Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KTO ODPOWIADA ZA BRAK WINDY NA BOCIANKU ?

winda bocianek skandal

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 07:14:21

Dzień dobry. Jestem inwalidą na wózku. Mieszkam na Bocianku. Aby dostać się najkrótszą drogą z Bocianka na drugą stronę muszę pokonywać wiadukt. Wiadukt wyposażony jest w pseudo windę, która nigdy nie była czynna. Poniżej zamieszaczam jej zdjęcie.
Pytam: kto odpowiada ze brak windy ?? przecież ktoś ją wybudował specjalnie dla niepełnosprawnych tak ?

zdjęcie niedziałającej windy

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 07:30:22

Kto odpowiada za brak windy? Niestety mam dla Ciebie złe wieści: małoletnie bydło z Bocianka, które ciągle ją psuje...

#3 ~totem~

~totem~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 09:10:44

Kto odpowiada za brak windy? Niestety mam dla Ciebie złe wieści: małoletnie bydło z Bocianka, które ciągle ją psuje...

naprawdę ? obie windy niszczą dzieci ? to ciekawe czemu one w ogóle nie funkcjonowały od nowości

#4 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 09:12:03

a może małoletnie bydło z sadów co?

#5 ~Marco~

~Marco~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 10:53:17

Skąd by nie było ale BYDŁO ,którego nie brakuje nigdzie w tym " wolnym" kraju.Mamusie i tatusiowie wychowali hołotę /bez stresu/ i teraz smi obawiają sie aby nie dostać od swych latorośli po buzi.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 11:15:36

naprawdę ? obie windy niszczą dzieci ? to ciekawe czemu one w ogóle nie funkcjonowały od nowości

Może nie od nowości ale jak z tego co kojarzę to jak zostały zepsute to chyba nikt już ich nie naprawił. Dlaczego nie zainwestowano w nich kamery? Dobra by była taka z transmisja do internetu...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 11:52:23

Windy były naprawiane, ale trzoda jest szybsza od najszybszego serwisu (i jeszcze szybszego użytkownika)

#8 ~wełna~

~wełna~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 13:51:08

ciekawe ze trzoda jakos na rynku kielc nie rozrabia, ciekawe dlaczego. moze menadżer srodmiescia pilnuje biznesu?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 13:57:34

ciekawe ze trzoda jakos na rynku kielc nie rozrabia, ciekawe dlaczego. moze menadżer srodmiescia pilnuje biznesu?

E tam - idź tam w weekendowy późny wieczór to winda okaże oazą spokoju...
Już lepiej było wcześniej, bo nawalone bydło siedziało w krzakach albo fontannie, a teraz po betonowej patelni darcie ryja i brzęk tłuczonych butelek się niesie i jeszcze lepiej widać rzygi, szkło i odchody.

#10 ~pelikan~

~pelikan~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 18:03:04

ZA BRAK WINDY NA BOCIANKU ODPOWIADA ... MENADŻER BOCIANKA :)

#11 ~Baker~

~Baker~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 23:56:14

Jasne że funkcjonowały, niedługo po otwarciu wiaduktu widziałem wjeżdżające nimi osoby.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 06:31:51

uwaga na złomiarzy :ph34r:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: winda, bocianek, skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych