Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto zostanie prezydentem Starachowic? :: zobacz komentowany artykuł

146 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~~swojak~~

~~swojak~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 18:25:06

Myślę, że to również działa na plus Pana Bernatowicza, że potrafi być konsekwentny i powiedzieć do widzenia osobom, które w ewidentny sposób manipulowały. Stąd te ataki na jego osobę ale jak najbardziej bezpodstawne... Tak trzymać!!!

#42 ~antyswojak~

~antyswojak~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 19:37:36

Myślę, że to również działa na plus Pana Bernatowicza, że potrafi być konsekwentny i powiedzieć do widzenia osobom, które w ewidentny sposób manipulowały. Stąd te ataki na jego osobę ale jak najbardziej bezpodstawne... Tak trzymać!!!

Hej swojak! Jesteś swojakiem od tych różnych rozkoszy ciała oferowanych przez włodarza? Wieść gminna niesie że największa manipulacja odbywa się teraz w otoczeniu prezydenta. Jesteś tak dobrze poinformowany, to może ty swojaku należysz do tych manipulantów.

#43 ~~swojak~~

~~swojak~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 19:45:23

Ja przytaczam fakty ty przypuszczenia, które są bez pokrycia.

#44 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 20:00:43

Uważam, że każdy w miarę normalny, zdrowo myślący obywatel dostrzega to czego dokonał Pan Bernatowicz w naszym mieście. Pomimo ciągłych ataków i prób osłabienia jego pozycji cały czas kreatywnie rządzi miastem. Ponadto jest osobą konkretną i stanowczą. Na każdym osiedlu powstają jak grzyby po deszczu chodniki, skwerki, uliczki, zieleńce. Niebawem zacznie się budowa ronda, widać już nowy basen - wreszcie, oraz postępuje budowa Manhattanu, nareszcie w godny sposób będzie można kupować i sprzedawać. Nie sposób nie wspomnieć ul. Staszica, odnowionych skałek. Ponad to angażuje się z wielkim zapałem w kultywowanie tradycji - będąc inspiratorem wielu wystaw, prelekcji, uroczystości patriotycznych. Nadmienię również o imprezach sportowych, piknikach z Prezydentem nad Lubianką, rozlicznych koncertach w naszym mieście. W końcu widać również jego koordynacje działalności spółek miejskich. Każdy chyba widzi, że pojawiły się nowe autobusy w MZK, inne spółki są w coraz lepszej kondycji finansowej. Po tym właśnie można poznać dobrego gospodarza. Uważam, że Pan Bernatowicz jest człowiekiem czynu i to ledwie część tego co może zrealizować. Tyle dokonał zaledwie w 3 lata, gdzie sprawy pozwoleń i uzgodnień zajmują również wiele czasu. Trzymam kciuki i jestem przekonany, że właściwy Prezydent miasta to właśnie Pan Bernatowicz.

co do koncertów w naszym mieście najbardziej mi się podoba jak P. Wojtek spiewa naje***y. jak dobrze wiesz pozwolenia na realizację celów wymagają dużo czasu, to powinieneś wiedziec, że większośc z tych inwestycji było rozpoczęte za czasów poprzedniego prezydenta

#45 ~~aska~~

~~aska~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 20:35:55

No tak, poprzedni prezydent miał 2 kadencje i czasu mu zabrakło. Cóż za efekt...

#46 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 21:13:14

No tak, poprzedni prezydent miał 2 kadencje i czasu mu zabrakło. Cóż za efekt...

nie ważne jak ktoś zaczyna ,ważne jak kończy

#47 ~Roman Kosinski~

~Roman Kosinski~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 07:40:50

Pan Bernatowicz to inteligentny, ambitny i odważny facet który potrafi podejmować trudne i niepopularne decyzje, gdyby nie myślał o przyszłości Starachowic a tylko o tym co dziś to pewnie miałby poparcie z 80%. Do tego musi rządzić w czasach kryzysu co też mu życia nie ułatwia. Ja głosuję na Pana Wojciecha Bernatowicza

#48 ~~zibi~~

~~zibi~~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 08:26:14

Nowak D już dał popis jak nasłał policje z alkomatem na urzędników UM, którzy to nic nie stwierdzili. To jest dopiero "klasa i poziom", jak zresztą i jego najbliżysz kolegów z partii.

Powiem więcej Pan Nowak w tej kwestii nie działał sam, zrobił to do spółki z byłą już na całe szczęście Panią Wice od oświty W. B-J. Żenada jeszcze raz żenada. Tak zachowują się ludzie bez klasy i mózgu. Nawet za to nie przeprosili. Całe szczęście że Bernatowicz w miare szybko odcioł się od tych ludzi.

#49 ~isia~

~isia~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 14:16:02

A czy ktoś kiedyś zrobił tyle dla dzieci i młodzieży w tym mieście co obecny Prezydent? Place zabaw na osiedlach i w przedszkolach, boiska, skwery, koncerty - "wjazd wolny", imprezy, poprawa bezpieczeństwa (monitoring), itd. ...

#50 ~jaśmin~

~jaśmin~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2009 - 21:01:50

Gratuluję! mam nadzieję, że któregoś dnia zetkniecie się z osobą Bernatowicza i wtedy zmienicie zdanie bo tak niewychowanej - bez kultury, osoby na stanowisku to ja jeszcze nie spotkałem. Nowak przy nim to klasa. Gdyby Nowak lub ktokolwiek inny z wymienionych był prezydentem i miał tyle pieniędzy w budżecie co ma obecny prezydent to nasze miasto by było o wiele piękniejsze. Jeszcze trzeba wiedzieć, że już chyba jest z 50 mln zadłużenia. Najbliższe 20 lat trzeba będzie spłacać.

Skoro jesteś taki mądry "wyborco" i wiesz tyle o budżecie to może startuj na prezydenta. Pochwal się na forum co byś zrobił z taką kasą jaką ma Pan Bernatowicz. Co byś budował i robił czego nie buduje i nie robi Prezydent Bernatowicz? Myślisz że takie inwestycje które trwają w mieście to można sfinansować z samych podatków mieszkańców?! Nawet jeśli jest takie zadłużenie to nie martw się o jego spłatę, w urzędzie pracują mądre osoby, które napewno czuwają nad tym! poza tym to nie Prezydent zaciąga sam te kredyty, jest jeszcze coś takiego jak Rada Miejska!! A to że tak oceniasz Prezydenta to pewnie przez to że sam taki jesteś. I nie martw się tak co będzie za 20 lat - żyj spokojnie i ciesz się chwilą!! I nie oceniaj nikogo bo będziesz tak samo oceniony...

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 00:04:10

co nie zmienia faktu iz na osttanim festynie byl totalnie zalany !!!! bełkotal ze sceny i sie zataczal !!!!

#52 ~lipiec~

~lipiec~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 08:58:25

co nie zmienia faktu iz na osttanim festynie byl totalnie zalany !!!! bełkotal ze sceny i sie zataczal !!!!

Prezydent zrobił wiecej w ciagu 2,5 roku niż poprzednicy w 18 lat. Jest silna osobowością, dlatego ma tylu przyjaciół co wrogów. Nie zapominałbym o sile jego zaplecza, o ludziach , którzy pomagają mu aby było tak jak jest. Ale to też jego umiejetność. To lucky man.

#53 ~~aska~~

~~aska~~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 10:48:42

Nie spotkałem jeszcze w życiu człowieka, który byłby zupełnie dobry lub zupełnie zły. Każdy człowiek ma wady i zalety. W środowisku księży, ludzi, którzy stoją na ołtarzu, w środowisku nauczycieli, ludzi którzy nauczają za katedrą, są osoby, które mają wady i zalety. I tak jest w każdej grupie zawodowej - poczynając od pracowników fizycznych, po intelektualistów - przykłady można mnożyć. Niemniej jednak są oni oceniani za swoje efekty. Wobec powyższego uważam, że to czego dokonał Prezydent Bernatowicz wraz z zespołem ludzi, jest przełomowe w dziejach naszego miasta i temu nie da się zaprzeczyć. Jeżeli ktoś krytykuje jego dokonania staje się śmieszny i dalsza polemika jest pozbawiona sensu. Oczywiście są ludzie, którym nie zależy na dobru naszego miasta i będą robić wszystko by przeszkodzić Prezydentowi Bernatowiczowi. Możemy to śledzić na łamach naszych lokalnych gazet. To dziwne, ale Pan Bernatowicz w słusznej sprawie, dla dobra naszego miasta potrafi porozumieć się nawet z tzw. "opozycją". Reasumując ludzie, którzy widzą pozytywy jego działania, dobro wspólne - podadzą mu rękę, ludzie, którzy chcą zrobić wszystko dla władzy - choć są z tej samej opcji - starają się zrobić wszystko by mu przeszkadzać. Ale jak widać jest ich coraz mniej. Kto mądrzejszy opuszcza pewien "klub" i woli być neutralny - mam tu na myśli ostatnie wystąpienie z klubu PIS dyrektora PUP i dyrektora POMP

#54 ~Jasia~

~Jasia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2009 - 18:36:12

WB jest najlepszym kandydatem.
Czy widział ktoś S. Kwietnia na festynie, kiedy ten był prezydentem ?,
Czy on zorganizował jakiś festyn,
Czy wyobraża sobie ktoś D. Nowaczka, D. Nowaka czy G. Walendzika na takiej imprezie, gdzie prym wiedzie młodzież ?,
O paniach przez grzeczność nie wspominam bo chcę być grzeczna.

Ile zdziałał S Kwiecień przez pierwsze 3 lata swojej kadencji ?
Co zrobił G Walendzik i czemu już go nie wybierają więcej ?
Kto to jest J Nowak i pozostali ?
I tak dalej, i tak dalej ............

#55 ~ja 1~

~ja 1~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 10:21:55

tylko Bernatowicz !!! To miasto chyba od dawna nie rozwijało się tak jak teraz. Ale i tak prezydent ma dużo przeciwników (badylarze, handlarze itp) ale mam wrażenie, że im więcej ,,dziwnych sprzeciwów'' tym lepiej sobie radzi. Byle tak dalej Panie Prezydencie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#56 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 10:39:03

I galerię już byśmy mieli, gdyby nie przeszkadzali. Kupcy robili wszystko by galeria nie powstała, nadszedł kryzys i nie ma galerii. A kto ma jechać na większe zakupy i tak wybiera się do Ostrowca, Kielc czy Warszawy - bo cóż za ofertę mają sklepy odzieżowe w naszym mieście. Ale sądzę, że ta galeria jednak powstanie w naszym mieście, bo Prezydentowi bardzo leży to na sercu o czy mówi w wywiadach przeczytanych, bądź zasłyszanych przez mnie w mediach...

#57 ~Starachowicznin~

~Starachowicznin~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 09:48:31

A ja jestem ciekawa skąd on bierze na to pieniadze na te wszyskie imprezy, festiwale, remonty, place zabaw
W administracji publicznej jest cienko z kasą
W urzędzie pracy jest kartka z informacja ze nie maja kasy dla stazystów i zeby nie skladac podan
Zasilki przysługują od niedawna na pół roku a nie jak kiedyś na rok
W niektórych sądach brakuje papieru Pracownicy musza kupowac sami długopisy i tonery

Nie mowie ze mnie nie cieszy to co robi To jest naprawde super
Byle nie bylo potem po czasie rozkWitu miasta zarzadu komisarycznego i wiekszej biedy przez pare lat

#58 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 10:07:26

A ja jestem ciekawa skąd on bierze na to pieniadze na te wszyskie imprezy, festiwale, remonty, place zabaw
W administracji publicznej jest cienko z kasą
W urzędzie pracy jest kartka z informacja ze nie maja kasy dla stazystów i zeby nie skladac podan
Zasilki przysługują od niedawna na pół roku a nie jak kiedyś na rok
W niektórych sądach brakuje papieru Pracownicy musza kupowac sami długopisy i tonery

Nie mowie ze mnie nie cieszy to co robi To jest naprawde super
Byle nie bylo potem po czasie rozkWitu miasta zarzadu komisarycznego i wiekszej biedy przez pare lat

Gdyby Pan Prezydent nic nie robił to wtedy zadawałaby Pani pytanie gdzie się podziewają te wszystkie pieniądze i czemu się nic nie robi. Jest dobrym gospodarzem i wie jak zarządzać miastem...

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 10:25:05

Jestem mężczyzną i ekonomistą z zawodu
Cieszę się że coś robi i nie są przejadane pieniądze podatników
Tylko jak patrze na ogólną sytuacje finansowa administracji w Polsce to zastanawia mnie fakt jak pozyskuje te pieniadze Znam wiele przypadków gmin które wprawdzie dbały w podobny sposób o miasto a potem przez kilka lat nie mogły pozbyć się długów i żadne inwestycje nie były robione
Bo nie ma kieszeni bez dna No chyba ze zyjemy w takim bogatym kraju jak Niemcy czy Hiszpania gdzi takie inwestycje to normalka
Moim marzeniem rowniez jest by nasze miasta i wiele innych w koncu ruszyło do przodu ale kurcze jak to mozliwe ze w innych instytucjach w państwie są takie cieńcia a tu ciągle inwestycje Boje się o przyszłość miasta

Gdyby Pan Prezydent nic nie robił to wtedy zadawałaby Pani pytanie gdzie się podziewają te wszystkie pieniądze i czemu się nic nie robi. Jest dobrym gospodarzem i wie jak zarządzać miastem...

#60 ~Gość Znamienity~

~Gość Znamienity~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 12:43:23

najważniejsza zasada w zarządzaniu to szybkość podejmowania trafnych i słusznych decyzji,nieraz ryzykownych,pan Prezydent robi to znakomicie następna kadencja na bank zapewniona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych