Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Które przedszkole w Kielcach?

129 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 18:26:18

Witam. Bardzo proszę osoby zorientowane w temacie o informację. Od września (2011) chcę zapisać córkę do przedszkola w Kielcach. Pracujemy w Kielcach, ale nie mamy tu zameldowania. Juz wiem , że będzie "mały problem", dlatego zastanawiam się nad jakimś przedszkolem prywatnym. Jeśli ktoś ma orientację, które przedszkole jest dobre, ma dobre opinie, ile kosztuje itp. to bardzo proszę o informacje. Chyba, że ktoś ma orientację jak dostać się do predszkola państwowego w mojej sytuacji. Będę wdzięczna za wpisy. Pozdrawiam.

#2 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 16:45:56

Ponawiam temat przedszkola. Czy ktoś się może orientuje w tym temacie???

#3 ~izamr~

~izamr~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 17:11:08

korzystałam kiedyś z przedszkola na Nowym Świecie (takie w prywatnej nowej kamiennicy). to mogę polecić.

#4 ~mała mi~

~mała mi~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 22:43:47

To na Nowym Świecie nazywa się Mały Świat :) moje dziecko chodzi tam już 2 lat i jesteśmy zadowoleni :)

#5 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 14:09:31

Mój synek chodzi do przedszkola na Nowym Świecie, opłata za miesiąc to 580 zł
Przedszkole godne polecenia, otwarte aż do 18.00

#6 ~Matka Dwójki~

~Matka Dwójki~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 14:24:34

MOżesz też czasowo zameldować się w Kielcach, nie musi być stałe zameldowanie.
Pozdrawiam.

#7 ~mądrala~

~mądrala~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 16:28:08

Naprawdę właścicielu radosnej krainy powinieneś sie wstydzić za takie bezczelne uprawianie reklamy na każdym forum (bo nie tylko na echu Cię widziałem) i na każdym wątku dot. dzieci. Żenada

#8 ~Edyta45~

~Edyta45~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 19:16:08

Naprawdę właścicielu radosnej krainy powinieneś sie wstydzić za takie bezczelne uprawianie reklamy na każdym forum (bo nie tylko na echu Cię widziałem) i na każdym wątku dot. dzieci. Żenada

Dobrze się nazwałeś:mądrala:)osobiście nie znam tego miejsca,ale uważam że nie koniecznie musi to być właściciel, bo jakbyś nie zauważył to na każdym forum powtarzają się te same przedszkola, czyli musimy oskarżyć wszystkich właścicieli że sami sobie piszą opinie.Ludzie na forum sobie doradzają a każdy i tak musi spróbować sam i wtedy najlepiej się przekona.Ja na szczęście mam ten problem z umieszczeniem dziecka w przedszkolu za sobą bo mam już dorosłe dzieci,jednak pracuję w oświacie i jako wychowawca nie chciałabym mieć do czynienia z rodzicem,który nazywa siebie mądralą.

#9 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 19:04:08

Witam, chciałam zapytać co sądzicie o przedszkolu samorządowym na ul. Astronautów i Romualda, jaka jest opieka, wyżywienie, zajęcia? I od kiedy można zapisać dziecko

#10 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 12:56:31

Wyposazenie klubu dziecka - sprzedam - meble, szatnia, regał, stoliki, krzesła, zabawki. Wszystko z atestem, w stanie bardzo dobrym. Kontakt 512869016

#11 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 08:43:37

Mam w planach otworzyć niewielki MINI ŻŁOBEK w Kielcach na ok 10-15 maluchów... Co o tym myślicie??? Proszę o opinie...

#12 ~majak~

~majak~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 08:59:44

to nierealne taki maly żłobek ale probuj, głupi czasem mają szczęście :)

#13 ~dominika~

~dominika~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 09:20:46

Zależy mi raczej na domowej atmosferze takiego żłobka a nie na ilości dzieci. opieka nad takimi maluchami jest trudna, wiec zalezy mi na tym aby byla jak najlepsza. nie rozumiem czemu nazwales mnie głupią, przeciez mnie nie znasz... ale to juz chyba swiadczy tylko o tobie... :)

#14 ~majak~

~majak~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 16:53:08

widać, że nie masz pojęcia na co się porywasz i że nie zansz się na realiach bo przecież nie otwierasz tego złobka charytatywnie :) ale tak jak pisałem próbuj :)

#15 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 08:56:03

To może mnie oświeć, jeśli masz w tym doświadczenie. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

#16 ~majak~

~majak~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 13:05:18

hahahaha......Ty naprawdę jesteś mało inteligentna jeśli myślisz, że ktoś Ci będzie podpowiadać. Radź sobie sama i ucz się na swoich błędach.

#17 turbo

turbo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 09 marzec 2011 - 13:34:12

Pewnie już byłas na tej stronie ale jak by ktoś chciał to prosze.
Jak założyć żłobek i klub dziecięcy - pozwolenia

#18 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 20:35:18

Ja zapisuję dziecko do Radosnej Krainy na Paderewskiego,nowo powstałe ale mają ciekawą ofertę i cena jak za prywatne też nie jest duża, a mianowicie za miesiąc wychodzi 560zł.

przepraszam ale to naprawdę na odległość pachnie auto reklamą a chyba nie o to chodziło autorowi takstu? A tak poza tym myślę że taka kwota w Kielcach to niestety DUŻO!

#19 ~aniao~

~aniao~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 08:40:48

Witam. Bardzo proszę osoby zorientowane w temacie o informację. Od września (2011) chcę zapisać córkę do przedszkola w Kielcach. Pracujemy w Kielcach, ale nie mamy tu zameldowania. Juz wiem , że będzie "mały problem", dlatego zastanawiam się nad jakimś przedszkolem prywatnym. Jeśli ktoś ma orientację, które przedszkole jest dobre, ma dobre opinie, ile kosztuje itp. to bardzo proszę o informacje. Chyba, że ktoś ma orientację jak dostać się do predszkola państwowego w mojej sytuacji. Będę wdzięczna za wpisy. Pozdrawiam.

na Nowym Świecie jest dosc drogie natomiast jest super fajne przedszkole i bardzo polecane przez moich znajomych (coreczka nie dostała sie do panswtowego wiec tez ja bedziemy musieli dac do prywatnego)na ul. mielczarskiego to przedskole kubusia puchatka, cena od wrzesnia to 550 z wyzywieniem. wejdz na stronie tegoprzedszkola

#20 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 15:08:57

na Nowym Świecie jest dosc drogie natomiast jest super fajne przedszkole i bardzo polecane przez moich znajomych (coreczka nie dostała sie do panswtowego wiec tez ja bedziemy musieli dac do prywatnego)na ul. mielczarskiego to przedskole kubusia puchatka, cena od wrzesnia to 550 z wyzywieniem. wejdz na stronie tegoprzedszkola

No nie wiem czy różnica 30 zl między Kubusiem Puchatkiem a Małym Światem jest taka ogromna? Poza tym wiem od znajomej, że w kubusiu ciągle zmienia sie kadra :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych