Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Księgowość online

księgowość online internet

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sprawiedliwy_Marian

Sprawiedliwy_Marian

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 07 luty 2016 - 15:03:02

Co sądzicie o księgowości online? Jakie są koszty takiej usługi?

#2 Katya

Katya

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 14 luty 2016 - 21:33:19

To zależy pewnie od firmy, każdy ma swój cennik. Szukasz czegoś konkretnie do siebie czy po prostu chcesz poznać opinie?

#3 Sprawiedliwy_Marian

Sprawiedliwy_Marian

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 luty 2016 - 17:56:57

Szukam i sonduję oferty bo chcę w dobre ręce oddać dokumenty działalności, którą otwieram niebawem.

#4 Katya

Katya

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 27 luty 2016 - 20:15:19

Jak początki to pewnie faktur jeszcze niewiele. Nie pchałabym się w koszt etatu księgowej w biurze. Dużo taniej wychodzi abonament i księgowy zdalnie.

#5 Sprawiedliwy_Marian

Sprawiedliwy_Marian

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 18:19:01

To co mogłabyś polecić ze zdalnej księgowości? Dużo taka obsługa może kosztować?

#6 ~Leniona~

~Leniona~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 14:02:23

Mój brak korzystał z TaxCare i bardzo sobie chwalił. Jeśli o koszta chodzi sa bardzo konkurencyjni. Ile masz faktur miesięcznie? 

#7 Sprawiedliwy_Marian

Sprawiedliwy_Marian

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 marzec 2016 - 19:48:23

Leonia myślę, że będę miał ok. 10 faktur w skali miesiąca nie więcej. Jaki będzie wtedy koszt takiej usługi w tym Tax Care?

#8 Katya

Katya

Bywalec

• PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 21:32:04

A wejdź sobie do nich na stronę i oszacuj koszt. Tam jest taka możliwość i od razu wiesz na czym stoisz.  Rozmowa telefoniczna też nie zaszkodzi, bo od razu możesz dopytać o wszystko i upewnić się czy o coś takiego Ci chodzi. :)

#9 ~Orzeł~

~Orzeł~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 22:23:35

A co to jest ta optymalizacja podatkowa, co to oni ją ponoć robią?

#10 ~Leonia~

~Leonia~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 18:31:31

Leonia myślę, że będę miał ok. 10 faktur w skali miesiąca nie więcej. Jaki będzie wtedy koszt takiej usługi w tym Tax Care? 

Ciężko określić u Ciebie, bo nie wiem czy zatrudniasz jakiś pracowników i na jaką umowę. Ale przy 10 fakturach bez pracowników to będzie koszt około 150zł. 

#11 ~Masia~

~Masia~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 19:58:01

A co to jest ta optymalizacja podatkowa, co to oni ją ponoć robią?

Najprościej mówiąc... analiza sytuacji podatkowej pod kątem obniżenia kosztów prowadzenia firmy. Oni tam dokładnie wyjaśniają na stronie.

#12 ~Rodenka~

~Rodenka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 20:09:29

Dla mnie już sam fakt, że nie muszę trzymać etatu księgowej, jest dużą oszczędnością. Firma jest mała, dopiero się rozkręca, każda złotówka się liczy. Te abonamenty wydają się być ciekawe.

#13 ~nierannyptaszek~

~nierannyptaszek~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 20:48:50

Wstępny koszt można samemu policzyć, natomiast wnioskując po opiniach ludzi, ich podejście do klienta jest elastyczne, więc i abonament można dobrać adekwatnie potrzeb.

#14 Boralesss

Boralesss

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 07:45:14

Ciekawe rozwiązanie, jeszcze nigdy nie korzystałem z usług takiej firmy a wy? Jakie są wasze wrażenia? Warto i czy jest taniej ? 

#15 ~Agregatka~

~Agregatka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 09:00:36

Mój znajomy prowadzi w TaxCare księgowość. Plus dla nich, że poza ofertą księgową mają też w kredyty, które można wziąć na każdym etapie prowadzenia działalności. 

#16 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 14:32:24

Sam od jakiegoś czasu korzystam z ich usług. @Boralesss pytasz czy jest taniej dla mnie zdecydowanie tak. Płacę u nich miesięczny abonament dla jednoosobowej działalności i rozliczają mi faktury. Wychodzi mi 150 zł, a jakbym chciał zlecać księgowej płaciłbym dużo więcej.  Uważam, że warto, bo zostaje mi więcej kasy w kieszeni, nie muszę jeździć i jak do tej pory nie mieli żadnej wpadki.

#17 deverl

deverl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 07:37:24

Ja to jednak wolę zwykłą księgową. Zawsze można pójść, pogadać, poradzić się jeśli są jakieś wątpliwości.

#18 ~Lothar~

~Lothar~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2016 - 19:06:12

Z każdą księgową możesz pogadać jak masz wątpliwości. Po to one są. ;) A tak w temacie - jaki zakres usług dostaje się w takim abonamencie Tax Care? Z ciekawości.

#19 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 20:59:13

W tym abonamencie mam pełną obsługę firmy (podatki, rachunkowość) i rozliczenie faktur, różnie bywa raz mam ich mniej raz więcej, ale w granicach 10-15. Oprócz tego to oni odpowiadają za reprezentowanie mnie w US i pilnują wszelkich terminów,a  mnie odchodzi stanie w kolejkach i strata czasu. Mam wgląd we wszystko przez system internetowy i stały kontakt z księgowym obsługującym moją firmę.

#20 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 12:46:56

Ja korzystam z Mksiegowa i tutaj sam ustalasz w sumie koszt bo wybierasz któryś z pakietów. W zależności ile i jakie funkcje są Ci potrzebne - są bodajże od 40 albo 50 złoty wzwyż. Sam program sprawuje sie bardzo dobrze i śmiało polecam dla firm mniejszych i średnich bo bez większych problemów i papierologii wszystko można ogarnąć. Obsługa klienta też dobra i na wysokim poziomie, zawsze doradzą, pomogą. Polecam. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość online, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych