i zostań Misiewiczem. Bo legalne dorobienie się zmianą pracy i wzięciem kredytu to dla PiSu coś złego.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:41:06

Czy rządowe samoloty to prywatne taksówki premiera Donalda Tuska ? Wszystko na to wskazuje, bo szef rządu w czasie ostatnich 3,5 roku latał nimi 175 razy. Dokąd? Do domu w Sopocie. Jak wynika z wyliczeń tygodnia "Wprost" za loty premiera podatnicy zapłacili nawet 6 mln zł.

Tylko od listopada 2007 r., czyli od czasu objęcia rządów przez Platformę i wyboru Donalda Tuska na premiera, do marca 2011, latał on na trasie Warszawa-Gdańsk lub Gdańsk-Warszawa 175 razy. Oznacza to praktycznie jeden lot na tydzień. Czemu szef PO tak często korzysta z rządowych maszyn? Bo musi spędzić weekend... w pieleszach domowych w Sopocie. Weekend zaczyna najczęściej w piątek wczesnym popołudniem, a kończy w poniedziałek wieczorem lub we wtorek rano.

Tanie państwo.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:41:58

wg PiS to zapisz się do nas i zostań Misiewiczem. Bo legalne dorobienie się zmianą pracy i wzięciem kredytu to dla PiSu coś złego.

Wystarczy zacząć pracować :lol: i kasiurka płynie.

#56 ~2mln zł ochrona Jarka K.~

~2mln zł ochrona Jarka K.~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:43:22

prywatna ochrona za nasze publiczne pieniądze Jarosława Kaczyńskiego to prawie 2mlm zł na rok

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:46:26

prywatna ochrona za nasze publiczne pieniądze Jarosława Kaczyńskiego to prawie 2mlm zł na rok

Składki członkowskie. To tusk ubierał rodzine za nasze i kupował sukienki po 6 tysięcy.

#58 ~440mln zł na zabawki PiSu~

~440mln zł na zabawki PiSu~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:50:17

440mln zł tyle bez sensu wydał PiS z publicznych pieniędzy na swoje latające zabaweczki którymi bawi się między innymi marszałek Marek Kuchcinski że swoimi dziećmi i podkarpackimi parlemtarzystami PiS.
A zwykli ludzie umierają na szpitalnych SORach i w aptekach nie mogą kupić podstawowych leków bo ich brakuje a darmowe leki to typowy PoSowsli blef

#59 ~Duda jak Tusk~

~Duda jak Tusk~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:52:39

Składki członkowskie. To tusk ubierał rodzine za nasze i kupował sukienki po 6 tysięcy.

Tak samo jak prezydent Andrzej Duda kupuje swojej żydowskiej żonie Agacie której ojciec żyd Julian Kornhauser pisze że Polacy Kielczanie zabijali oficjalnie Żydów.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:34:12

440mln zł tyle bez sensu wydał PiS z publicznych pieniędzy na swoje latające zabaweczki którymi bawi się między innymi marszałek Marek Kuchcinski że swoimi dziećmi i podkarpackimi parlemtarzystami PiS.
A zwykli ludzie umierają na szpitalnych SORach i w aptekach nie mogą kupić podstawowych leków bo ich brakuje a darmowe leki to typowy PoSowsli blef

Kosztu uzyskania przychodów. Pestka w porównaniu z tym ile zarobił.Daj sobie spokój prymitywny ubeku emerytury i tak nie odzyskasz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych