Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na wójta w Rytwianach. Grzegorz Forkasiewicz znów bez konkurencji?

1955 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:26:32

oooo faktycznie zniknęła LISTA WSTYDU

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:42:47

PSL do wyborów gminie Rytwiany pójdzie w maskach, skoro usuwają listę kandydatów to jak na was głosować. Wstydzicie się tego PSL?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:59:44

Kochani rodacy Rytwieniacy. Jeszcze jest czas, by wycofać się z listy wstydu! Lepiej późno, niż później !

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:41:45

Kurła gdzie ta lista ja z niej staruję jak mam prowadzić kampanie jak ktoś kasuje listę. Jak wpadnę w ten komitet Wasilczukowej to zrobię porządek.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:14:38

Widać że trolle z UG już trzęsą portkami bo jak przyjdzie nowy wójt to zrobi porządek w Gminie i rozpieprzy ten układ.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:20:22

Nigdy Rytwiany nie zagłosują na PSL co ich starosta dał zgodę na odpady w środku wsi. Takie działanie obciąża również kandydatów do rady gminy i kandydatkę z PSL bo cały czas milczą w tym temacie.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:39:55

Kto ci pozwolił usunąć listę kandydatów do rady zrób sobie porządek u siebie, jak wpadnę do tej Rudy albo na Glinki to się skończy głupota partyjna.

#48 Jacek Staszow

Jacek Staszow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:39:01

Te forum nie ma już sensu, przez takich ludzi jak ci powyżej i autor tematu. 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:17:10

LISTA WSTYDU 2

Ponieważ pierwsza lista zniknęła umieszczam nową ludzi,którzy kandydują z PSL,którego szefem w powiecie jest starosta Michał Skotnicki odpowiedzialny za wydanie decyzji dla firmy z Krakowa na magazyny odpadów (w tym niebezpiecznych) na terenie dawnych zakładów mechanicznych w Rytwianach:

Joanna Wasilczuk kandydat na wójta

Pawełek Mirosław Rytwiany okręg nr 1

Cepil Marek Rytwiany okręg 2

Kawalec Sławomir Rytwiany okręg nr 4

Majczak Łukasz Rytwiany okręg nr 5

Złotnik Ewelina Kłoda okręg nr 6

Krasa Katarzyna Szczeka okręg nr 7

Pawełek Bożena Ruda okręg nr 8

Krakowiak Kacper Strzegomek okręg nr 10

Jaworska Edyta Tuklęcz okręg nr 11

Sekuła Andrzej Sichów Mały okręg nr 12

Gil Jarosław Sichów Duży okręg nr 13

Wójcicki Stanisław  Święcica okręg nr 14

Kalita Małgorzata Podborek okręg nr 15

Żadna z tych osób do dnia dzisiejszego oficjalnie nie zabrała głosu ws odpadów.Świadomie lub nie kandydując z listy PSL popierają działania szefa tej partii w powiecie starosty Michała Skotnickiego.Ludzie zastanówcie się czy jest sens na nich głosować.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:22:11

Tylko PSL rozwali ten układ w Gminie

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:31:34

Tylko PSL rozwali ten układ w Gminie

Już ten Starosta Skotnicki z PSL wydał decyzję na odpady.dziękujemy za takich kandydatów i cały ten PSL.Wypad z Rytwian.

#52 Jacek Staszow

Jacek Staszow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:44:19

Mam pytanie. Co to za różnica z jakiej partii oni stratują? To są wybory samorządowe, głosuje się na ludzi nie na partie. Ja nie mam zamiaru w ogóle czytać kto z jakiej jest partii. Prawdopodobnie znam wszystkich kandydatów z mojego okręgu, wiec będę głosował na podstawie tego kogo uważam za osobę która zrobi więcej dobrego dla gminy.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:48:28

Mam pytanie. Co to za różnica z jakiej partii oni stratują? To są wybory samorządowe, głosuje się na ludzi nie na partie. Ja nie mam zamiaru w ogóle czytać kto z jakiej jest partii. Prawdopodobnie znam wszystkich kandydatów z mojego okręgu, wiec będę głosował na podstawie tego kogo uważam za osobę która zrobi więcej dobrego dla gminy.

różnica jest zasadnicza że kandydatka Wasilczukowa i kandydaci do rady z PSLsą zależni od decyzji szefa powiatowego starosty Skotnickiego i jakoś dziwnie milczą w istotnej sprawie odpadów i decyzji jaką uraczy nas starosta.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:55:05

Kto ci pozwolił usunąć listę kandydatów do rady zrób sobie porządek u siebie, jak wpadnę do tej Rudy albo na Glinki to się skończy głupota partyjna.

O wygląda mi to na jakiś rozłam partyjny w komitecie Wasilczukowej.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:58:19

różnica jest zasadnicza że kandydatka Wasilczukowa i kandydaci do rady z PSLsą zależni od decyzji szefa powiatowego starosty Skotnickiego i jakoś dziwnie milczą w istotnej sprawie odpadów i decyzji jaką uraczy nas starosta.

Każdy sądzi według siebie.To że radni są zależni od wójta to nie znaczy że wszyscy pozostali są zalezni od starosty.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:01:45

Każdy sądzi według siebie.To że radni są zależni od wójta to nie znaczy że wszyscy pozostali są zalezni od starosty.

Tylko że ci wg ciebie zależni od wójta opowiedzieli sie przeciwko odpadom w Rytwianach i w poniedziałek przespowiadali na sesji starostę a kandydaci PSL z Wasliczukową na czele w tej sprawie siedzą jakoś dziwnie cicho.Są niezależni czy się im nie chce?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:06:46

Coś się do tych odpadów tak przykleił. Przecież wiadomo juz dawno było że nic z tego nie będzie.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:09:17

Coś się do tych odpadów tak przykleił. Przecież wiadomo juz dawno było że nic z tego nie będzie.

Co tak bronisz Skotnickiego po co wydali decyzję pozytywną a nie mogli pozytywnej?

Dobrze że wójt i jego radni postawili opr bo inaczej to po cichutku w środku wsi leżały by sobie odpady i to dzięki komu? dzięki staroście z PSL

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:10:26

Co tak bronisz Skotnickiego po co wydali decyzję pozytywną a nie mogli pozytywnej?

Dobrze że wójt i jego radni postawili opr bo inaczej to po cichutku w środku wsi leżały by sobie odpady i to dzięki komu? dzięki staroście z PSL

Miało być negatywną

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 20:22:12

Jaki opór.Sprawa już dawno była nieaktualna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych