Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto na wójta w Rytwianach. Grzegorz Forkasiewicz znów bez konkurencji?

1955 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:25:16

Tak umieściłem ponieważ dyskusja pod tym artykułem została usunięta.
W listopadzie tego roku wybory samorządowe. Największe emocje wzbudzają te dotyczące burmistrzów i wójtów. Dziś sprawdzamy kto wystartuje w Rytwianach. Zobacz dzisiejsze wydanie internetowe Echa Dnia Świętokrzyskiego W gminie Rytwiany kandydat już jest. To urzędujący od 2002 roku na stanowisku wójta Grzegorz Forkasiewicz. Trzy lata temu nie miał żadnego konkurenta, a w poprzednich wyborach wygrywał z rywalami w pierwszej turze. Wygląda na to, że w listopadzie znów będzie jedynym uczestnikiem wyścigu do najważniejszego fotela w gminie Rytwia-ny. - Będę ubiegał się o piątą kadencję - deklaruje Grzegorz Forkasiewicz. W przeszłości należał do Prawa i Sprawiedliwości, ale zawsze reprezentował własny komitet „Przyszłość i Rozwój”. Obecnie jest bezpartyjny. Czy nie obawia się, że formacja rządząca - zgodnie z zapowiedziami - wystawi swojego kandydata? - Nie wiem, co zrobi Prawo i Sprawiedliwość. Jestem natomiast spokojny o wynik wyborów samorządowych, bo na najniższych szczeblach głosuje się na człowieka , a nie szyld partyjny - mówi Grzegorz Forkasiewicz. Jak podkreśla, udało mu się zbudować właściwe relacje z mieszkańcami gminy oraz zrealizować najpilniejsze potrzeby inwestycyjne. Dodaje, że w pracy wójta przyświeca mu prosta filozofia: - Nie może funkcjonować w samorządzie gminnym taki schemat, że władz wie, co jest najlepsze dla ludzi. To ludzie mają przedstawić postulaty, a my je realizować. Kluczowe jest właściwe odczytanie potrzeb społecznych i ich realizacja na jak najlepszym poziomie i w najwyższym standardzie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:30:30

Konkurencja jest ale taka słaba.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:41:13

Jest rozwiązanie.Wójt jest ambitny i zdolny, i trzeba namawiać, żeby w starostowanie szedł,a chyba jest ławka z następcami, będzie nowy co stanie w szranki z cichymi kandydatami.

I po problemie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 14:59:22

Wójt jest skuteczny np w piątek dostaliśmy w Szczece nowy samochód strazacki a miesiąc temu dostali w Strzegomiu też samochód tylko średni.Szczeka za panem Forkasiewiczem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:15:34

No nie wiem czy za ale wiem że przeciw.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:21:08

No nie wiem czy za ale wiem że przeciw.

Pani Joasi my wiemy że jesteśmy za a jest nas wiele.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 16:25:19

OSP Tuklęcz dostała w ubiegłym roku Iveco Daily,super samochód dzięki wójtowi.U nas wójt dostaje ponad 90 % poparcia w wyborach i inni nie maja co szukać a szczególnie ta zielona koniczyna.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 16:27:38

Heh...śmiesznie manipuluje się tymi wpisami :P

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 17:07:59

My w Strzegomiu dostaliśmy niedawno średni samochód Renault wójt całkowicie za darmo załatwił go z Sandomierza tyle jednostek z powiatu sandomierskiego liczyło że go dostaną.Naprawdę skuteczny wójt lepszego nigdy nie będzie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 17:30:55

Wójt jest the best działa bardzo dobrze i ma uznanie w gminie i województwie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 17:47:06

Forkasiewicza widać wszędzie i bardzo dużo robi w gminie że nam zazdroszczą mieszkańcy sąsiednich gmin.

#12 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 19:19:23

To prawda szanujcie go bo w staszowie nie mamy tyle szczęścia

#13 ~azbest~

~azbest~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 19:28:41

Forkasiewicza widać wszędzie i bardzo dużo robi w gminie że nam zazdroszczą mieszkańcy sąsiednich gmin.

Proszę o konkrety. Co znaczy dużo? W dobie wyborów istotniejsze co zrobi w przyszłej kadencji i czy ma na an to "coś" środki w budżecie?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 19:55:07

Było chodzić na sesje to byś wiedział/ła jakie są środki w budżecie. To nie tajemnica. Sztuką jest je umiejętnie wykorzystać. To tak jak z domowym budżetem. Jeden przeje, drugi się zabawi, a trzeci i zabawi i zainwestuje. Bez obaw. Obecny wójt to dobry gospodarz. Wie co robić

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:33:20

Proszę o konkrety. Co znaczy dużo? W dobie wyborów istotniejsze co zrobi w przyszłej kadencji i czy ma na an to "coś" środki w budżecie?

Konkretnie Forkasiewicz już dwa tygodnie temu pokazał program wyborczy swojego komitetu i dużo w nim konkretów,gdy konkurencja tylko wszystko bezsensownie krytykuje.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:05:00

Do J.Wasilczuk i M, Rokickiego przeczytajcie motto samorządowej pracy Grzegorza Forkasiewicza cytat z artykułu Nie może funkcjonować w samorządzie gminnym taki schemat, że władz wie, co jest najlepsze dla ludzi. To ludzie mają przedstawić postulaty, a my je realizować. Kluczowe jest właściwe odczytanie potrzeb społecznych i ich realizacja na jak najlepszym poziomie i w najwyższym standardzie.

Zrozumieliście?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 06:15:54

Cy ludzie chcieli żeby te stare wozy strażackie przestawiać z remizy do remizy i to przed wyborami.Ten lód dopiero ma wymagania.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 06:18:10

Cy ludzie chcieli żeby te stare wozy strażackie przestawiać z remizy do remizy i to przed wyborami.Ten lód dopiero ma wymagania.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 06:31:58

A ty jak za zwykle nic nie wiesz,zero orientacji w terenie. Jadem jedziesz od samego rana to jest twój program wyborczy.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 06:45:17

Jak widać obecnie tylko Forkasiewicz ma program wyborczy a pozostali owszem kandydują tylko nie wiemy z czym i jaki program mają.Wkrótce się może okazać że będzie to prawie kopia programu wójta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych