Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KSP Kielce-opinie

ksp kielce opinie

967 odpowiedzi w tym temacie

#961 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 08:59:51

Dziwne, nigdy na podłodze nie musiałem siedzieć :/ 

Dyrektor nie rozwiązuje problemów
Szkoła nie ma boiska
Gdy nauczyciel zachoruje nie ma zastepstwa a dzieci podłączane sa do innej klasy , ucząc sie na podłodze
Gdy rozwiązywałam umowę z dyrektora nie mogłam go znalesc przez kilka dni a gdy w koncu znalazłam był już 2 czerwca i będę zmuszona płacić za lipiec ( można miesiąc wcEsniej zrezygnować )!!!!
Brak szacunku dla rodziców i kiepska organizacja
NIE POlecam

Tak to prawda, rowniez szkoly nie polecam, zabieram z niej dziecko. 

#962 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 13:12:39

Ja zabieram z akademickiej z bocianka. Strasznie z poziomu zeszli.

#963 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 14:02:23

Ja zabieram z akademickiej z bocianka. Strasznie z poziomu zeszli.

Jeszcze istnieje ta szkoła akademicka???????? myślałam że dawno już jej nie ma!!!!!!!!!!!!

#964 ~petronela sałata~

~petronela sałata~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 17:21:12

Przestrzegam rodziców przed nauczycielką nauczania zintegrowanego w SP Nr 12 w Kielcach ( im. Boh. Westerplatte)

Pani ma wysokie mniemanie o swoich kompetencjach i robi wszystko ,żeby tak to wyglądało, powołuje się na to że pracuje dwadzieścia parę lat....ale metody ma straszne!

Karze dzieci cieleśnie- klęczeniem przy ławce nawet całą godzinę, upokarza nagminnie i piętnuje dzieci przy całej klasie... szkoda że nikt z tym nic nie robi - choć się te fakty zgłasza. zgłasza.

W przeszłości została przez radę rodziców usunięta z innej kieleckiej podstawówki...

Pani ta miewa napady szału - rzuca wtedy w dzieci np klejem, wali z całej siły w ławkę dziecka, wyzywa lub demotywuje. 

Kiedy następują próby porozmawiania z nią- mści się i zaniża ocenianie dziecka i wymyśla niestworzone rzeczy w ocenie opisowej np z zachowania.

Zanim ta pseudo- nauczycielka uda na zasłużony odpoczynek - przestrzegam Was od umieszczania w jej klasie waszych pociechach...

W tym roku rozpoczyna edukowanie kolejnego rocznika początkujących uczniów. 

#965 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:37:47

I Dyrektor nie rozwiąże problemów, szkoda, ale główne i decydujące  zdanie ma żona właściciela Szkoły, który jest w "porządku" .

#966 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 11:28:10

I Dyrektor nie rozwiąże problemów, szkoda, ale główne i decydujące  zdanie ma żona właściciela Szkoły, który jest w "porządku" .

czy w Szkole podstawowej KSP jest oddział przedszkolny?

#967 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:14:06

Zadzwoń i się dowiedz, a nie zadajesz pytanie na forum, na które ktoś odpowie może za pół roku. Ech, co za ludzie...

#968 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 20:18:33

Witam, proszę o informację jak wygląda obecnie nauka KSP

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ksp kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych