Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto zostanie prezydentem Starachowic? :: zobacz komentowany artykuł

146 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~tiki~

~tiki~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 12:09:59

wreszcie jakiś normalny komentarz :rolleyes: zgadzam się, nieroby do roboty:)

#22 ~zb~

~zb~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 12:32:44

A co to za podpis pod zdjęciem? "wojna o miasto". Czy aby nie nadmiar batalistyki. Echo wyjatkowo wczesnie kampanię wyborczą ogłasza. Nie mają o czym pisać? Z tymi kandydatami których przedstawili Bernatowicz wygra bez problemu.

#23 ~stachooo~

~stachooo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 12:39:35

Bernatowicz nie wszystkim musi się podobać. Wystarczy, że większość na niego zagłosuje. A penie tak będzie

#24 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 12:46:13

Bernatowicz jest bezkonkurencyjny, wykosi wszystkich.

#25 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 12:52:42

Panowie Walendzik i Kwiecień już pokazali co mieli pokazać. Obie Panie sa tak dobre w swoim fachu, ze najlepiej żeby pozostaly przy tym co robią. Pan Nowak już pokazał w Suchedniowie co potrafi. Wybor miedzy Panem Nowaczkiem a Panem Bernatowiczem jest dla mnie oczywisty. Obecny prezydent pokazał ,że potrafi zrobić coć dobrego dla miasta. Warto stawiać na sprawdzone osoby. :)

#26 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:10:05

Podobno pracownicy Marywilu strasznie byli zrozpaczeni jak żegnali Pazia Nowaka :D. Wyobraźcie sobie go w roli Prezydenta i późniejsze skutki dla Starachowic.

#27 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:10:54

Pan Wojciech Bernatowicz

#28 ~berta~

~berta~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:18:16

Bernatowicz nie wszystkim musi się podobać. Wystarczy, że większość na niego zagłosuje. A penie tak będzie

#29 ~berta~

~berta~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:21:34

nigdy nie było i nigdy nie bedzie takiego prezydenta który by się wszystkim podobał, ale Bernatowicz......mam nadzieje że wygra!!!!

#30 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:38:24

nigdy nie było i nigdy nie bedzie takiego prezydenta który by się wszystkim podobał, ale Bernatowicz......mam nadzieje że wygra!!!!

Pewnie tak będzie bo niby jakimi zasługami dla społeczności miał by się pochwalić Pan Nowaczek,D. Nowak(a zwłaszcza ten uzdrowiciel) czy Pani J. Nowak

#31 ~~zibi~~

~~zibi~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:40:38

Ja bym go nazwał lekarzem ostatniego kontaktu!!!!!!!!

#32 ~berta~

~berta~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:45:36

Ja bym go nazwał lekarzem ostatniego kontaktu!!!!!!!!

albo grabażem!

#33 ~lena~

~lena~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 13:59:00

A co to za podpis pod zdjęciem? "wojna o miasto". Czy aby nie nadmiar batalistyki. Echo wyjatkowo wczesnie kampanię wyborczą ogłasza. Nie mają o czym pisać? Z tymi kandydatami których przedstawili Bernatowicz wygra bez problemu.

czy z tymi czy z innymi....wygra bo jest nalepszy!!!

#34 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 14:35:05

Gratuluję! mam nadzieję, że któregoś dnia zetkniecie się z osobą Bernatowicza i wtedy zmienicie zdanie bo tak niewychowanej - bez kultury, osoby na stanowisku to ja jeszcze nie spotkałem. Nowak przy nim to klasa. Gdyby Nowak lub ktokolwiek inny z wymienionych był prezydentem i miał tyle pieniędzy w budżecie co ma obecny prezydent to nasze miasto by było o wiele piękniejsze. Jeszcze trzeba wiedzieć, że już chyba jest z 50 mln zadłużenia. Najbliższe 20 lat trzeba będzie spłacać.

#35 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 15:54:23

Przeważnie jest się nieuprzejmym dla nieuprzejmych . Nie wydaje mi się, że wchodzę do Prezydenta a on na mnie ,, huzia na Józia ,,.
Ale wreszcie coś w Starachowicach drgnęło . Kompletnie nic nie robiło się za poprzedniej prezydentury. Może wreszcie Starachowice przestaną być sto lat za murzynami.

#36 ~~swojak~~

~~swojak~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 17:08:47

Uważam, że każdy w miarę normalny, zdrowo myślący obywatel dostrzega to czego dokonał Pan Bernatowicz w naszym mieście. Pomimo ciągłych ataków i prób osłabienia jego pozycji cały czas kreatywnie rządzi miastem. Ponadto jest osobą konkretną i stanowczą. Na każdym osiedlu powstają jak grzyby po deszczu chodniki, skwerki, uliczki, zieleńce. Niebawem zacznie się budowa ronda, widać już nowy basen - wreszcie, oraz postępuje budowa Manhattanu, nareszcie w godny sposób będzie można kupować i sprzedawać. Nie sposób nie wspomnieć ul. Staszica, odnowionych skałek. Ponad to angażuje się z wielkim zapałem w kultywowanie tradycji - będąc inspiratorem wielu wystaw, prelekcji, uroczystości patriotycznych. Nadmienię również o imprezach sportowych, piknikach z Prezydentem nad Lubianką, rozlicznych koncertach w naszym mieście. W końcu widać również jego koordynacje działalności spółek miejskich. Każdy chyba widzi, że pojawiły się nowe autobusy w MZK, inne spółki są w coraz lepszej kondycji finansowej. Po tym właśnie można poznać dobrego gospodarza. Uważam, że Pan Bernatowicz jest człowiekiem czynu i to ledwie część tego co może zrealizować. Tyle dokonał zaledwie w 3 lata, gdzie sprawy pozwoleń i uzgodnień zajmują również wiele czasu. Trzymam kciuki i jestem przekonany, że właściwy Prezydent miasta to właśnie Pan Bernatowicz.

#37 ~~ssss~~

~~ssss~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 17:08:55

Pan Wojciech Bernatowicz

juz "pokazal klase" na osttanim festynie gdzie byl w stanie wskazujacym na %%%% zataczal sie na scenie i belkotal do mikrofonu , zenada oj Wojtus "zes sie pokozol"

#38 ~~swojak~~

~~swojak~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 17:15:11

Temat alkomatu już przerabialiśmy w naszym mieście. Żenada

#39 ~berta~

~berta~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 17:53:38

juz "pokazal klase" na osttanim festynie gdzie byl w stanie wskazujacym na %%%% zataczal sie na scenie i belkotal do mikrofonu , zenada oj Wojtus "zes sie pokozol"

a wiesz to na pewno, czy lubisz ploty? ciekawe ile Ty miałeś % na ostatnim festynie, pewnie sporo stąd Twój problem ze wzrokiem i słuchem mądralo

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 18:09:02

Nowak D już dał popis jak nasłał policje z alkomatem na urzędników UM, którzy to nic nie stwierdzili. To jest dopiero "klasa i poziom", jak zresztą i jego najbliżysz kolegów z partii.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych