Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Które przedszkole w Kielcach?

99 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:49:12

no cóż... są placówki,kóre spełniają pewne standardy, nad którymi nadzór ma kuratorium ,saneid, straż pożarna i sa takie, w których własciciele nie przestrzegają zadnych przepisów dot. bezpieczeństwa dzieci licząc tylko na kaskę... niech każdy oceni czym będzie sie kierowac przy wyborze żłobka czy przedszkola dla dziecka :)

Zasady bezpieczeństwa i zezwolenia to nie wszystko! Potrzebni są dobrzy pracownicy.
Ja właśnie szukam prywatnego przedszkola ponieważ w "bezpiecznym" państwowym przedszkolu panie nauczycielki i dyrekcja mówią mi że nie da się upilnować tak dużej grupy i nie da się zwrócić uwagi kiedy dziecko zaczyna robić złą rzecz. Nie da się zareagować kiedy chłopięce wygłupy zmieniają się w szarpaninę, nie da się zareagować gdy dziecko zaczyna wyrzucać miśki z pudła ( co w maluchach nie powinno się zdażać według Pań ). Moje dziecko jest na siłę ubierane przed wyjściem na spacer. Szukam dobrych pedagogów w placówkach opiekuńczych lub prywatnych przedszkolnych w okolicach Ślichowic mogę dojeżdżać. pomocy.

#42 ~mary~

~mary~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 10:02:17

Nie jesteś sama ~Mika~...moje dziecko jest wiecznie podrapane, siniak tu, siniak tam, okulary brudne jakby w zupie maczane - też nie ma kto wytrzeć - 3 latek nie zrobi tego tak dobrze, jak dorosła osoba...szkoda słów...pół grupy wychodzi na odpłatne zajęcia dodatkowe z angielskiego, pozostałe dzieciaki czują się pewnie gorsze....czasem chcą się dołączyć - słyszą "ty nie idziesz"...ja się pytam czy ktoś w wydziale edukacji w tym zaścianku myśli??? co to jest??? podziały od małego???? najlepeij dowalić rodizcom jeszcze podwyżkę i z głowy

#43 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:24:50

Nie jesteś sama ~Mika~...moje dziecko jest wiecznie podrapane, siniak tu, siniak tam, okulary brudne jakby w zupie maczane - też nie ma kto wytrzeć - 3 latek nie zrobi tego tak dobrze, jak dorosła osoba...szkoda słów...pół grupy wychodzi na odpłatne zajęcia dodatkowe z angielskiego, pozostałe dzieciaki czują się pewnie gorsze....czasem chcą się dołączyć - słyszą "ty nie idziesz"...ja się pytam czy ktoś w wydziale edukacji w tym zaścianku myśli??? co to jest??? podziały od małego???? najlepeij dowalić rodizcom jeszcze podwyżkę i z głowy

mary
a o którym przedszkolu piszesz jeśli mogę zapytać? Państwowym?

#44 ~mary~

~mary~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 13:13:28

państwowym...

#45 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:06:47

Ja poproszę o podpowiedź które przedszkole PUBLICZNE w Kielcach jest polecane? Prywatne nie wchodzą w grę. Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczna. Od września przeprowadzam się do CK, dzieci idą do zerówki i muszę się decydować.

#46 ~Astre~

~Astre~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 12:37:08

Wszystko zależy gdzie będziecie mieszkać lub czy będziecie pracować. Dobre przedszkole jest na Wojewódzkiej.Dobre opinie są o przedszkolu na Norwida.Wiele zmieniło sie na lepsze w przedszkolu na Kasprowicza. warto sie przejść i zobaczyć samemu jakie sa warunki w przedszkolach i popytać dyrektorów o zasady w przedszkolach. Wiem ze na Wojewódzkiej przyjmowane sa dzieci rodziców pracujących gdzie dzieci sa powyżej 6 godzin.

#47 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 21:56:24

Witam ponownie. Nasze problemy w kontakcie z przedszkolem nie zostały rozwiązane więc zabraliśmy dziecko z Państwowego przedszkola i trafiliśmy do wspaniałej Mamuśki prowadzącej Klubik Montessori :) Dzieciaki są wysłuchane, uczą się szanować pracę i niezależność kolegów. Wspierane są w samodzielnym dzaiałaniu i we współpracy ( dziewczynki podlewają kwiatki a synuś idzie za nimi i wyciera krople na podłodze :), samodzielnie robią kanapki na 2 śniadanie, jak chcą Pani pozwala pozmywać talerze - każdy po sobie ). Prace plastyczne dostosowane są do możliwości dzieci i ich zainteresowań. Nasze dziecko jest szanowane i uczone szanować innych ! Szczerze polecam to miejsce na Ślichowicach.
Do sceptyków: zachwalam to miejsce bo widzę ile moje dziecko może dobrego tam dostać, jeżeli przy okazji robię reklamę - to też dobrze bo każdemu dziecku życzę tak miłego przedszkola.
Mika

#48 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 15:11:04

Witam.
Właśnieśie dowiedziałam, że moja córeczka nie dostała się do przedszkola publicznego. Mieszkam w Kielcach od pół roku dlatego proszę o pomoc w znalezieniu przedszkola prywatnego w rejonie Ślichowic, DZIĘKI

#49 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 23:01:53

Klubik Montessori proponuje opiekę nad dzieciakami w pełnym wymiarze godzin.
Szczerze polecam.

Witam.
Właśnieśie dowiedziałam, że moja córeczka nie dostała się do przedszkola publicznego. Mieszkam w Kielcach od pół roku dlatego proszę o pomoc w znalezieniu przedszkola prywatnego w rejonie Ślichowic, DZIĘKI
[/quote]

#50 ~helena~

~helena~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2012 - 14:04:30

Witam wszystkie mamy zapraszam do zapoznania sie z ofetą nowego przedszkola angielskiego w Kielcach LITTLE ENGLAND..to nowo powstałe przedszkole zaopiekuje sie waszymi pociechami oraz nauczy je jezyka angielskiego ..szersze informacje pod numerami telefonu 41 341 56 22 oraz 695660500 zapraszam serdecznie

#51 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:50:16

Witam. Bardzo proszę osoby zorientowane w temacie o informację. Od września (2011) chcę zapisać córkę do przedszkola w Kielcach. Pracujemy w Kielcach, ale nie mamy tu zameldowania. Juz wiem , że będzie "mały problem", dlatego zastanawiam się nad jakimś przedszkolem prywatnym. Jeśli ktoś ma orientację, które przedszkole jest dobre, ma dobre opinie, ile kosztuje itp. to bardzo proszę o informacje. Chyba, że ktoś ma orientację jak dostać się do predszkola państwowego w mojej sytuacji. Będę wdzięczna za wpisy. Pozdrawiam.

Podobno przedszkole na Białogonie przyjmuje i ma wolne miejsca

#52 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 21:05:08

Podobno przedszkole na Białogonie przyjmuje i ma wolne miejsca

Polecam prywatne przedszkole Maja na Barwinku ul. Podlasie 18. Miła, sympatyczna atmosfera. Opłata stała 500zł plus 9zł stawka za wyżywienie.

#53 Monia82

Monia82

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 sierpień 2012 - 20:40:51

Po obejrzeniu wywiadu TVP Kielce na youtube zdecydowałam się na wizytę w tym przedszkolu przy następnej okazji.
W czerwcu organizowali dzień otwarty dla zainteresowanych mam. Było ciekawie. Jak mała mi podrośnie to napewno się skuszę i zapiszę ją conajmniej na zajęcia popołudniowe. Polecam.

#54 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 15:51:54

Witam,
Chciałabym poznać opinie rodziców o przedszkolu Boboraj róg ul.Dalekiej?
Planuje zapisac tam dziecko i chcialabym sie upewnic w tym wyborze.
Spory minus tego miejsca jak dla mnie jest taki ze nie ma placu zabaw przy przedszkolu ale czy jedyny?
Prosze o pomoc

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 20:23:25

A moze ktos słyszał o przedszkolu Przedszkole z usmiechem na pomorskiej?

#56 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 20:40:28

Po obejrzeniu wywiadu TVP Kielce na youtube zdecydowałam się na wizytę w tym przedszkolu przy następnej okazji.
W czerwcu organizowali dzień otwarty dla zainteresowanych mam. Było ciekawie. Jak mała mi podrośnie to napewno się skuszę i zapiszę ją conajmniej na zajęcia popołudniowe. Polecam.

Witam. O właśnie tym Klubiku pisałam we wcześniejszych postach. Serdecznie go polecam, my kochamy to miejsce :)

Doradzam szybki kontakt, lub decyzję odnośnie tego miejsca - w tej chwili jest za mała ilość dzieci żeby utrzymać lokal ( rodzice z założenia boją się "niestandardowego" nauczania ).
W tej chwili są tam dzieciaczki w wieku 2 - 4 latek.
Jako mama dziecka które tam uczęszcza mogę w 200% polecić to miejsce i drżąc ze strachu że zostanie zamknięte proszę osoby wachające się o kontakt z nauczycielką :) Szkoda żeby tak fajna placówka zniknęła.

#57 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 18:38:31

Rewelacyjny , niesamowicie zachęcający jest filmik z zajęć rególarnych :)

http://metodamontess...3-czerwca-2012/

#58 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 20:53:32

Witam
Z czystym sumieniem polecam klub malucha "radosna kraina" moja 2letnia corcia chodzi tam od ponad pol roku i zawsze idac do przedszkola jest zadowolona a to chyba swiadczy o tym ze dobrze sie tam bawi.

#59 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 16:44:50

Napewno nie polecam przedszkola Domowe Przedszkole na Pocieszka, ale nie chodzi mi tu o kadrę, bo uważam, że jest naprawdę odpowiednia, ale odradzam ze względu na właścicielkę budynku, która nie przejmuję się faktem, że jest zimno i po prostu nie ogrzewa budynku. Ciepło jest tylko do pewnej godziny.... Żenada, ciekawa jestem jak rodzice akceptują taki stan rzeczy. Wiem o tym, bo interesowałam się tym przedszkolem, ponieważ mieszkam niedaleko. Nie jedna osoba odradziła mi tą placówkę!

#60 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 20:16:30

Napewno nie polecam przedszkola Domowe Przedszkole na Pocieszka, ale nie chodzi mi tu o kadrę, bo uważam, że jest naprawdę odpowiednia, ale odradzam ze względu na właścicielkę budynku, która nie przejmuję się faktem, że jest zimno i po prostu nie ogrzewa budynku. Ciepło jest tylko do pewnej godziny.... Żenada, ciekawa jestem jak rodzice akceptują taki stan rzeczy. Wiem o tym, bo interesowałam się tym przedszkolem, ponieważ mieszkam niedaleko. Nie jedna osoba odradziła mi tą placówkę!

Domowe Przedszkole nie jest przedszkolem bo nie posiada wpisu do rejestru w UM Kielce. Czyli są zwykłą firmą licząca na zysk, która działa bez żadnego naddzoru ze strony sanepidu czy kuratorium. Wiem, bo kiedy szukalam miejsca dla syna sprawdzalam wiele placówek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych