Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KSP Kielce-opinie

ksp kielce opinie

967 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 11:26:03

Dzień dobry,jestem rodzicem dziecka w wieku szkolnym. Nosiłam się z zamiarem zapisania dziecka do Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach, ale znajomy mi powiedział, że inni rodzice przenoszą dzieci do innych prywatnych szkół (katolicka "kostka" oraz szkoła podstawowa akademicka). Czy to prawda, że w szkole jest bardzo słaba atmosfera współpracy z rodzicami oraz że dzieci narzekają na nauczycieli?

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 13:12:07

Niech idzie do normalnej szkoły a nie jakieś prywatne wyobcowane główna nauczy się życia i współpracy z rożnymi warstwami społecznymi a nie tylko z bogatymi będzie chodził.

#3 ~viva~

~viva~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 13:52:35

Niech idzie do normalnej szkoły a nie jakieś prywatne wyobcowane główna nauczy się życia i współpracy z rożnymi warstwami społecznymi a nie tylko z bogatymi będzie chodził.

Aga, uważasz że dzieci są "zmanierowane" w takich szkołach płatnych ?

#4 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:11:20

Ktoś tej szkole robi czarny pijar, KSP ma bardzo dobrą ofertę i wyniki

#5 ~Kasiulek~

~Kasiulek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 18:15:38

Ktoś tej szkole robi czarny pijar, KSP ma bardzo dobrą ofertę i wyniki

a jak z nauczycielami?

#6 tofi

tofi

Flinta

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 348 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 22:12:18

no może być ,ale berety mają za duże. :P

#7 ~Zuzka~

~Zuzka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 07:52:49

przejdź tam i zapytaj, ja nie widzę problemów to inni rodzice dali sie wkręcić ja mam trzeźwe podejście - która szkoła prowadzi zajęcia wakacyjne?

co masz na myśli pisząc że "inni rodzice dali się wkręcić" ? o co chodzi ? w co się dali wkręcić ? wyjaśnij proszę

#8 ~Administrator wakacji~

~Administrator wakacji~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 08:12:54

przejdź tam i zapytaj, ja nie widzę problemów to inni rodzice dali sie wkręcić ja mam trzeźwe podejście - która szkoła prowadzi zajęcia wakacyjne?

na wakacjach to się wypoczywa a nie uczy - od tego właśnie są wakacje :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 10:34:31

co masz na myśli pisząc że "inni rodzice dali się wkręcić" ? o co chodzi ? w co się dali wkręcić ? wyjaśnij proszę

jak masz jakieś pytania czy watpliwości to zapytaj w szkole dyrekcji, tam są dwie panie i z nimi porozmawiaj - najlepiej porozmawiaj z kimś kompetentnym.

#10 ~pstryk~

~pstryk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 11:07:33

wpierw ktoś pisze o "wkręcaniu" (cokolwiek to znaczy) - teraz ktoś pisze "zapytaj w szkole, tam są dwie panie, z nimi porozmawiaj - najlepiej porozmawiaj z kimś kompetentnym" - czyli co - te panie znają się na "wkręcaniu" ? nie rozumiem, jakaś dziwna zmowa milczenia

skończyły się ulewy- nie ma o czym pisać, więc może to jest temat dla żurnalistów :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 11:13:15

wpierw ktoś pisze o "wkręcaniu" (cokolwiek to znaczy) - teraz ktoś pisze "zapytaj w szkole, tam są dwie panie, z nimi porozmawiaj - najlepiej porozmawiaj z kimś kompetentnym" - czyli co - te panie znają się na "wkręcaniu" ? nie rozumiem, jakaś dziwna zmowa milczenia

jak masz watpliwości to spytaj u źródła a nia naforum bo tu kazdu może pisać co mu się ubzdura w szkole zapewne Dyrektor albo Vice udzieli wyczerpujących odpowiedzi a ja słyszałam dużo plotek tylko, że jak znam szkołę nie mają pokrycia w rzeczywistości. Poza tym nie "wpierw" tylko "najpierw"

#12 ~juliusz~

~juliusz~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 20:50:27

jak masz watpliwości to spytaj u źródła a nia naforum bo tu kazdu może pisać co mu się ubzdura w szkole zapewne Dyrektor albo Vice udzieli wyczerpujących odpowiedzi a ja słyszałam dużo plotek tylko, że jak znam szkołę nie mają pokrycia w rzeczywistości. Poza tym nie "wpierw" tylko "najpierw"

oj tam oj tam

....Z tego powodu słowo wpierw, choć już nieco archaiczne, jest mimo wszystko najbliższym synonimem słowa najpierw.

http://www.polonisty...294&id_art=1154

#13 ~iva~

~iva~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 00:05:26

To jest dobra szkoła. Myśle, ze kiedyś rodzice, krorzy przeniesli dzieci do innych szkół bedą tego żałować.

#14 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 05:08:18

oj tam oj tam

....Z tego powodu słowo wpierw, choć już nieco archaiczne, jest mimo wszystko najbliższym synonimem słowa najpierw.

http://www.polonisty...294&id_art=1154

Dziękuję :)

#15 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 05:20:41

To jest dobra szkoła. Myśle, ze kiedyś rodzice, krorzy przeniesli dzieci do innych szkół bedą tego żałować.

hmmmm....a ja chciałabym, aby tego nie żałowali

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 08:18:17

no cóż, ci co będą żałowali podzielą się na dwie grupy:

-1 co się przyznają i wrócą

-2 co się nie przyznają, będą zaciskać zęby i wysłuchiwać płaczu dziecka za koleżankami/kolegami/panią.....

#17 ~prywaciarz~

~prywaciarz~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 11:58:46

no cóż, ci co będą żałowali podzielą się na dwie grupy:

-1 co się przyznają i wrócą

-2 co się nie przyznają, będą zaciskać zęby i wysłuchiwać płaczu dziecka za koleżankami/kolegami/panią.....

a ci którzy nie będą żałowali będą mówić:

-1 fajnie jest w nowym miejscu

-2 podjęliśmy dobrą decyzję

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:18:28

a ci którzy nie będą żałowali będą mówić:

-1 fajnie jest w nowym miejscu

-2 podjęliśmy dobrą decyzję

powodzenia

#19 ~prywaciarz~

~prywaciarz~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:25:01

powodzenia

wzajemnie :)

#20 ~salvador~

~salvador~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 09:06:18

orientujecie się kiedy mają urlopy jakieś w Kolegium  ? jak pracuje szkołą od lipca  ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ksp kielce, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych