Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KTO DO SEJMU Z WŁOSZCZOWY?

66 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 16:54:55

Moim skromny zdaniem nie można skakać z kwiatka na kwiatek posłowie radni starostowie  burmistrzowie sa dla ludzi, a nie ludzie trampoliną do ich karier. więc trzeba się zdecydowć kim sie chce być a nie co jakie wybory to chcę być tym albo tamtym  garnitur wygolona i wypachniona morda oraz zadbana fryzurka nie poprawią jakości życia obywateli  , wiem że to niewygodna prawda ale prawda.

NIE DOPISYWAĆ!!!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 17:14:43

Ja popieram p. Bartka

Pozdrowienia

A ja nie popieram p. Bartka

Pozdrowienia

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 17:17:33

Moim skromny zdaniem nie można skakać z kwiatka na kwiatek posłowie radni starostowie  burmistrzowie sa dla ludzi, a nie ludzie trampoliną do ich karier. więc trzeba się zdecydowć kim sie chce być a nie co jakie wybory to chcę być tym albo tamtym  garnitur wygolona i wypachniona morda oraz zadbana fryzurka nie poprawią jakości życia obywateli  , wiem że to niewygodna prawda ale prawda.

NIE DOPISYWAĆ!!!!!

Akurat popieram tą wypowiedź, ale  po co to durne "NIE DOPISYWAĆ" ?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 17:25:09

Do sejmu z Włoszczowy .... co za pustostany umysłowe. Raz się fuksnęło z powodu wypadku lotniczego i towarzystwo się rozbeszczelniło .... i uważa, że im się to należy jak psu buda. Tragedia, a może nawet i komedia.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 17:29:11

Jeśli chcielibyście mieć posła z Wloszczowy to musiałby wystartowac Pan Darek Czechowski czlowiek na poziomie wiarygodny który w samym jednym swoim okregu wyborczym miał ponad tysiac głosów

Ale jest zajęty ratuje szpital

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 18:06:55

a co sądzicie o znanej Joli

Ktoś musi reprezentować PSL a Szef  D. boi się porażki  :D

#27 ~LGBT~

~LGBT~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 19:06:58

Do sejmu z Włoszczowy .... co za pustostany umysłowe. Raz się fuksnęło z powodu wypadku lotniczego i towarzystwo się rozbeszczelniło .... i uważa, że im się to należy jak psu buda. Tragedia, a może nawet i komedia.

Ale ty jesteś pusty , cep ( muzealne urządzenie do młócenia ) to przy tobie majstersztyk i tyle w tym temacie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 19:42:11

Myślę że gdyby Pan Dziubek wystartował to przytarłyby wszystkim nosa . Nikt nie miał takiego poparcia . Zobaczcie na jego wyniki do sejmikiu w 2014 - 8 tys głosów . Z tego co wiem to miał propozycje, ale dobra dezycja że odmówił. Jest dobrym gospodarzem w gminie. Już był taki co startował, wziął mandat po Sp Gosiewskim a za pół roku „ Wracam budujemy dalej ....” Tak że proszę sobie przypomnieć to przy urnach wyborczych.

#29 ~LGBT~

~LGBT~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:27:04

Myślę że gdyby Pan Dziubek wystartował to przytarłyby wszystkim nosa . Nikt nie miał takiego poparcia . Zobaczcie na jego wyniki do sejmikiu w 2014 - 8 tys głosów . Z tego co wiem to miał propozycje, ale dobra dezycja że odmówił. Jest dobrym gospodarzem w gminie. Już był taki co startował, wziął mandat po Sp Gosiewskim a za pół roku „ Wracam budujemy dalej ....” Tak że proszę sobie przypomnieć to przy urnach wyborczych.

Ty chyba żyjesz w wirtualnym świecie ,ten twój pan Dziubek jak i  tęczowy psl ma takie szanse  w tych wyborach jak ja by polecieć na Marsa . On tzn. Dziubek dobrze to  przeanalizował  i stąd ta decyzja , zrozum to Jarząbku.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:53:04

Popieram w 100 %

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 23:18:17

Akurat popieram tą wypowiedź, ale  po co to durne "NIE DOPISYWAĆ" ?

Zapewniam Cię że ów dopisek ma sens , chodzi o ew odpowiedzialność za napisanie treści mogących skutkować etc etc etc,,,,,

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 09:56:02

a co sądzicie o znanej Joli

jest dobra na każdej scenie. Lubi to na obcasach. Kolejna promocja już na dożynkach w Woli.

A może ta z Secemina?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:49:18

Polska też kiedyś była potęgą. A teraz?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 11:51:18

Zapewniam Cię że ów dopisek ma sens , chodzi o ew odpowiedzialność za napisanie treści mogących skutkować etc etc etc,,,,,

Martw się o siebie a nie o innych!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 12:50:18

Będziemy mieli Posła Bartłomieja Dorywalskiego(gratulacje), kto z innych parti też bedzie miał szanse?

Co ty bierzesz

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 12:55:17

Ja popieram p. Bartka
Pozdrowienia

Ja i moja rodzina NIE GŁOSUJĘ NA PIS I TEGO PANA.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:01:29

To robisz duży błąd

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:07:40

Ktoś sobie żarty robi że Burmistrz zostałby posłem. Dobrze zdaje sobie sprawę że P. Jola ma większe poparcie i on z Nią nie wygra. Po drugi nawet się wysłowić nie potrafi i daleko mu do PJoli.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:41:07

nie będę głosował na partię która doprowadziła mój kraj do poniżenia w relacjach z żydkami i KK

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:54:57

To robisz duży błąd

To kupuje ciemny lud ja na starych kawalerow nie głosuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych