Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto zapłacze po Obratańskim

354 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ankieter~

~Ankieter~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 20:56:36

Po przegranych wyborach powiatowych i nieudanej tym razem próbie rozbicia koneckiej prawicy dzisiejsze wotum nieufności to już syndrom końca kariery tego Pana. Najwyższy czas.

#2 ~ol~

~ol~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:06:24

niech rozliczą jeszcze sprawy sprzedazy Osir w Sielpi i hałdy. zadłużenie gminy 63 mln. 

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:12:49

Teraz Obratański powinien kontynuować koalicję z PSL i przyjąć na wiceburmistrza Pana Sobonia. To jedyna szansa na wygrana w kolejnych wyborach.

#4 ~gumofilc~

~gumofilc~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:22:43

Teraz Obratański powinien kontynuować koalicję z PSL i przyjąć na wiceburmistrza Pana Sobonia. To jedyna szansa na wygrana w kolejnych wyborach.

Ale za kogo?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:33:47

Ale za kogo?

Za emeryta, który mu psuje wizerunek.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:38:52

Za emeryta, który mu psuje wizerunek.

Którego emeryta?Co to jakaś tajemnica.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:47:49

Chyba nie rozumiesz czym jest prawica!ci co zawarli koalicje z sld nie są praawice.niedlugo wyjdą ich intentcje .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:50:05

Chyba nie rozumiesz czym jest prawica!ci co zawarli koalicje z sld nie są praawice.niedlugo wyjdą ich intentcje .

Nie płacz ,ziemia to prawica :lol:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 22:08:12

Po Obratanskim zapłacza kuzynki i kuzyni z Dziebaltowa, Kazanowa, Sieroslawic, Przybyszów itd. Wątek powinien brzmieć kto po nim nie zaplacze.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 22:20:40

Jesienią gdyby wówczas Obratański przyłączył się do PISu a chyba to powinno być normalne skoro PIS poparł go w wyborach nie byłoby tego zamieszania

#11 ~bober z dziboltowa~

~bober z dziboltowa~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 05:40:20

Po Obratanskim zapłacza kuzynki i kuzyni z Dziebaltowa, Kazanowa, Sieroslawic, Przybyszów itd. Wątek powinien brzmieć kto po nim nie zaplacze.

tak się spłakołem, ażsię po... i konwulsji dostolem:(

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 17:34:23

tak się spłakołem, ażsię po... i konwulsji dostolem:(

jo tyz calutko noc płakołem, co byndzie jak odyndzie ,ta łun ładnie godo .wioski teroz popadajo

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 18:18:18

jo tyz calutko noc płakołem, co byndzie jak odyndzie ,ta łun ładnie godo .wioski teroz popadajo

wioski wioskami ale co będzie z rozwojem miasta .żadna już szkoła  nie powstanie co ja piszę szkoła ,hala sportowa.stadion piłkarski bo lekkoatletyczny w szybkim  tempie wyrasta no może długo wyczekiwane lodowisko dla młodych hokeistów którzy muszą jeździć do Skarżyska ,a miasto takie  ma chlubne tradycje hokejowe może zagramy w lidze z Podhale N.Targ czy GKS Tychy,Crakowią Kraków,ten obiekt jest niezbędny miastu ,bogatemu miastu bo inne obiekty są w świetnym stanie.Mamy czym się chwalić to i lodowiskiem się pochwalimy a co nie stać nas .Mamy tyle mamy nowoczesnych obiektów sportowych ,jeszcze jeden nie robi różnicy.Przecież miasto Końskie sportem stoi Przepraszam są te nowoczesne obiekty sportowe? idę w miasto będę je podziwiał.Czekam na opinię.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 20:12:41

To jak idziesz w to piękne miasto to wypatruj tego przepięknego AMFITEATRU ze szkła

#15 Gość59

Gość59

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:36:16

wioski wioskami ale co będzie z rozwojem miasta .żadna już szkoła  nie powstanie co ja piszę szkoła ,hala sportowa.stadion piłkarski bo lekkoatletyczny w szybkim  tempie wyrasta no może długo wyczekiwane lodowisko dla młodych hokeistów którzy muszą jeździć do Skarżyska ,a miasto takie  ma chlubne tradycje hokejowe może zagramy w lidze z Podhale N.Targ czy GKS Tychy,Crakowią Kraków,ten obiekt jest niezbędny miastu ,bogatemu miastu bo inne obiekty są w świetnym stanie.Mamy czym się chwalić to i lodowiskiem się pochwalimy a co nie stać nas .Mamy tyle mamy nowoczesnych obiektów sportowych ,jeszcze jeden nie robi różnicy.Przecież miasto Końskie sportem stoi Przepraszam są te nowoczesne obiekty sportowe? idę w miasto będę je podziwiał.Czekam na opinię.

Patrz pod nogi!! Ulice po rewitalizacji!!

#16 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:45:40

Ja tam płakać po nim nie mam zamiaru . Jak dla mnie to drobny cwaniaczek a do tego strasznie zakłamany i fałszywy .Pod publiczkę robi z siebie świętego , leży krzyżem w kościele . A tak naprawdę to robi tylko tyle aby siebie utrzymać przy korycie a swój elektorat buduje poprzez zatrudnianie swoich popleczników w jednostkach mu podległych . To miasto kona na jego rękach ale on ma to w czterech literach .

#17 ~bober~

~bober~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 04:40:30

Ja tam płakać po nim nie mam zamiaru . Jak dla mnie to drobny cwaniaczek a do tego strasznie zakłamany i fałszywy .Pod publiczkę robi z siebie świętego , leży krzyżem w kościele . A tak naprawdę to robi tylko tyle aby siebie utrzymać przy korycie a swój elektorat buduje poprzez zatrudnianie swoich popleczników w jednostkach mu podległych . To miasto kona na jego rękach ale on ma to w czterech literach .

a jo sie spłakołem

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 04:48:06

Bober wez sie za siebie wszyscy wiemy ,ze jestes nierob,prowokator dynksiarzarz i od lat w rejonie ,demoralizujesz mlodzierz.

#19 ~bober~

~bober~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 04:58:37

Bober wez sie za siebie wszyscy wiemy ,ze jestes nierob,prowokator dynksiarzarz i od lat w rejonie ,demoralizujesz mlodzierz.

Ale nie analfabeta jak ty. Ortografia capie się klania.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 05:05:35

Przyjdzie taki czas że i bobry przestaną być pod ochroną. Oj przyjdzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych