Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Które przedszkole w Kielcach?

129 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 11:36:35

Ja polecam maluchowo obok tesco. Miłe dziewczyny a mój synek jest bardzo zadowolony. Cena 400zł

#22 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 20:51:49

Mam w planach otworzyć niewielki MINI ŻŁOBEK w Kielcach na ok 10-15 maluchów... Co o tym myślicie??? Proszę o opinie...

#23 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 20:52:18

Mam w planach otworzyć niewielki MINI ŻŁOBEK w Kielcach na ok 10-15 maluchów... Co o tym myślicie??? Proszę o opinie...

#24 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 12:49:01

Ja jestem zainteresowana i wlasnie szukam takiego prywatnego w Kielcach. Póki co znalazlam Przedszkole Fantazja gdzie jest grupa zlobkowa

#25 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 19:49:46

Polecam przedszkole ul.Podlasie 18 tel.533527444.

#26 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 19:52:33

Też o nim słyszałam. Małe, nowe, prawdopodobnie dobre warunki.

#27 ~Darla~

~Darla~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 10:22:43

moja Córa uczęszcza do Baja Patataja na Prostej. Jest zachwycona, nie chce wracać do domu :) Koszt to 500 zł + 9 zl/dzień za wyżywienie. Zawsze tam się coś dzieje, dzieci się nie nudzą, a paniom chce się coś z dzieciakami robić. Polecam!!

#28 ~kaska~

~kaska~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 12:11:23

moja Córa uczęszcza do Baja Patataja na Prostej. Jest zachwycona, nie chce wracać do domu :) Koszt to 500 zł + 9 zl/dzień za wyżywienie. Zawsze tam się coś dzieje, dzieci się nie nudzą, a paniom chce się coś z dzieciakami robić. Polecam!!

W Baja P:atataja moje dziecko chodziło notorycznie zasikane, prawie codziennie bielizna w plamach z moczu. Nikt nie potrafil mi wytlumaczyć dlaczego 4-letnie dziecko codziennie sika w majtki i dlaczego nie jest przebierane w czyste rzeczy. Teraz moje dziecko chodzi do innego przedzkola, rowniez niepublicznego i jest o niebo lepiej w tej kwestii jak i w innych. Nie będę podawać nazwy żeby byc oskarżoną o reklamę.

#29 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 15:08:34

przedszkole na ul podlasie 18 jest bardzo ładne jest tam miła kadra pedagogiczna jest to nowe przedszkole i warte zainteresowania rodziców polecam

#30 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 15:13:49

Ja jestem zainteresowana i wlasnie szukam takiego prywatnego w Kielcach. Póki co znalazlam Przedszkole Fantazja gdzie jest grupa zlobkowa

polecam przedszkole maja na podlasiu 18 jest to nowe przedszkole dobra kadra pedagogiczna polecam

#31 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 15:19:32

na Nowym Świecie jest dosc drogie natomiast jest super fajne przedszkole i bardzo polecane przez moich znajomych (coreczka nie dostała sie do panswtowego wiec tez ja bedziemy musieli dac do prywatnego)na ul. mielczarskiego to przedskole kubusia puchatka, cena od wrzesnia to 550 z wyzywieniem. wejdz na stronie tegoprzedszkola

polecam nowo otwarte przedszkole na ul podlasie 18 w kielcach jest to przedszkole nowe zdobra kadra pedagogiczną napewno bedzie pani zadowolona

#32 ~tata~

~tata~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 18:52:04

Moja córka chodzi od roku do Boboraju na ulicy Leszczyńskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni

#33 ~Sylcia~

~Sylcia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 23:39:33

Moja córka chodzi od roku do Boboraju na ulicy Leszczyńskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni

#34 ~Sylcia~

~Sylcia~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 23:41:28

Witam ;)
Czy mógłby ktoś się podzielić opiniami o przedszkolu "Maluchowo" ?

#35 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 17:53:57

Maluchowo to nie przedszkole tylko przechowalnie dla dzieci wszelkiego wieku. Przy wyborze przedszkola dla dziecka prosze kierowac sie informacją, czy dana placówka ma wpis do ewidencji przedszkoli niepublicznych miasta Kielce.

#36 ~myszka mała~

~myszka mała~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 16:25:20

Polecam goraco Maluchowo na biskupa Kadlubka ( kolo Tesco na Swietokrzyskiej). O atmosferze swiadczy zadowolona buzia mojej coreczki.

#37 ~myszka mała~

~myszka mała~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 16:29:52

Odnosnie MAluchowa, nie nazwalabym przechowlania. Chodza stale te same dzieci, fakt, ze mozna "podrzucic" dziecko na jeden dzien czy kilka. Podpisuje sie umowe i tyle. Ja tam prowadzam dziecko i non stop widuje te same dzieciaczki. Zdecydowanie wole to miejsce gdzie maja ok 20 dzieciakow niz zlobek , w ktorym w jednej grupie maja 30 dzieci. Opieka jest dobra, moje dziecko zawsze jest przewiniete, czyste i najedzone. Nigdy nie odebralam jej z odparzona pupa, a ma do tego sklonnosci. Znajomi tez wczesniej prowadzali tam syna i byli zadowoleni. Ja polecam!

#38 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 18:57:49

no cóż... są placówki,kóre spełniają pewne standardy, nad którymi nadzór ma kuratorium ,saneid, straż pożarna i sa takie, w których własciciele nie przestrzegają zadnych przepisów dot. bezpieczeństwa dzieci licząc tylko na kaskę... niech każdy oceni czym będzie sie kierowac przy wyborze żłobka czy przedszkola dla dziecka :)

#39 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2011 - 20:33:40

Na pewno wszystko jest tam nowe i piękne, na pewno jest tam bezpiecznie ale nie znam nikogo kto ma tam dziecko.

#40 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2012 - 21:49:12

no cóż... są placówki,kóre spełniają pewne standardy, nad którymi nadzór ma kuratorium ,saneid, straż pożarna i sa takie, w których własciciele nie przestrzegają zadnych przepisów dot. bezpieczeństwa dzieci licząc tylko na kaskę... niech każdy oceni czym będzie sie kierowac przy wyborze żłobka czy przedszkola dla dziecka :)

Zasady bezpieczeństwa i zezwolenia to nie wszystko! Potrzebni są dobrzy pracownicy.
Ja właśnie szukam prywatnego przedszkola ponieważ w "bezpiecznym" państwowym przedszkolu panie nauczycielki i dyrekcja mówią mi że nie da się upilnować tak dużej grupy i nie da się zwrócić uwagi kiedy dziecko zaczyna robić złą rzecz. Nie da się zareagować kiedy chłopięce wygłupy zmieniają się w szarpaninę, nie da się zareagować gdy dziecko zaczyna wyrzucać miśki z pudła ( co w maluchach nie powinno się zdażać według Pań ). Moje dziecko jest na siłę ubierane przed wyjściem na spacer. Szukam dobrych pedagogów w placówkach opiekuńczych lub prywatnych przedszkolnych w okolicach Ślichowic mogę dojeżdżać. pomocy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych