Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Które przedszkole w Kielcach?

129 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Rodzuc~

~Rodzuc~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 15:23:34

Kubuś Kucharek na Mielczarskiego, zdecydowanie nie polecam. Czasy świetności tego przedszkola już dawno minęły. Podejście do dzieci według mnie fatalne!! Do rodziców tez pozostawia wiele do życzenia. Panie opiekunki jak zwróci się im uwagę potrafią się tylko obrazić i fochy stroić.

#122 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 16:43:26

Czy Smerfny Raj na Zagnańskiej funkcjonuje? 

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 21:00:09

Czy Smerfny Raj na Zagnańskiej funkcjonuje? 

nie

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 22:13:57

CO TY GADASZ? gdzie pracuja te osoby o których mówisz?

Nie ma takiej możliwości, żeby w państwowym przedszkolu pracowała osoba bez wykształcenia przedszkolnego!!!, chyba przedmówczyni się pomyliło. W prywatnym przedszkolu każdy może być pomocą nauczyciela i skończyć każdy kierunek studiów, jeżeli w ogóle te osoby są po studiach . W panstwowych placówkach nie ma takiej opcji!!!

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 22:14:39

CO TY GADASZ? gdzie pracuja te osoby o których mówisz?

Nie ma takiej możliwości, żeby w państwowym przedszkolu pracowała osoba bez wykształcenia przedszkolnego!!!, chyba przedmówczyni się pomyliło. W prywatnym przedszkolu każdy może być pomocą nauczyciela i skończyć każdy kierunek studiów, jeżeli w ogóle te osoby są po studiach . W panstwowych placówkach nie ma takiej opcji!!!

#126 ~Kaska latajaca~

~Kaska latajaca~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 23:00:27

Przedskole na Wrzosowej Nasza Babcia to niezbyt ogarnieta placowka. Dzieci nic nie umia a juz angielski to na zerowym poziomie. Tylko spaceruja i jakies inne duperele anauki to mic. Pani Kaska zca dyrektora to porazka lata jak w amoku .

#127 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 08:16:38

Drogie mamy unikajcie przedszkola na ul.Mielczarskiego ,,Kubusia Puchatka" Cenia sie bardzo, dziecia nic dodatkowo w zamian zajec dodatkowych nie oferuja , w dodatku dyrekcja nie komprtentna czesto zmienia personel.

#128 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 08:19:52

Drogie mamy unikajcie przedszkola na ul.Mielczarskiego ,,Kubusia Puchatka" Cenia sie bardzo, dziecia nic dodatkowo w zamian zajec dodatkowych nie oferuja , w dodatku dyrekcja nie komprtentna czesto zmienia personel.

Z tego co wiem to akurat zajęć dodatkowych maja full i prowadzą je osoby wykwalifikowane. Moje dziecko po zajęciach tenisa w przedszkolu musiałam zapisać na regularne zajęcia bo było zachwycone i tak już trenuje prawie dwa lata. Także ktoś chyba nie miał nic wspólnego z tym przedszkolem

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:23:30

a myśleliście o przedszkolu montessori verne kielce ??

#130 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 19:15:15

Przedszkole ul. Kościuszki
Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych