Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kto byłby najlepszym burmistrzem Szydłowca lub wójtem gmin powiatu?

szydłowiec wybory 2014 samorząd burmistrz wójt

398 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 19:14:21

Byłem widziałem całkiem nieźle to wygląda. Molo jest spoko

Ja natomiast byłem i widziałem na Woli Korzeniowej i droga tam nieciekawie wygląda. Chciał zabłysnąć przed wyborami a wyszło jak zwykle i co na to piszący tu Geabelsi Ludewa?

#382 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 16:31:58

No to teraz niech się wypowiedzą Ci lub ten co tu bez przerwy piszą, że chce głosować na Ludwa co on takiego zrobił bo o tym zalewie to już wszyscy wiemy. To chyba jedyna  rzecz którą może się pochwalić i czekał z nią aż do końca kadencji by nie zapomniano. Na szczęście są jeszcze ludzie myślący w tej okolicy i go nie wybiorą po raz kolejny.

#383 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 19:24:32

Słuchajcie jakby Pan burmistrz wszystko robił źle to przecież nie dostał y np. Absolutorium. A z drugiej strony udziela się w różnych projektach. Nie mówcie że nic nie robi przecież jest to według mnie pomowienie co niektórzy piszą.a co do zalewu to spełnił warunek który obiecał. I jest to duży plus dla niego

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 23:20:12

Słuchajcie jakby Pan burmistrz wszystko robił źle to przecież nie dostał y np. Absolutorium. A z drugiej strony udziela się w różnych projektach. Nie mówcie że nic nie robi przecież jest to według mnie pomowienie co niektórzy piszą.a co do zalewu to spełnił warunek który obiecał. I jest to duży plus dla niego

A kto to absolutorium mu daje.Proszę to sprecyzować.Przed wyborami jak by mógł to i cuda by robił,aby tylko na stołku pozostać.Zrobi ...g,  a propaganda co to niesłychanego pan burmistrz zrobił.Nawet jak ludzie w te wykonane drobiazgi uwierzą ,to ciekawe jak wyglądać będzie jego budżet w następnej kadencji.Jeden drobiazg zrobi może nikomu niepotrzebny,a żeby za to zapłacić trzeba coś np. sprzedać Sprzedaje się raz.Ponoć ma się odbyć w lipcu I przetarg na sprzedaz pewnego terenu.To też na koniec kadencji.Tego się nie nagłaśnia.

#385 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 20:59:23

Bo tutaj tylko etatowi Goebbels potrafi napisać ja głosuję na Ludwa, później zaloguje się inaczej napiszę ja będę głosowała na Ludwa a teraz w każdym poście będzie wychwalał jaki to zalew piękny zrobił. W każdej gminie jest taki zalew od dawna i na forach nikt nie każe wychwalać swoim poplecznikom takiego dokonania. Wiadomo nie będzie chwalił, burmistrz wróci do ZUS i nie którzy zostaną odcięci od koryta. Taka jest prawda. 

#386 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 22:18:48

Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Różne są komentarze. Ja wrzucam swój głos dla Pana burmistrza Artura

#387 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 14:51:14

Oddaje głos na Artura Ludwa

#388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 09:15:15

Oddaje głos na Artura Ludwa

Widzę, że etatowi pochlebcy wrócili z urlopów. Mam pytanie ile płacą za tego rodzaju wpis?

#389 ~Renek~

~Renek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 21:32:08

Kur. A nie rozumiem niektórych postów albo niektórzy nie rozumieją czego tyczy ta strona. Popieram Pana ludwa

#390 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 23:28:23

Kur. A nie rozumiem niektórych postów albo niektórzy nie rozumieją czego tyczy ta strona. Popieram Pana ludwa

A kogo to obchodzi, kogo ty popierasz?  Temat jest kto był by najlepszym burmistrzem a nie na kogo ty zagłosujesz. Bo jak widać są to dwie różne bajki. Ze dla ciebie jest dobry bo ci załatwił jakąś sprawę może i pracę to nie znaczy, że jest najlepszy dla miasta. Co widać, słychać i czuć.

#391 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 19:02:21

Uważam że obecny burmistrz

#392 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:25:35

To tragedia dla tego miasta.

#393 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 21:56:32

#394 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 22:03:08

Ludew

#395 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 17:34:17

W mojej ocenie uważam że Artur Ludew.

#396 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:14:55

W mojej ocenie uważam, że zdecydowanie lepiej obecny burmistrz sprawdziłł by się jako suwnicowy, operator wózków widłowych albo ochroniarz. Powinien nie mieć kontaktów z ludźmi gdyż się kompromituje.

#397 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 18:26:36

ludwa to słaby burmistrzunio

#398 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 18:28:54

Ludew

#399 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 20:25:54

Pan Ludew Artur

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szydłowiec, wybory 2014, samorząd, burmistrz, wójt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych