Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Księgowość online

księgowość online internet

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 22:50:41

ja mam księgowość w tax360, siedzibę mają w warszawie. polecam, nie miałem z nimi żadnego problemu. 

#22 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 20:23:29

Nie jednokrotnie pracowałem z Biurem Rachunkowym Macieja Godlewskiego z Gdańska i zastanawiam się nad stała współpracą. Dla mnie są idealni, zawsze terminowo robią swoją pracę i zawsze dokładnie. Jak trzeba to też poradzą co zrobić w danej sytuacji, a często załatwiałem sprawy online.

#23 kasia.b-m

kasia.b-m

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 10:14:37

A czym się różni księgowość online od oprogramowania do prowadzenia księgowości? Czy przy ks online też trzeba korzystać ze specjalnej aplikacji, czy wszystko robi firma?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 16:48:20

ja osobiście korzystam z normalnej, stacjonarnej księgowości z lublina i jestem mega zadowolona prawoipodatki.com

#25 ~Sylwek~

~Sylwek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 15:30:24

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o księgowości myślę, że to będzie dla niego fajną opcją. Dla mnie niestety to czarna magia i zaufałem biuru rachunkowemu Gama Grabowskich. Już wiele lat ze sobą współpracujemy i jestem bardzo zadowolony bo wszystko mam w papierach jak należy. 

#26 ~Sylwek~

~Sylwek~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 15:30:42

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o księgowości myślę, że to będzie dla niego fajną opcją. Dla mnie niestety to czarna magia i zaufałem biuru rachunkowemu Gama Grabowskich. Już wiele lat ze sobą współpracujemy i jestem bardzo zadowolony bo wszystko mam w papierach jak należy. 

#27 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 13:36:11

Wole widzieć swojego księgowego, ale jak kto woli. Bardzo ufam Panu jezak i czerpię przyjemność z każdego spotkania ;)

#28 ~Amelina~

~Amelina~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 16:35:00

A ja nie widzę takiej potrzeby, bo i po co mam się tłuc po mieście, jak z księgową w tax care spokojnie wszystko załatwię mailowo i telefonicznie.

#29 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 11:10:11

Dużo zależy od wielkości firmy i jej potrzeb. Moim zdaniem księgowość internetowa jest idealna dla średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. W dużych firmach i tak siłą rzeczy trzeba zatrudnić księgowych. Ale prowadząc mniejszą firmę, bardzo łatwo można zarządzać finansami przedsiębiorstwa poprzez oprogramowanie działające w chmurze. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość online, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych