Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto zostanie prezydentem Starachowic? :: zobacz komentowany artykuł

146 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 08:54:01

Nowak D?????!!!!!! BŁAGAMY NIE!!!!!!!!!!!. Ja i moja rodzina trzymamy kciuki za obecnego prezydenta.

#2 ~Młoda emerytka~

~Młoda emerytka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 09:11:11

wreszcie nie muszę sie wstydzić za moje miasto.Jest coraz piekniejszeJa i moi znajomi napewno zagłosujemy na Pana Bernatowicza!!!!Tylko tak dalej Panie Wojciechu.A Pan Nowak może za Panem nosić teczkę!!!!

#3 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 09:13:28

Nowak D?????!!!!!! BŁAGAMY NIE!!!!!!!!!!!. Ja i moja rodzina trzymamy kciuki za obecnego prezydenta.

Niebiosa chrońcie nas przed Dariuszem N. To była by katastrofa.

#4 ~Młoda emerytka~

~Młoda emerytka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 09:17:20

wreszcie nie muszę sie wstydzić za moje miasto.Jest coraz piekniejszeJa i moi znajomi napewno zagłosujemy na Pana Bernatowicza!!!!Tylko tak dalej Panie Wojciechu.A Pan Nowak może za Panem nosić teczkę!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 09:26:25

Noszenie teczki za naszym wspaniałym Prezydentem to by było wyróżnienie.Myśle, że co najwyżej mógłby buty czyścić!

#6 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 09:51:33

Small head na prezydentkę hihihi!!!!

#7 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 09:58:39

Myślę, że gdyby dziś się odbyły wybory, to z pewnością min. 50% głosów zebrałby obecny prezydent. Pomyślności w przyszłych wyborach Panie Prezydencie!

#8 ~xsinski~

~xsinski~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 10:14:13

jeżeli do czasu wyborów bernatowicz nie zaliczy jakiejś poważnej wpadki to w 100% wygra, a Pan Walendzik to by się nawet nie ośmieszał i nie startował

#9 ~hilo~

~hilo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 10:42:38

Rok to jeszcze duzo czasu i jakies błędy można popełnić. ale widać , że obecny prezydent z roku na rok zmienia się na lepsze. Jesli tak dalej pójdzie to powinien wygrac w cuglach. Widać , że miasto zmienia się na lepsze. Dariusz Nowak? Zdaje się , że położył jakąś firmę w Suchedniowie. Ktoś cos wie na ten temat?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 10:49:14

No spółke Marywil " uzdrowił" z nadania politycznego. Tak "uzdrowił" że jej nic już nie pomoże.

#11 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:10:39

Pan Nowak nadaje się tylko na pucybuta choć i tak nie mam pewności czy w tej roli by się sprawdził.

#12 ~Gość111111~

~Gość111111~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:12:25

każdy ocenia innych a nie siebie, :blink: spójrzmy na siebie a później wytykajmy wady innym i ich oceniajmy :angry: czy to będzie p.Nowak czy Kowalski, dla mnie to bez różnicy bo Wy i tak mu łatkę do d.... przyszyjecie :rolleyes: współczuję tylko rodziną tych ludzi bo wiem co czują bo sam zostałem niedawno opisany w tej gazecie

#13 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:21:33

Pan N został oceniony tak jak na to zasłużył.

#14 ~un~

~un~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:26:51

Rok to jeszcze duzo czasu i jakies błędy można popełnić. ale widać , że obecny prezydent z roku na rok zmienia się na lepsze. Jesli tak dalej pójdzie to powinien wygrac w cuglach. Widać , że miasto zmienia się na lepsze. Dariusz Nowak? Zdaje się , że położył jakąś firmę w Suchedniowie. Ktoś cos wie na ten temat?

Krzycho L. napewno wie :D

#15 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:27:12

a Ty wiewióra to lepiej idź do lasu (bo tam Twoje miejsce) i tam oceniaj a nie wypisuj głupot w internecie:))) :blink:

#16 ~hilo~

~hilo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:36:04

No to jeżeli on taki "fachowicec", to może na burmistrza Suchedniowa lepiej by się nadawał? Sądzę , że Bernatowicz przez te trzy lata zapracował na to , żeby mu dać szansę na następną kadencję.

#17 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:40:00

Głupotą było by oddać głos na N

#18 ~~jola~~

~~jola~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:41:22

W mieście dawno się tyle nie działo. Mnie szczególnie cieszy, ze wreszcie zniknie ten paskudny Manhatan. Dlatego będę glosowała na Bernatoicza. Panie jole są sympatyczne ale to trochę za mało

#19 ~~wiewióra~~

~~wiewióra~~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:46:39

Krzycho L. napewno wie :D

Tak ten wie. Też z niego niezły ekspert :D

#20 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 11:53:38

moje zdanie takie o wymagającym i rygorystycznym zawsze mówią źle nieroby i obiboki takie jak Wy :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych