Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto w Osieku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23094 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:18:25

Ciekawe kto teraz będzie rządził bo po wczorajszym to chyba Łysiak będzie jak marionetka 

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:30:51

co wczoraj sie działo pod gminą po informacji ze Łysiak wygral? Podobno policja byla?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:36:52

Ciekawe kto teraz będzie rządził bo po wczorajszym to chyba Łysiak będzie jak marionetka 

Już jest marionetką.Rządzą krzykacze a on robi co mu każą.Chłop nie ma swojego zdania i tyle.Zobaczcie kto dniem i nocą sterczy pod gminą, to właści ci "najmądrzejsi" hi hi

#64 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:55:41

Praca jest ważnym element w życiu, ale nie sztuką jest dawać ludziom rybkę( na 2 czy 3 miesiące), lecz nauczyć człowieka jak złowić tą rybkę samemu. Po wejściu do Uni powstało wiele programów unijnych, dlaczego stary burmistrz nie umiał wykorzystać tylko nasza gmina została tak zadłużona? Nie jest realne wycignąć gminę z zadłużenia w krótkim czasie, ale małymi krokami można dojść do celu. Życzę powodzenia panie Rafale.

Miejmy nadzieję że tak się stanie, że gmna stanie na nogi. Punkt widzenia zmienia sia od punktu siedzenia. Ja jestem mieszkańcem dłużej niż Wawrzkiewicz piasował urząd i dłużej też jak Pan Łysiak został obywatelem Osieka i wiem że zmiany w Osieku zawsze szły ciężko. Łysiak dostał szansę, ale nie róbmy z niego odrazu Boga i nie zachowójmy się jakby Osiek wyszedł z zaborów. To co się działo pod Gminą ubiegłej nocy nie świadczy zbyt dobrze o wyborcach Łysiaka. Mam nadzieje że sam Łysiak powinien się do tego jakoś odnieść, bo jeśli on sam myśli podobnie jak ci co tam byli to dobrze nie będzie.

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 12:12:23

Rafale nie pozwól aby nowa klika doszła do władzy odrzuć faryzeuszy i krzykaczy 4 lata szybko miną daj nam szansę abyśmy nie musieli się zastanawiać na kogo głosować w następnych wyborach

#66 ~klops~

~klops~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 12:17:25

chcięli zmian... niech mają... tylko za 4 lata niech nie płaczą, że nowy burmistrz podatków nie umaża - bo przecież będzie gminę z długów wyprowadzał...to nie umoży  ;)
przez pierwszy rok założę się, że nie zrobi NIC, nawet nie zdąży sobie pensji zdegradować...bo będzie zajęty ogarnięciem chaosu w gminie...

w ogóle ciekawe jak sobie poradzi skoro w radzie gminy ludzie Łysego... a on jeden praktycznie samiusieńki, och to będzie z pewnością owocna współpraca...  :D

ech... komedia...

aaa już skopiowałam program wyborczy i będę plusy stawiać przy każdym realizowanym haśle! 

#67 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:08:17

niech powoła fundusz sołecki i już będzie duży plus

#68 ~corno~

~corno~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:44:36

chcięli zmian... niech mają... tylko za 4 lata niech nie płaczą, że nowy burmistrz podatków nie umaża - bo przecież będzie gminę z długów wyprowadzał...to nie umoży  ;)
przez pierwszy rok założę się, że nie zrobi NIC, nawet nie zdąży sobie pensji zdegradować...bo będzie zajęty ogarnięciem chaosu w gminie...

w ogóle ciekawe jak sobie poradzi skoro w radzie gminy ludzie Łysego... a on jeden praktycznie samiusieńki, och to będzie z pewnością owocna współpraca...  :D

ech... komedia...

aaa już skopiowałam program wyborczy i będę plusy stawiać przy każdym realizowanym haśle! 

ech... komedia...

ale Ci żal odejść od korytka.

#69 ~osieczanin~

~osieczanin~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:51:00

Lysiak burmistrzem jednej kadencji !!!!!!!!! Zachowanie tych ludzi te nocne i dzisiejsze pokazuje jaka maja klase -DNO !!!!!!!

Nie to nie dno ale owoc dwunastoletniego ponizania I dyskryminowania ludzi przez Wawrzkiewicza I Kopcia,oni zwyczajnie zebrali zaplate za swoje NIECNE CZYNY,ludzie wczoraj  powiedzieli to co czuli,bo przeciej wczesniej  nie byloby to mozliwe bez srogich konsekwencji.Jak to mowia co zaduzo to I swinie nie chca,pan W przesadzil i PODZIEKOWALI MU NAJGORECEJ JAK UMIELI I MIELI DO TEGO PRAWO

#70 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:58:51

Poprzedni nie byl czlowiekiem a to juz najgorsze co  moze sie gminie przytrafic,ten jaki bedzie czas pokaze ale oby juz nigdy ten belzebub

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 14:07:18

Poprzedni nie byl czlowiekiem a to juz najgorsze co  moze sie gminie przytrafic,ten jaki bedzie czas pokaze ale oby juz nigdy ten belzebub

Dokladnie tak ,A te wszystkie negatywy pod adresem p.Lysiaka wypisuje klakierzy Wawrzkiewicza.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 14:12:58

Nie to nie dno ale owoc dwunastoletniego ponizania I dyskryminowania ludzi przez Wawrzkiewicza I Kopcia,oni zwyczajnie zebrali zaplate za swoje NIECNE CZYNY,ludzie wczoraj  powiedzieli to co czuli,bo przeciej wczesniej  nie byloby to mozliwe bez srogich konsekwencji.Jak to mowia co zaduzo to I swinie nie chca,pan W przesadzil i PODZIEKOWALI MU NAJGORECEJ JAK UMIELI I MIELI DO TEGO PRAWO

TAK JEST .JEST TO PRAWDA SZCZERA PRAWDA.WYKRZYCZELI TO CO IM LEZALO NA SERCU

#73 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 14:30:13

ech... komedia...

Pan Wawrzkiewicz prosił radnych aby współpracowali z nowym burmistrzem.

Temat "Burmistrz marionetka ..." nie został usunięty na prośbę pana Wawrzkiewicza. Podejrzewam, że osoby, które wylały na pana Wawrzkiewicza w owym temacie tyle pomyj obawiały sie konsekwencji prawnych. Ich obawy były niepotrzebne, ponieważ przez ostatnie 4 lata wypisywano na niego ogromną ilość oszczerstw. Pomimo tego nie robił nikomu z tego powodu procesów.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 14:36:27

ale Ci żal odejść od korytka.

Idź się wypchaj do tapicera!

#75 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 14:45:19

A co z szanowna panią sekretarz? - 12 lat dzierżyła kobieta to zaszczytne stanowisko, jakie doświadczenie, ile dokonań! Dziwię sie że ona nie startowała na burmistrza!

#76 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:21:28

no i po co te 9 osób siedzi na forum, przecież teraz jest sesja więc nikt nic nie napisze

#77 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:23:42

ta baba to klasyczny przyklad darmozjada I nieroba przy wysokim wynagrodzeniu,szkoda gadac

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:25:57

napisze ktos co ludzie wczoraj krzyczeli do włodka ? bo podobno BARDZOI  GORĄCO GO ŻEGNALI :)

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:27:06

ta baba to klasyczny przyklad darmozjada I nieroba przy wysokim wynagrodzeniu,szkoda gadac

Ale jak to? Serio! Ja tam niczego nie zauważyłem!

#80 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:46:06

Ale jak to? Serio! Ja tam niczego nie zauważyłem!

Bo ona jest a jakoby jej nie było...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych