Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Które przedszkole w Kielcach?

96 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 19:08:36

Mam pytanko. A co sądzicie o tym nowym przedszkolu na Ślichowicach?

#42 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 20:33:40

Na pewno wszystko jest tam nowe i piękne, na pewno jest tam bezpiecznie ale nie znam nikogo kto ma tam dziecko.

#43 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:49:12

no cóż... są placówki,kóre spełniają pewne standardy, nad którymi nadzór ma kuratorium ,saneid, straż pożarna i sa takie, w których własciciele nie przestrzegają zadnych przepisów dot. bezpieczeństwa dzieci licząc tylko na kaskę... niech każdy oceni czym będzie sie kierowac przy wyborze żłobka czy przedszkola dla dziecka :)

Zasady bezpieczeństwa i zezwolenia to nie wszystko! Potrzebni są dobrzy pracownicy.
Ja właśnie szukam prywatnego przedszkola ponieważ w "bezpiecznym" państwowym przedszkolu panie nauczycielki i dyrekcja mówią mi że nie da się upilnować tak dużej grupy i nie da się zwrócić uwagi kiedy dziecko zaczyna robić złą rzecz. Nie da się zareagować kiedy chłopięce wygłupy zmieniają się w szarpaninę, nie da się zareagować gdy dziecko zaczyna wyrzucać miśki z pudła ( co w maluchach nie powinno się zdażać według Pań ). Moje dziecko jest na siłę ubierane przed wyjściem na spacer. Szukam dobrych pedagogów w placówkach opiekuńczych lub prywatnych przedszkolnych w okolicach Ślichowic mogę dojeżdżać. pomocy.

#44 ~mary~

~mary~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:02:17

Nie jesteś sama ~Mika~...moje dziecko jest wiecznie podrapane, siniak tu, siniak tam, okulary brudne jakby w zupie maczane - też nie ma kto wytrzeć - 3 latek nie zrobi tego tak dobrze, jak dorosła osoba...szkoda słów...pół grupy wychodzi na odpłatne zajęcia dodatkowe z angielskiego, pozostałe dzieciaki czują się pewnie gorsze....czasem chcą się dołączyć - słyszą "ty nie idziesz"...ja się pytam czy ktoś w wydziale edukacji w tym zaścianku myśli??? co to jest??? podziały od małego???? najlepeij dowalić rodizcom jeszcze podwyżkę i z głowy

#45 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:24:50

Nie jesteś sama ~Mika~...moje dziecko jest wiecznie podrapane, siniak tu, siniak tam, okulary brudne jakby w zupie maczane - też nie ma kto wytrzeć - 3 latek nie zrobi tego tak dobrze, jak dorosła osoba...szkoda słów...pół grupy wychodzi na odpłatne zajęcia dodatkowe z angielskiego, pozostałe dzieciaki czują się pewnie gorsze....czasem chcą się dołączyć - słyszą "ty nie idziesz"...ja się pytam czy ktoś w wydziale edukacji w tym zaścianku myśli??? co to jest??? podziały od małego???? najlepeij dowalić rodizcom jeszcze podwyżkę i z głowy

mary
a o którym przedszkolu piszesz jeśli mogę zapytać? Państwowym?

#46 ~mary~

~mary~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 13:13:28

państwowym...

#47 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:06:47

Ja poproszę o podpowiedź które przedszkole PUBLICZNE w Kielcach jest polecane? Prywatne nie wchodzą w grę. Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczna. Od września przeprowadzam się do CK, dzieci idą do zerówki i muszę się decydować.

#48 ~Astre~

~Astre~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 12:37:08

Wszystko zależy gdzie będziecie mieszkać lub czy będziecie pracować. Dobre przedszkole jest na Wojewódzkiej.Dobre opinie są o przedszkolu na Norwida.Wiele zmieniło sie na lepsze w przedszkolu na Kasprowicza. warto sie przejść i zobaczyć samemu jakie sa warunki w przedszkolach i popytać dyrektorów o zasady w przedszkolach. Wiem ze na Wojewódzkiej przyjmowane sa dzieci rodziców pracujących gdzie dzieci sa powyżej 6 godzin.

#49 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 21:56:24

Witam ponownie. Nasze problemy w kontakcie z przedszkolem nie zostały rozwiązane więc zabraliśmy dziecko z Państwowego przedszkola i trafiliśmy do wspaniałej Mamuśki prowadzącej Klubik Montessori :) Dzieciaki są wysłuchane, uczą się szanować pracę i niezależność kolegów. Wspierane są w samodzielnym dzaiałaniu i we współpracy ( dziewczynki podlewają kwiatki a synuś idzie za nimi i wyciera krople na podłodze :), samodzielnie robią kanapki na 2 śniadanie, jak chcą Pani pozwala pozmywać talerze - każdy po sobie ). Prace plastyczne dostosowane są do możliwości dzieci i ich zainteresowań. Nasze dziecko jest szanowane i uczone szanować innych ! Szczerze polecam to miejsce na Ślichowicach.
Do sceptyków: zachwalam to miejsce bo widzę ile moje dziecko może dobrego tam dostać, jeżeli przy okazji robię reklamę - to też dobrze bo każdemu dziecku życzę tak miłego przedszkola.
Mika

#50 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 15:11:04

Witam.
Właśnieśie dowiedziałam, że moja córeczka nie dostała się do przedszkola publicznego. Mieszkam w Kielcach od pół roku dlatego proszę o pomoc w znalezieniu przedszkola prywatnego w rejonie Ślichowic, DZIĘKI

#51 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 23:01:53

Klubik Montessori proponuje opiekę nad dzieciakami w pełnym wymiarze godzin.
Szczerze polecam.

Witam.
Właśnieśie dowiedziałam, że moja córeczka nie dostała się do przedszkola publicznego. Mieszkam w Kielcach od pół roku dlatego proszę o pomoc w znalezieniu przedszkola prywatnego w rejonie Ślichowic, DZIĘKI
[/quote]

#52 ~helena~

~helena~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2012 - 14:04:30

Witam wszystkie mamy zapraszam do zapoznania sie z ofetą nowego przedszkola angielskiego w Kielcach LITTLE ENGLAND..to nowo powstałe przedszkole zaopiekuje sie waszymi pociechami oraz nauczy je jezyka angielskiego ..szersze informacje pod numerami telefonu 41 341 56 22 oraz 695660500 zapraszam serdecznie

#53 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:50:16

Witam. Bardzo proszę osoby zorientowane w temacie o informację. Od września (2011) chcę zapisać córkę do przedszkola w Kielcach. Pracujemy w Kielcach, ale nie mamy tu zameldowania. Juz wiem , że będzie "mały problem", dlatego zastanawiam się nad jakimś przedszkolem prywatnym. Jeśli ktoś ma orientację, które przedszkole jest dobre, ma dobre opinie, ile kosztuje itp. to bardzo proszę o informacje. Chyba, że ktoś ma orientację jak dostać się do predszkola państwowego w mojej sytuacji. Będę wdzięczna za wpisy. Pozdrawiam.

Podobno przedszkole na Białogonie przyjmuje i ma wolne miejsca

#54 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 21:05:08

Podobno przedszkole na Białogonie przyjmuje i ma wolne miejsca

Polecam prywatne przedszkole Maja na Barwinku ul. Podlasie 18. Miła, sympatyczna atmosfera. Opłata stała 500zł plus 9zł stawka za wyżywienie.

#55 Monia82

Monia82

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 20:40:51

Po obejrzeniu wywiadu TVP Kielce na youtube zdecydowałam się na wizytę w tym przedszkolu przy następnej okazji.
W czerwcu organizowali dzień otwarty dla zainteresowanych mam. Było ciekawie. Jak mała mi podrośnie to napewno się skuszę i zapiszę ją conajmniej na zajęcia popołudniowe. Polecam.

#56 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 15:51:54

Witam,
Chciałabym poznać opinie rodziców o przedszkolu Boboraj róg ul.Dalekiej?
Planuje zapisac tam dziecko i chcialabym sie upewnic w tym wyborze.
Spory minus tego miejsca jak dla mnie jest taki ze nie ma placu zabaw przy przedszkolu ale czy jedyny?
Prosze o pomoc

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 20:23:25

A moze ktos słyszał o przedszkolu Przedszkole z usmiechem na pomorskiej?

#58 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 20:40:28

Po obejrzeniu wywiadu TVP Kielce na youtube zdecydowałam się na wizytę w tym przedszkolu przy następnej okazji.
W czerwcu organizowali dzień otwarty dla zainteresowanych mam. Było ciekawie. Jak mała mi podrośnie to napewno się skuszę i zapiszę ją conajmniej na zajęcia popołudniowe. Polecam.

Witam. O właśnie tym Klubiku pisałam we wcześniejszych postach. Serdecznie go polecam, my kochamy to miejsce :)

Doradzam szybki kontakt, lub decyzję odnośnie tego miejsca - w tej chwili jest za mała ilość dzieci żeby utrzymać lokal ( rodzice z założenia boją się "niestandardowego" nauczania ).
W tej chwili są tam dzieciaczki w wieku 2 - 4 latek.
Jako mama dziecka które tam uczęszcza mogę w 200% polecić to miejsce i drżąc ze strachu że zostanie zamknięte proszę osoby wachające się o kontakt z nauczycielką :) Szkoda żeby tak fajna placówka zniknęła.

#59 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 18:38:31

Rewelacyjny , niesamowicie zachęcający jest filmik z zajęć rególarnych :)

http://metodamontess...3-czerwca-2012/

#60 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 20:53:32

Witam
Z czystym sumieniem polecam klub malucha "radosna kraina" moja 2letnia corcia chodzi tam od ponad pol roku i zawsze idac do przedszkola jest zadowolona a to chyba swiadczy o tym ze dobrze sie tam bawi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych