Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KSP Kielce-opinie

ksp kielce opinie

967 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ksp~

~ksp~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 06:10:57

no i tak padają mity !!!

najlepsze są zwykłe publiczne szkoły !!!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 13:15:55

podejście nauczyciela do dziecka oraz komunikacja dyrekcji z gronem rodziców są bardzo ważne-dlatego wybrałam szkołę społeczną

i myślisz, że będziesz miała coś do powiedzenia? walne raz do roku , dodatkowa składka oprócz czesnego, zarządza Zarząd który nie spotyka się z rodzicami a dyrektor nawet jeżeli jest w szkole to tylko figura

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 13:53:42

Ludzie, czy wy się opamiętacie?! Jaki PIP, Jakie kontrole może jeszcze ZUS NIK i MENiS.,  Czy aby te buty się przypadkiem nie znalazły w innym boksie, czy zgłaszane to było do wychowawcy, Czy sekretarka jest od pilnowania botów, czy sprawdzaliście pudło rzeczy znalezionych? Czy zgłaszacie do dyrekcji ważne problemy z nauczycielami czy TYLKO POWIĄZANE SZNURÓWKI I WYLANY DO BUTÓW JOGURT? Chyba wam się wartości i kompetencje poprzestawiały!!! Świetlice są 3, są zajęcia i brykanie a może by tak przywiązać dzieci za nogi do kaloryfera niech siedzą cicho? Kto chce odrobić lekcja ma taką możliwość kto chce pobrykać też ją ma. Myślał by kto rodzice a nie znają potrzeb dzieci. Weszłam na to forum przypadkiem i ręce mi opadły. Jacy nauczyciele odchodzą jaka rotacja co miesiąc inny tam uczy? BZDURA!!! A może zażądajcie od dyrektora np listy płac nauczycieli, potwierdzenia przelewów ZUS, i co wam tam jeszcze do głowy przyjdzie. W społecznej czy katoliku czy każdej innej szkole są takie same problemy.  Z uczniami, RODZICAMI, nauczycielami. Jak wam się nie podoba to jedźcie do IRLANDII, NORWEGII ale nie zatruwajcie życia innym tu w ojczyźnie.Jak pragnę zakwitnąć WZYWAM WAS LUDZIE NIE CHODŹCIE FO FRYZJERA - BO MOŻE ŹLE OBCIĄĆ WŁOSY ALBO ON ALBO JEGO PRACOWNIK I W TEDY SZEF NIE BĘDZIE CHCIAŁ Z WAMI ROZMAWIAĆ, NIE RÓBCIE ZAKUPÓW W SKLEPACH BO W KIEŁBASIE MOGĄ BYĆ MUCHY I WŁAŚCICIEL POWIE WAM, ŻE TO NIE JEGO WINA, MOŻE OKAZAĆ SIĘ, ŻE PANI W SKLEPIE,  ZACHORUJE LUB URODZI DZIECKO I NIE BĘDZIE JEJ W PRACY I CO ZGŁOŚCIE TO MOŻE NA WSZELKI WYPADEK DO PIH, IZBY RZEMIEŚLNICZEJ, SANEPIDU - JUŻ NA ZAŚ BO PRZECIEŻ TO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ!

ZAPYTAJCIE MOŻE WŁAŚCICIELA BANKU O KONDYCJĘ FIRMY ZANIM ZAŁOŻYCIE TAM SWOJE KONTO LUB LOKATĘ - NA PEWNO BĘDZIE Z WAMI CHĘTNIE ROZMAWIAŁ I DA WAM GWARANCJĘ ZATRUDNIENIA PANI W KASIE?

#44 ~kapiszon~

~kapiszon~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 14:15:19

ooooo widzisz, słusznie prawisz kolego/koleżanko GOŚĆ

od tego właśnie jest demokracja i wolność słowa, aby wypowiadać to co się myśli !!!

przed przejściem przez jezdnię należy się rozejrzeć, przed składaniem papierów do każdej szkoły (W TYM RÓWNIEŻ KSP) należy się upewnić jak w niej jest...

i o tym właśnie piszą co niektórzy

that;s all

#45 ~cukiereczek~

~cukiereczek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 14:20:40

rozumiem wściekłość - czyżby dużo dzieci się wypisywało?

#46 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 15:18:52

Nie rozumiem, co wszyscy chcą od tej szkoły. Jakoś w rankingu podstawówek i gimnazjów jest na drugim miejscu w Kielcach. Chyba poziom i atmosfera w szkole są najważniejsze. Z innymi sprawami i tak jest lepiej niż gdzie indziej.

#47 ~gongi~

~gongi~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 15:33:14

zobaczymy rankingi za rok :)

#48 ~name~

~name~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 15:35:45

wg mnie najlepsza jest I Społeczna

#49 ~ars amandi~

~ars amandi~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 16:06:27

Nie rozumiem, co wszyscy chcą od tej szkoły. Jakoś w rankingu podstawówek i gimnazjów jest na drugim miejscu w Kielcach. Chyba poziom i atmosfera w szkole są najważniejsze. Z innymi sprawami i tak jest lepiej niż gdzie indziej.

tzn. gdzie konkretnie ?

#50 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 19:58:46

Ludzie, czy wy się opamiętacie?! Jaki PIP, Jakie kontrole może jeszcze ZUS NIK i MENiS., Czy aby te buty się przypadkiem nie znalazły w innym boksie, czy zgłaszane to było do wychowawcy, Czy sekretarka jest od pilnowania botów, czy sprawdzaliście pudło rzeczy znalezionych? Czy zgłaszacie do dyrekcji ważne problemy z nauczycielami czy TYLKO POWIĄZANE SZNURÓWKI I WYLANY DO BUTÓW JOGURT? Chyba wam się wartości i kompetencje poprzestawiały!!! Świetlice są 3, są zajęcia i brykanie a może by tak przywiązać dzieci za nogi do kaloryfera niech siedzą cicho? Kto chce odrobić lekcja ma taką możliwość kto chce pobrykać też ją ma. Myślał by kto rodzice a nie znają potrzeb dzieci. Weszłam na to forum przypadkiem i ręce mi opadły. Jacy nauczyciele odchodzą jaka rotacja co miesiąc inny tam uczy? BZDURA!!! A może zażądajcie od dyrektora np listy płac nauczycieli, potwierdzenia przelewów ZUS, i co wam tam jeszcze do głowy przyjdzie. W społecznej czy katoliku czy każdej innej szkole są takie same problemy. Z uczniami, RODZICAMI, nauczycielami. Jak wam się nie podoba to jedźcie do IRLANDII, NORWEGII ale nie zatruwajcie życia innym tu w ojczyźnie.Jak pragnę zakwitnąć WZYWAM WAS LUDZIE NIE CHODŹCIE FO FRYZJERA - BO MOŻE ŹLE OBCIĄĆ WŁOSY ALBO ON ALBO JEGO PRACOWNIK I W TEDY SZEF NIE BĘDZIE CHCIAŁ Z WAMI ROZMAWIAĆ, NIE RÓBCIE ZAKUPÓW W SKLEPACH BO W KIEŁBASIE MOGĄ BYĆ MUCHY I WŁAŚCICIEL POWIE WAM, ŻE TO NIE JEGO WINA, MOŻE OKAZAĆ SIĘ, ŻE PANI W SKLEPIE, ZACHORUJE LUB URODZI DZIECKO I NIE BĘDZIE JEJ W PRACY I CO ZGŁOŚCIE TO MOŻE NA WSZELKI WYPADEK DO PIH, IZBY RZEMIEŚLNICZEJ, SANEPIDU - JUŻ NA ZAŚ BO PRZECIEŻ TO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ!
ZAPYTAJCIE MOŻE WŁAŚCICIELA BANKU O KONDYCJĘ FIRMY ZANIM ZAŁOŻYCIE TAM SWOJE KONTO LUB LOKATĘ - NA PEWNO BĘDZIE Z WAMI CHĘTNIE ROZMAWIAŁ I DA WAM GWARANCJĘ ZATRUDNIENIA PANI W KASIE?

Skoro rotacja drogi gościu wszedłeś na to forum przypadkiem to skąd wiesz że rotacja personelu jest bzdurą????
Moje dziecko miało plastykę w ciągu roku szkolnego z 4 nauczycielami bo każdy poprzedni rezygnował( czemu wogóle się nie dziwię)! Takich przykładów było więcej o czym doskonale wiesz. Może jeszcze nie wszystko stracone tylko najwyższy czas wyciągnąć wnioski i zacząćprowadzić jakikolwiek dialog z rodzicami a nie wystawiać Panią dyrektor która jest bardzo miła dla rodziców ale niewiele może bo nie ma żadnej mocy decyzyjnej!!!
Powodzenia

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 05:29:24

to jest skandal poprostu !!!

4 nauczycieli w ciągu roku !!!

jak te dzieci mają się czegoś nauczyć !!!

SKANDAL !!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 05:31:40

Skoro rotacja drogi gościu wszedłeś na to forum przypadkiem to skąd wiesz że rotacja personelu jest bzdurą????
Moje dziecko miało plastykę w ciągu roku szkolnego z 4 nauczycielami bo każdy poprzedni rezygnował( czemu wogóle się nie dziwię)! Takich przykładów było więcej o czym doskonale wiesz. Może jeszcze nie wszystko stracone tylko najwyższy czas wyciągnąć wnioski i zacząćprowadzić jakikolwiek dialog z rodzicami a nie wystawiać Panią dyrektor która jest bardzo miła dla rodziców ale niewiele może bo nie ma żadnej mocy decyzyjnej!!!
Powodzenia

co to za dyrektorka jak nie ma żadnej mocy decyzyjnej

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 10:04:28

to jest skandal poprostu !!!

4 nauczycieli w ciągu roku !!!

jak te dzieci mają się czegoś nauczyć !!!

SKANDAL !!!

SKANDAL

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:00:04

w autobusie słyszałam że Janusz Palikot ma odwiedzić tę szkołę,czy to prawda?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:40:11

wg mnie najlepsza jest I Społeczna

Ranking 30 najlepszych gimnazjów w województwie świętokrzyskim (Echo Dnia z 25.06.2013r).

1. Gimnazjium im. Świętej Jadwigi Królowej w Kielcach

2. Gimnazjum Językowe   Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach

.......

5. I Społeczne Gimnazjum w Kielcach

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:45:21

Ranking 30 najlepszych gimnazjów w województwie świętokrzyskim (Echo Dnia z 25.06.2013r).

1. Gimnazjium im. Świętej Jadwigi Królowej w Kielcach

2. Gimnazjum Językowe   Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach

.......

5. I Społeczne Gimnazjum w Kielcach

Jeśli prawdą jest to, co napisał jeden z rodziców o Gimnazjum Językowym KSP, to za rok będziecie poza TOP10

#57 ~boolwa~

~boolwa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 12:56:20

Witam,
ja też dorzucę parę słów. Do szkoły uczęszcza dwoje moich dzieci, także opinia będzie jak najbardziej prawdziwa. Ta szkoła jest przereklamowana.

1.Kadra nauczycielska może była dobra, ale teraz to prawdziwa katastrofa. Przy 12 słownie: dwuanstu dzieciach w klasie Pani nie potrafi dokładnie spradzwić zadań realizowanych na lekcji i stawia 5 albo 6 za zadania zrobione z błędami!

2. Jakakolwiek współpraca na linii dyrekacja-rodzice to totalna porażka

3. Bałagan organizacyjny na każdym poziomie, począwszy od szatni po samo biuro P. dyrektor

4. Świetlica - totalnie bez nadzrou i opieki. Owszem, Panie są ale co tam robią to nie wiem. Wystarczy wejść i co się widzi: harmider, hałas, bieganie, po prostu dzicz nad którą nikt nie panuje - pytam: jak dziecko ma tam np. odrobić pracę domową lub np. poczytać ?

5. Obiady - catering - koszmarnie drogi i niesmaczny

6. Dowożenie dzieci do basen: j.w. mam wrażenie, że ktoś bierze "pod stołem" swoją działkę

7. poziom nauki - pikuje ostro w dół - gdyby nie czas jaki z żoną poswięcamy dzieciom w domu,  to pomimo 5 i 6 jakie dostają w szkole, byłby ogromny wstyd, że dzieci nic nie umieją

8. KSP - szkoła językowa - to największa ściema. sposób i jakość uczenia języków katastrofalny

Podsumowując: zabieram dzieci ze szkoły i drugi raz nie zapisałbym tam ich nigdy.

Nie polecam a wręcz odradzam.

ps.

będę śledził wątek, w razie pytań chętnie odpowiem.

pozdrawam

K.

Najbardziej miarodajne są opinie rodziców, a nie żadne rankingi

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 19:29:41

jak mawiali starożytni ... "czasem przyznać jest łatwiej nagrodę niż rację"

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:22:11

Najbardziej miarodajne są opinie rodziców, a nie żadne rankingi

a jakie stało się modne zabieranie wyuczonych dzieci z klas II Gim. J.i LO KSP do innych szkół dzieciaki wyuczone przenosząc się do innych nauczycieli w innych szkołach bez wysiłku ( ale też często bez zgłębiania wiedzy) mają b. dobre oceny końcowe. Wiem to od nauczycieli  ze   szkół ponadpodstawowych

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 07:28:24

co to za dyrektorka jak nie ma żadnej mocy decyzyjnej

w Społecznej

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ksp kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych