Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KTÓRA SZKOŁA JAZDY NAJLEPSZA?

PROSZĘ O POMOC

188 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 16:20:26

Witam wszystkich

Gdzie najlepiej zacząć kurs na kat. A?. Od niedawna w WORD Tarnobrzeg zdaję się na kawasaki Z650. 

Zależy mi, aby uczyć się w tym mieście jazdy i na takim samym motorze co się zdaję. 

Z góry dzięki

Pozdro

Dopóki  ten duet  imbecyli (norbi z farbim) czerpie z tego  zyski( zawsze podpisani  nickami różnymi) ,to forum jest i będzie  bagnem a  odnoszenie  się  do dowolnego  tematu jest farsą i ich kasą

#182 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 07:18:10

Dopóki  ten duet  imbecyli (norbi z farbim) czerpie z tego  zyski( zawsze podpisani  nickami różnymi) ,to forum jest i będzie  bagnem a  odnoszenie  się  do dowolnego  tematu jest farsą i ich kasą

no to się dowiedziałem.... że ktoś czerpie jakieś zyski co mnie obchodzi jak urodziny teściowej 

Zgroza 

#183 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 14:33:41

no to się dowiedziałem.... że ktoś czerpie jakieś zyski co mnie obchodzi jak urodziny teściowej 

Zgroza 

rekonwalescencja psychiatryków po upadkach życiowych tutaj trwa i dopóki  ten duet  imbecyli (norbi z farbim) czerpie z tego  zyski( zawsze podpisani  nickami różnymi) ,to forum jest i będzie  bagnem a  odnoszenie  się  do dowolnego  tematu jest farsą i ich kasą

#184 ~Grad~

~Grad~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 22:57:02

Na kat.C nie polecam u Piotra jazd z wlascicielem,cwaniak i tylko zniecheca do jazdy ;)

#185 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:02:22

Na kat.C nie polecam u Piotra jazd z wlascicielem,cwaniak i tylko zniecheca do jazdy ;)

dziś se wreszcie fundne jajecznicze mam 7 postów od rana ----Redaktor-POśmiechowisko vel helikopter

#186 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 09:26:32

jeździłam z Panem Pawłem i wcale na mnie nie krzyczał, był bardzo wyrozumiały i powtarzał ze mną wszystko to co mi nie wychodziło, także osobiście go bardzo polecam, dodam że zdałam za pierwszym razem tak samo jak moje siostry które również z nim jeździły :)

#187 ~imie~

~imie~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 15:23:37

A ja napisze tak, bo jestem instruktorem i pracowałem w 3 firmach obecnie się tu reklamujących. Jesli kursant jest d*** wolowa i nie wie po co przyszedl tylko sie trzesie ze strachu bo auto juz rusza to marne szanse ze szybko zrobi prawko, i najlepsza szkola i najlepszy unstruktor nic nie zdziala. Wlasne podejscie i glowa to 70% udanej nauki.

I wkurzaja mnie reklamy tych szkół. robiłem dokształty po prawie kazdej z tych szkół i jak patrzyłem to widziałem dziadostwo jakie pokazują, Wstyd sie tak przechwalać jakia to szkola nie jest iidealna. a zadna nie jest. uczyc schematycznie na egzamin to i malpe by nauczyl w odpowiedniej ilosci godzin.

#188 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 20:27:05

no nie ma to jak samemu się pochwalić jak to mówią ,,z gówna bata nie ukręci ,,jak ktoś ciemny to nawet rydzyk nie pomoże . !!!

#189 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 11:38:06

Chcę robić kurs na automacie. Jaką szkołę polecacie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PROSZĘ O POMOC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych