Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto nowym Starostą?

493 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:32:12

" Znamy nieoficjalny skład Rady Powiatu. Sprawdźcie, kto się w niej znalazł.

PiS – 6 mandatów (Andrzej Marek Lenart, Danuta Leśniewicz, Marian Wikiera, Grzegorz Piec, Jarosław Lasota, Paweł Gręda)

PSL – 5 mandatów (Dorota Duda, Bogdan Soboń, Czesław Kurcbart, Dariusz Młodawski,Witold Wójcik)

SLD – 4 mandaty (Robert Plech, Wojciech Owczarek, Wiesław Skowron, Jan Marcin Prasał)

Kreatywna Jedność Powiatu Koneckiego – 3 mandaty (Paweł Pękala, Damian Rozmus, Marian Domagała)

Samorządni Ziemi Koneckiej – 2 mandaty (Krzysztof Jasiński, Stanisław Kacperski)

Porozumienie Samorządowe TKN – 1 mandat (Magdalena Prasał)"

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:41:51

No kto??? Pan Lenart.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:47:36

A to z kim poza Samorządnymi może PiS się dogadać???

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:57:12

PSL

#5 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:58:57

Napewno nie bedzie PIS-PSL bo to juz było

- moze być :

- PIS-Kreatywna-Samorzadni

lub

- PSL-SLD-Kreatywna

Wolalbym to pierwsze

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:00:29

Jak PIS teraz odpuści i pozwoli na koalicję  PSL-SLD itp to ju zpo nich

#7 ~Andrzej Chujak~

~Andrzej Chujak~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:03:34

Napewno nie bedzie PIS-PSL bo to juz było

- moze być :

- PIS-Kreatywna-Samorzadni

lub

- PSL-SLD-Kreatywna

Wolalbym to pierwsze

Tak na szybko licząc ta pierwsza nie daje im większości.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:15:36

Głupota społeczeństwa jest jednak porażająca. Co przez ostatnie 3 kadencje zrobili dla was, mieszkańców, Soboń, Lenart, Wikiera, Leśniewicz itd. Czy nie widzicie co sie dzieje w szpitalu, nad którym zupełnie nie panują? Jak wyglądają drogi powiatowe? Gdyby nie kasa od poszczególnych gmin to nie wiem czy 10 km dróg by zrobili. Poważnie, wyborcy, wymieńcie chociaż 5 pozytywnych zmian, jakie ci państwo wprowadzili. Dlaczego nie głosujecie na młodych????

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:21:42

bo ich reprezentują kretyni jak co niektórzy wójtowie

#10 ~lady Di.~

~lady Di.~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:23:21

Głupota społeczeństwa jest jednak porażająca. Co przez ostatnie 3 kadencje zrobili dla was, mieszkańców, Soboń, Lenart, Wikiera, Leśniewicz itd. Czy nie widzicie co sie dzieje w szpitalu, nad którym zupełnie nie panują? Jak wyglądają drogi powiatowe? Gdyby nie kasa od poszczególnych gmin to nie wiem czy 10 km dróg by zrobili. Poważnie, wyborcy, wymieńcie chociaż 5 pozytywnych zmian, jakie ci państwo wprowadzili. Dlaczego nie głosujecie na młodych????

W pełni się z Tobą zgadzam. Jestem zdruzgotana wynikami i głupotą wyborców z Powiatu Koneckiego. Gorzej juz być nie może. Tylko dno zostało, i 2 metry mułu!

Doszłam do wniosku, że przyczyna takich wyborów mieszkańców jest tylko jedna: Wybierają głupich, bo sami są głupi, ograniczonych bo sami są ograniczeni, nierobów, bo sami są nierobami. Kropka.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:58:53

Wszystko się zgadza, tylko ja niegłupich, nieograniczonych na listach to nie widziałem za dużo..W tym mieście nie było sensownych kandydatów...A głosując na kogoś młodego w miarę ogarniętego z pozycji 7 to głos (z tytułu metody) był oddany na jedynkę lub dwójkę z listy.. A na tych pozycjach ludzie, którzy nie są warci mojego głosu...I d..a zbita...

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:27:16

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. MW na starostę!

#13 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:50:07

i zielony PSL dalej twardo przy korycie

#14 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:55:29

Na tym polega demokracja. Jest 3 głupich i 1 mądry, kto wygra?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:59:29

Wszystko się zgadza, tylko ja niegłupich, nieograniczonych na listach to nie widziałem za dużo..W tym mieście nie było sensownych kandydatów...A głosując na kogoś młodego w miarę ogarniętego z pozycji 7 to głos (z tytułu metody) był oddany na jedynkę lub dwójkę z listy.. A na tych pozycjach ludzie, którzy nie są warci mojego głosu...I d..a zbita...

Masz rację, ciągle nie glosujemy na kogo byśmy chcieli, z powodu metody liczenia glosów.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:12:20

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. MW na starostę!

a ktòry to?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:12:21

Masz rację, ciągle nie glosujemy na kogo byśmy chcieli, z powodu metody liczenia glosów.

ale jaka to metoda liczenia głosów, wytłumacz mi proszę.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:19:49

Jasiński, to już prawie pewne

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:26:20

Ludzie mają zakodowane w du*** złe postrzeganie głosowania, jedynki sa namaszczone przez ugrupowania, największe szanse wygranej, ze niby ludzie beda na nich glosować, a w rzeczywistości ludzie myślą, ze jedynki tylko wygrywaja i glosują. Mamy to co mamy. Jeszcze raz powtórzę, jak wczesniej, wygrywają osoby z największą liczba głosów i tyle.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 16:28:48

Jest sposób żeby zielonych od koryta oderwać;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych