Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KSP Kielce-opinie

ksp kielce opinie

967 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~chilli czasem piecze~

~chilli czasem piecze~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 10:08:59

przepraszam, może to nie ten wątek, ale co zrobić żeby nie mieć kaca ? męczy mnie już od 2 tygodni

#22 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 10:31:57

Chciałam posłać dziecko do tego Kolegium  ale w końcu zdecydowałam,że lepiej będzie jak pójdzie do sp27.  (CZASAMI DZIELNOŚĆ KAPITANA JEST ODWROTNIE PROPORCJONALNA DO DŁUGOŚCI JACHTU, KTÓRYM DOWODZI)

Udanych wakacji.

E.

#23 ~LELI MAKUMBA~

~LELI MAKUMBA~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 12:27:04

JA BYC KIELCE,JA ISC OBOK TRAIN STATION,TAM ISC PARE LUDZIA BEZ WLOSA,JA SIE BAC CO MOJA FACE BYC ZBITA,JA WYJECHAC TO EGIPT NOW

#24 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 06:29:56

podejście nauczyciela do dziecka oraz komunikacja dyrekcji z gronem rodziców są bardzo ważne-dlatego wybrałam szkołę społeczną

#25 ~and~

~and~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 18:58:33

mam pytanie do pracowników/dyrekcji Kolegium KSP - czy w budynku/pomieszczeniach jest jakiś monitoring (lub macie w planach założenie takowego) ?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 11:16:16

mam pytanie do pracowników/dyrekcji Kolegium KSP - czy w budynku/pomieszczeniach jest jakiś monitoring (lub macie w planach założenie takowego) ?

po co w Szkole Podstawowej monitoring abyście mieli pretensje, że szkoła inwiogiluje dzieci?

monitorowany i pilnowany jest budynek zarówno przez pracownikków jak i ochronę to chyba wystarczy - to przecież widać nie trzeba pytać - ludzie oczu nie macie?

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 14:22:34

ło jezu -

po co w Szkole Podstawowej monitoring abyście mieli pretensje, że szkoła inwiogiluje dzieci?

monitorowany i pilnowany jest budynek zarówno przez pracownikków jak i ochronę to chyba wystarczy - to przecież widać nie trzeba pytać - ludzie oczu nie macie?

ło jezu i co się stało że ktos zapytał? korona ci spadła z głowy ? nie każdy musi być tam fizycznie (bo to nie urząd skarbowy czy zus) żeby wiedzieć, monitoring podnosi poziom bezpieczeństwa a nie poziom inwigilacji

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:22:59

ło jezu -

ło jezu i co się stało że ktos zapytał? korona ci spadła z głowy ? nie każdy musi być tam fizycznie (bo to nie urząd skarbowy czy zus) żeby wiedzieć, monitoring podnosi poziom bezpieczeństwa a nie poziom inwigilacji

no i co, że ludzie sią denerwują, to wynik conajmniej dziwnych pytan....

#29 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:25:08

Dla mnie szkoła jest OK i mogę ją śmiało polecić.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 07:54:31

JEST NAJLEPSZA W POLSCE, A MOŻE I WE WSZECHŚWIECIE

SCHOOL OF UNIVERSE

#31 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 19:19:04

Dla mnie szkoła jest OK i mogę ją śmiało polecić.

#32 ~joasia~

~joasia~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 20:55:40

W tej szkole jest wszystko jak zapisujesz dziecko naj. Szkoda tylko że w szkole do której uczęszcza nie więcej niż setka dzieciaków jest taki bałagan że w głupiej szatni personel nie może ogarnąć sytuacji. Mojemu dziecku 3 razy kupowałem buty na zmianę bo jakoś ciągle ginęły. Pani sekretarka za każdym razem była mocno zdziwiona i twierdziła że pierwszy raz słyszy o takim zajściu mimo że sama byłam zgłosić problem za każdym razem. Sprawa dotyczyła nie tylko mojego dziecka. Za każdym razem zamienieciono pod dywan. Ja wiem że dzieci mogą sobie robić psikusy ale od czegoś przecież jest personelżeby dopilnowć. Generalnie co do organizacji dramat i można by baaaardzo dużo pisać. Chyba najlepiej zapytać rodziców dzieci które tam uczęszczają. Wielkim plusem są a raczej byli naprawdę świetni nauczyciele którzy trzeba przyznać do czasu się starali. Szkoda tylko że nikt z osób które miały wpływ na zarządzanie tego nie zobaczył. Dla mnie jest to niepojęte żeby z dobrze prosperującej szkoły doprowadzić do upadku!ale na szczęćcie to już nie mój problem.
Generalnie nie ma co liczyć na jajkąkolwiek współpracę ze szkołą poza reguralnie płaconych czesnym. Szkoda

#33 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 21:49:10

Gdyby szkoła potrafiła docenić tych dobrych nauczycieli, którzy bardzo chcieli tam pracować, byłoby wszystko Ok. Teraz jest wielka niewiadoma, co dalej będzie. Rotacja nauczycieli wręcz nieprzyzwoita, a taka fajna szkoła. Szkoda.

#34 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 08:01:50

Witam,
ja też dorzucę parę słów. Do szkoły uczęszcza dwoje moich dzieci, także opinia będzie jak najbardziej prawdziwa. Ta szkoła jest przereklamowana.

1.Kadra nauczycielska może była dobra, ale teraz to prawdziwa katastrofa. Przy 12 słownie: dwuanstu dzieciach w klasie Pani nie potrafi dokładnie spradzwić zadań realizowanych na lekcji i stawia 5 albo 6 za zadania zrobione z błędami!

2. Jakakolwiek współpraca na linii dyrekacja-rodzice to totalna porażka

3. Bałagan organizacyjny na każdym poziomie, począwszy od szatni po samo biuro P. dyrektor

4. Świetlica - totalnie bez nadzrou i opieki. Owszem, Panie są ale co tam robią to nie wiem. Wystarczy wejść i co się widzi: harmider, hałas, bieganie, po prostu dzicz nad którą nikt nie panuje - pytam: jak dziecko ma tam np. odrobić pracę domową lub np. poczytać ?

5. Obiady - catering - koszmarnie drogi i niesmaczny

6. Dowożenie dzieci do basen: j.w. mam wrażenie, że ktoś bierze "pod stołem" swoją działkę

7. poziom nauki - pikuje ostro w dół - gdyby nie czas jaki z żoną poswięcamy dzieciom w domu,  to pomimo 5 i 6 jakie dostają w szkole, byłby ogromny wstyd, że dzieci nic nie umieją

8. KSP - szkoła językowa - to największa ściema. sposób i jakość uczenia języków katastrofalny

Podsumowując: zabieram dzieci ze szkoły i drugi raz nie zapisałbym tam ich nigdy.

Nie polecam a wręcz odradzam.

ps.

będę śledził wątek, w razie pytań chętnie odpowiem.

pozdrawam

K.

#35 ~poznajek~

~poznajek~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 08:47:22

6. Dowożenie dzieci do basen: j.w. mam wrażenie, że ktoś bierze "pod stołem" swoją działkę

Witam,
ja też dorzucę parę słów. Do szkoły uczęszcza dwoje moich dzieci, także opinia będzie jak najbardziej prawdziwa. Ta szkoła jest przereklamowana.

1.Kadra nauczycielska może była dobra, ale teraz to prawdziwa katastrofa. Przy 12 słownie: dwuanstu dzieciach w klasie Pani nie potrafi dokładnie spradzwić zadań realizowanych na lekcji i stawia 5 albo 6 za zadania zrobione z błędami!

2. Jakakolwiek współpraca na linii dyrekacja-rodzice to totalna porażka

3. Bałagan organizacyjny na każdym poziomie, począwszy od szatni po samo biuro P. dyrektor

4. Świetlica - totalnie bez nadzrou i opieki. Owszem, Panie są ale co tam robią to nie wiem. Wystarczy wejść i co się widzi: harmider, hałas, bieganie, po prostu dzicz nad którą nikt nie panuje - pytam: jak dziecko ma tam np. odrobić pracę domową lub np. poczytać ?

5. Obiady - catering - koszmarnie drogi i niesmaczny

7. poziom nauki - pikuje ostro w dół - gdyby nie czas jaki z żoną poswięcamy dzieciom w domu,  to pomimo 5 i 6 jakie dostają w szkole, byłby ogromny wstyd, że dzieci nic nie umieją

8. KSP - szkoła językowa - to największa ściema. sposób i jakość uczenia języków katastrofalny

Podsumowując: zabieram dzieci ze szkoły i drugi raz nie zapisałbym tam ich nigdy.

Nie polecam a wręcz odradzam.

ps.

będę śledził wątek, w razie pytań chętnie odpowiem.

pozdrawam

K.

"6. Dowożenie dzieci do basen: j.w. mam wrażenie, że ktoś bierze "pod stołem" swoją działkę" - ja nie mogę, a mysłałam że to porządka szkoła, ech

#36 ~pix~

~pix~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 08:53:42

Będąc na mieście słyszałam wiele złych opinii na temat tej szkoły które teraz widać się potwierdzają. Zastanawiałam się czy za rok nie posłać tam dziecka ale to co widzę w tych komentarzach woła o pomstę do nieba.

#37 ~Kacha~

~Kacha~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 11:59:22

Będąc na mieście słyszałam wiele złych opinii na temat tej szkoły które teraz widać się potwierdzają. Zastanawiałam się czy za rok nie posłać tam dziecka ale to co widzę w tych komentarzach woła o pomstę do nieba.

Może nie do nieba ale do kuratorium, PIPu, sanepidu i paru innych instytucji napewno!!!

#38 ~dede~

~dede~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:15:32

Zapiszcie dzieci do normalnej szkoły i dajcie im wyjść na dwór do kolegów a same doskonale sie rozwiną

#39 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 07:42:26

A myślałam, że jak płaci się czesne to się coś wymaga o szkoły/nauczycieli. To jakiś skandal. Jeśli tak faktycznie jest to wizyta PIP i kogoś z Kuratorium Oświaty jak dla mnie to oczywista oczywistość.

#40 ~cba~

~cba~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 18:24:23

skandal, płacić kasę i takie rzeczy wychodzą

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ksp kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych