Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na Wójta w Sobkowie?

wójt sobków wybory radni

585 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~konieczynka~

~konieczynka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:29:32

Witam! Mieszkam w Sobkowie od niedawna, i nieznam wszystkich kandydatów na wójta. Jednak mam nadzieję ze od Was się wszystkiego dowiem. Na wybory pójdę zagłosować bo każdy głos się liczy ale i równiez nie jest mi obojetne kto bedzie zarządzał tak piekną gminą bo mam nadzieje mieszkać tu do śmierci. Pomóżcie i piszcie co wiecie o kandydatach.

#2 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:42:29

Bogumił Niechcic. Godny na stanowisko wójta.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 19:28:33

Witam! Mieszkam w Sobkowie od niedawna, i nieznam wszystkich kandydatów na wójta. Jednak mam nadzieję ze od Was się wszystkiego dowiem. Na wybory pójdę zagłosować bo każdy głos się liczy ale i równiez nie jest mi obojetne kto bedzie zarządzał tak piekną gminą bo mam nadzieje mieszkać tu do śmierci. Pomóżcie i piszcie co wiecie o kandydatach.

Wójta się wybiera dla gminy Sobków nie dla Sobkowa.Jak się zarejestrują wszystko bedzie wiadomo.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 07:41:02

Oby ktoś młody, bez układów, nowa krew :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 09:48:28

Oby ktoś młody, bez układów, nowa krew :)

Trzeba by wszystkim przetoczyc krew,najlepiej afrykańską.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 13:43:06

N

Bogumił Niechcic. Godny na stanowisko wójta.

Już wiem dlaczego w tej gminie tak źle się dzieje, jak można wybrać dobrego wójta jak wyborcy nie poważni.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 22:28:17

ja zagłosuję na Domińczaka lub Nazimka bo obecna władza tj. Krystyna I. to zmarnowane 4 lata. Nawet mieszkańcy nie chcą już słyszeć o obecnej wójtowej i z tego co od ludzi słyszę  również będą głosowali na któregoś z tych dwóch kandydatów. Obecny Wójt nie liczy się ze zdaniem mieszkańców i radnych tylko robi jak mu się podoba.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 23:22:34

Wójtowa też się już bawiła. Co pokazała - władze absolutną i dyktaturę. A dodatkowo ona i Domińczak już mają emerytury to niech dadzą innym się wykazać z nowymi pomysłami. Dlatego myślę, że Nazimek był by najlepszy

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 23:44:06

Wójtowa też się już bawiła. Co pokazała - władze absolutną i dyktaturę. A dodatkowo ona i Domińczak już mają emerytury to niech dadzą innym się wykazać z nowymi pomysłami. Dlatego myślę, że Nazimek był by najlepszy

Po szkole Domińczaka i Idzikowej,niezły misz masz

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 23:55:25

PSL to wielka rodzina i miejsc pracy potrzebuje,jak frajerzy zagłosują to miejsca dla rodzinki będą i ktoś do kierowania wybranym.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 08:11:21

lepszy PSL na Wójta niż Tadeusz D. i Krystyna I. Najwyżej wywali osoby które przyjeła Wójtowa z Osowej, Miąsowej i Brzegów bo ich trochę za dużo przyjęła. Pani Marzena S. wielka mi to urzędniczka nic nie robi tylko choruję a jak nie choruje to nawet nie umie załatwić swoich urzędniczych spraw tylko utrudnia ludziom załatwienie spraw, a już nie wspomnę o obsłudze rady o której nie ma zielonego pojęcia. Nawet na stronie internetowej nie ma już kiedy sesja jest i jaki porządek sesji jest. To się po to robi żeby mieszkańcy nic nie wiedzieli. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 08:23:39

No cóż każdy Wójt ma swoich ludzi(prawą rękę) w tym przypadku jest to Pani Marzena S. - Pełnomocnik Wójta ds. alkoholowych i Pan Piotr W. Sekretarz Gminy. Ciekawe czy jak się zmieni Wójt to odejdą z tego urzędu jak ludzie Pana Tadeusza D. bo tamci przynajmniej mieli honor i sami odeszli. Pewnie do tego czasu będą robić wszystko, żeby Wójtowa została bo wiedzą, że ta kto ich dni mogą być policzone w tym urzędzie.... 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 13:38:58

Tadek :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 13:46:22

No cóż każdy Wójt ma swoich ludzi(prawą rękę) w tym przypadku jest to Pani Marzena S. - Pełnomocnik Wójta ds. alkoholowych i Pan Piotr W. Sekretarz Gminy. Ciekawe czy jak się zmieni Wójt to odejdą z tego urzędu jak ludzie Pana Tadeusza D. bo tamci przynajmniej mieli honor i sami odeszli. Pewnie do tego czasu będą robić wszystko, żeby Wójtowa została bo wiedzą, że ta kto ich dni mogą być policzone w tym urzędzie.... 

A kto był prawą ręką opócz Sekretarza za rządów Tadeusza D.bo napisałeś "tamci"?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 14:40:28

Tadek :D

wczorej namaściłgo Miler

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 15:02:41

ja zagłosuję na Domińczaka lub Nazimka bo obecna władza tj. Krystyna I. to zmarnowane 4 lata. Nawet mieszkańcy nie chcą już słyszeć o obecnej wójtowej i z tego co od ludzi słyszę  również będą głosowali na któregoś z tych dwóch kandydatów. Obecny Wójt nie liczy się ze zdaniem mieszkańców i radnych tylko robi jak mu się podoba.

Przed samymi wyborami kryśka każe ryśkowi zrezygnować ha ha ha

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 18:58:43

kandydaci już znani ! za dwa tygodnie z hakiem wybory i na kogo tu głosować. sama się waham, co myslicie o P. Karoniu???Bo Idzik odpada, Nazimek też bo wybrać PSL-owca na wójta to śmierć dla gminy, a może P. Domińczak ???

dominczak juz był a pozatem to juz stary człowiek 69 lat a pozatem chory rece mu drza i wpołowie kadecji trzeba znowu robic wybory czy gmine stac na to

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 19:26:46

nazimek i sekretarz b oraz karon byli prawa rekom wojta domiczaka

To ten Domińczak jakiś pająk musi być mając tyle kończyn bu ha ha

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 20:31:17

dominczak juz był a pozatem to juz stary człowiek 69 lat a pozatem chory rece mu drza i wpołowie kadecji trzeba znowu robic wybory czy gmine stac na to

A Pani Krystyna I. też nie pierwszej młodości po 60-siątce. Chyba, że w gminie czuję się jak nastolatka. 

#20 ~obserwator Paciaciaków~

~obserwator Paciaciaków~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 20:46:23

Tadek :)

wczorej namaściłgo Miler

Tadek Paciaciak?  to ten Tadek od starych Paciaciaków?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wójt, sobków, wybory, radni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych