Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto był autorem paraliżu Lipska

lipsko korki blokady drogi w lipsku wybory remont katastrofa

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~użytkownik~

~użytkownik~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 18:58:57

Kto tak chciał się pokazać, że cztery lata było zbyt mało na remonty w mieście. Kto był tak wybitnym strategiem żeby tak zakorkować Lipsko. Nawet karetka ma problemy z przejazdem. Ciekawe czy po wyborach tak będzie. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 19:27:24

A kogo to obchodzi???

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 07:10:15

A kogo to obchodzi???

to się okaże przy wyborach

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 09:22:08

Kto tak chciał się pokazać, że cztery lata było zbyt mało na remonty w mieście. Kto był tak wybitnym strategiem żeby tak zakorkować Lipsko. Nawet karetka ma problemy z przejazdem. Ciekawe czy po wyborach tak będzie. 

Koszmar dla mieszkańców

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 09:39:27

A jak w domu robisz remont to nie koszmar ? Robić źle nie robić jeszcze gorzej . Takim jak Ty nigdy nie dogodzisz.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 10:30:17

W każdym mieście w którym się coś robi są korki. Ostatnio podawali , ze centrum Krakowa będzie nieczynne 10 miesięcy z powodu remontów dróg. Z wypowiedzi autora przebija zaściankowość i chęć dokopania komuś. Nic więcej 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:09:21

Ale tam gdzie nie ma drogi asfaltowej to się nie robi np. na Konstantynów. W zimę nawet na odsniezanie szkoda kasy. Po mojemu to wyludzanie kasy na kampanie wyborczą a wygląda to tak. Ty wygrasz przetarg na budowę drogi za 2mln zl. Nam oddasz 1mln a zrobisz to za 500tys. Takie remonty są w całej polsce

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:19:34

Sądzisz to po sobie????

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 11:46:59

Potrzebna jest kasa na kampanie wyborcze dziwne ze nagle w całej PL są remonty dróg. Z warszawy w str Marek, Lipsko, DK50, Poznań i wiele innych, dziwne ze to wszystko przed wyborami. Niech ktoś mądry odpowie dlaczego?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 20:33:32

Potrzebna jest kasa na kampanie wyborcze dziwne ze nagle w całej PL są remonty dróg. Z warszawy w str Marek, Lipsko, DK50, Poznań i wiele innych, dziwne ze to wszystko przed wyborami. Niech ktoś mądry odpowie dlaczego?

...zupełnie jak z proboszczami...ni z tego ..ni owego zmieniają dach na kościele...a po co...?

#11 ~hgw~

~hgw~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 06:15:25

Widziałem jak karetka próbowała się przebić przez Zwoleńską. Chyba pojechali przez las.

#12 ~driver~

~driver~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 06:21:19

Nie wiem jaka jest metoda w obecnym czasie przy remoncie dróg, ale nigdy tak nie było żeby zamykać drogi i tyle dróg w czasie remontu. W krajach tzw. (co nam się wmawia) o wyższej kulturze i inteligencji, takie remonty planuje się na prę nocną. Wtedy jest mały ruch i nie odcina się bocznych dojazdów tyko planuje się lub robi najpierw drogi objazdowe.

#13 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 06:48:47

To mało jeszcze wiesz !!!!!

#14 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 08:24:52

Nie wiem jaka jest metoda w obecnym czasie przy remoncie dróg, ale nigdy tak nie było żeby zamykać drogi i tyle dróg w czasie remontu. W krajach tzw. (co nam się wmawia) o wyższej kulturze i inteligencji, takie remonty planuje się na prę nocną. Wtedy jest mały ruch i nie odcina się bocznych dojazdów tyko planuje się lub robi najpierw drogi objazdowe.

Ile masz lat? Dwanaście? Jak sobie wyobrażasz kompleksowy remont nawierzchni po frezowaniu? W nocy chłopaki robią, a na dzień rozwijają dywan z rolki, żebyś mógł przejechać? Co ci nie pasuje w logistyce i rozplanowaniu obecnego remontu. Cyklicznie oddawane są odcinki, po których można przejechać, światła też ustawione na około 2-3 minuty, a że Lipsko jest na przelocie to niestety musi się trochę blokować. Dla miejscowych tak prawdę mówiąc to niewielki problem, bo znają wszelkie objazdy i bez problemu sobie radzą (codziennie jestem przynajmniej 2-3 razy na mieście czy to szpital, LCK czy pod szkołą, a mieszkam na uboczu i nigdy nie stałem w korku), a że trzeba czasem ruszyć tyłek i przejść 100m zamiast podjeżdżać pod sam sklep to już dla zdrowia warto. Oczywiście wszyscy doszukują się drugiego dna tylko, że nasza władza ma tak naprawdę nie wiele do gadania, bo remontowane drogi są krajowe. 

Kuźwa co za naród?? Jak są dziury w jezdni to źle, ktoś je chce naprawić też źle... A idź, że se kup jabola i odstresuj się człowieku.

#15 ~lko~

~lko~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:08:29

A jak w domu robisz remont to nie koszmar ? Robić źle nie robić jeszcze gorzej . Takim jak Ty nigdy nie dogodzisz.

Jak robię remont w domu to planuje wcześniej czy będę miał dostęp do pomieszczeń (czytaj dróg, instytucji,sklepów, nawet urzędów)

#16 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:20:05

Zapo

#17 ~dhcp~

~dhcp~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:20:03

Ile masz lat? Dwanaście? Jak sobie wyobrażasz kompleksowy remont nawierzchni po frezowaniu? W nocy chłopaki robią, a na dzień rozwijają dywan z rolki, żebyś mógł przejechać? Co ci nie pasuje w logistyce i rozplanowaniu obecnego remontu. Cyklicznie oddawane są odcinki, po których można przejechać, światła też ustawione na około 2-3 minuty, a że Lipsko jest na przelocie to niestety musi się trochę blokować. Dla miejscowych tak prawdę mówiąc to niewielki problem, bo znają wszelkie objazdy i bez problemu sobie radzą (codziennie jestem przynajmniej 2-3 razy na mieście czy to szpital, LCK czy pod szkołą, a mieszkam na uboczu i nigdy nie stałem w korku), a że trzeba czasem ruszyć tyłek i przejść 100m zamiast podjeżdżać pod sam sklep to już dla zdrowia warto. Oczywiście wszyscy doszukują się drugiego dna tylko, że nasza władza ma tak naprawdę nie wiele do gadania, bo remontowane drogi są krajowe. 

Kuźwa co za naród?? Jak są dziury w jezdni to źle, ktoś je chce naprawić też źle... A idź, że se kup jabola i odstresuj się człowieku.

Dla miejscowych właśnie jest problem bo albo nie można wyjechać z bocznych uliczek albo wjechać bo są rozkopane. Cała ta inwestycja ze mianą nawierzchni (tylko nawierzchni) ma długość około 3 km. Zapytajcie Polaków którzy pracują w Niemczech, Anglii w takich firmach drogowych ile czasu by trwała wymiana asfaltu na takim odcinku. W Niemczech wymiana pasa startowego na lotnisku 8km (kopanie 2m wgłąb trwała niecałe 9 godzin. Biorąc pod uwagę że w Lipsku warunki terenowe są bardzo trudne i wszystkim wiatr w oczy wieje, to taki remont z wyfrezowaniem położeniem siatki i nałożeniem nowych warstw powinien trwać tydzień. Można było zaplanować więcej maszyn i ludzi do pracy jak to się robi w innych krajach. Ciekawe czy po tym remoncie studzienki będą dobrze osadzone bo w poprzednim kilka razy poprawka.

#18 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:21:45

Zapomnieli się w takim razie Ciebie spytać !!!! ha ha ha

#19 ~ja2~

~ja2~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 15:57:49

Paru urażonych pomysłodawców chyba się na tym forum odezwało.

#20 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 13:32:01

Dlacze robota stanęła? Ulice zakorkowane a wykonawców brak.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lipsko, korki, blokady, drogi w lipsku, wybory, remont, katastrofa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych