Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

283 odpowiedzi w tym temacie

#261 diabeł

diabeł

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1819 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 14:42:23

Mister Grudziński - The show must go on ? :unsure:

Un nie umie po angielsku. :D

#262 ~~anioł~~

~~anioł~~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 14:53:47

TEN AWANTURNIK I Z POLSKIM MA PROBLEMY.

#263 znad_wisły

znad_wisły

Ostro i na temat

• PipPipPipPip
  • 2955 postów

Napisano 19 luty 2010 - 09:46:18

ostry temat z tego co widzę. Kielczanie aż taką wagę przywiązują do kultury i przedmiotu????

#264 ~szybki_dzidek~

~szybki_dzidek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 10:49:54

To nauczcie go! przynajmniej ruskiego, żeby siary nie robił brakiem znajomości języków!

#265 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 20:20:45

To nauczcie go! przynajmniej ruskiego, żeby siary nie robił brakiem znajomości języków!

Jesteśmy w Kielcach, uczmy się angielskiego !!!! :lol:

#266 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 21:33:28

Panie Grudziński daje Pan przykład prawdziwego buractwa; wstyd mi.... że tacy ludzie mieszkają w Kielcach; już nigdy nie wstąpię do Pańskiej księgarni..

Pozwoliliśmy na parking piętrowy na byłym Placu Konstytucji zamiast
P O D Z I E M N E G O !!! Ten plac powinien dostać nową płytę, ciekawą roślinność i imponującą fontannę z oświetleniem w historycznym stylu a parking ukryty w podziemiach z widocznym jedynie wjazdem i wyjazdem!

Taka galeria wielosklepowa jak "korona" co jej chce biskup wydzierżawić dziłkę na "80 lat" z taką nazwą i rozmachem, kinem, restauracjami itp. mogłaby powstać, z powodzeniem w Naszym Mieście ale tylko i wyłącznie NAD PERONAMI PKP przy ulicy Żelaznej / Mielczarskiego! Wyobraźcie sobie Państwo taką oto rewelację:

Na poziomie - 1 tunele łączące deptak z ulicą Mielczarskiego, dworzec PKS i PKP z
przejściami i małymi sklepami...

Na poziomie 0 perony (oczywiście nowoczesne i ogrzewane rzecz jasna) i parking.

Na poziomie 1 może powierzchnia targowa spożywcza, coś jak bazary - ale czyściutkie!
ale nie kolejny hipermarket!!! (nawet pod płaszczykiem deliku***ów)

Na poziomie 2 sklepy, butiki....

Na poziomie 3 restauracje, bary szybkiej obsługi...

Na poziomie 4 parking...

Dlaczego nikt w tym kierunku nic nie robi??? Miasto powinno kupić od PKP te grunty i tam puścić piękną inwestycję z korzyścią dla miasta... miejsca parkingowe przy deptaku by się przydały i deptak by się wspaniale mógł stopić z taką nieruchomością...
Ja tak widzę rozwój Śródmieścia kieleckiego. Bardzo przydałby się drugi tunel pod torami łączący ulicę Czarnowską z ul. Piekoszowską tudzież Grochową zarówno dla ruchu pieszego, jak i kołowego. To by odblokowało ten nasz biedny Czarnów i to osiedle dostałoby "drugi oddech".

#267 ~~ANIOŁ~~

~~ANIOŁ~~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2010 - 19:28:53

TUNEL NA TARG PRZY UL. MIELCZRSKIEGO.

#268 ~Samorzad2010~

~Samorzad2010~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 21:14:40

Z pobudek osobistych i nienawiści że ktoś smial mu udowodnic iz z jego mądrością
nie jest najlepiej. Uruchomił cały aparat urzedniczy a skutek więcej niż mierny
polecam stronę z tym tetmatem

Samorząd 2010 Lubawski jest Kłamcą!
FAKTY NIGDY NIE PUBLIKOWANE W MEDIACH LOKALNYCH (A WRĘCZ UKRYWANE)

http://samorzad2010.com/news/101 [/size]

#269 ~kielcok~

~kielcok~
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 21:42:03

Śwęta prawda , przeczytałem, co napisali na tej stronie Samorządu 2010, a wiele z tego było mi już znane...
Tak się tworzy "prawdziwą"- najprawdziwszą rzeczywistość: władza może robić, co się jej podoba , a głupiemu ludowi wciskać kit...
o wyższych celach itp.
pozdrawiam

#270 ~prassantis~

~prassantis~
  • Goście

Napisano 07 maj 2010 - 10:16:00

gdyby ktoś chciał się przekonać jak wydajnie,uczciwie,rzetelnie,punktualnie,permanentnie,przepisowo,pracują urzędy po kilku latach "właściwej"prezydentury np.wydział mieszkalnictwa to polecam ul.strycharską. Zastanawiam się czy nie urządzać tam odpłatnych wycieczek dla osób zainteresowanych twórczoscią G.Orwella.? Nawet pewne nazwiska łudząco przypominają "zjawiska"będące domeną działań wąsatego guru. a miało być tak fajnie

#271 ~~kielczanin~~

~~kielczanin~~
  • Goście

Napisano 07 maj 2010 - 18:56:02

pozdrowienia Panie Grudzinski niech Pan sie nie przejmuje

#272 ~~HARRY~~

~~HARRY~~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 19:53:19

Panie Grudziński !

Jeśli wymaga pan by szanowano pana to pronuję zacząć od siebie. Nie mówię teraz o walce na niwie Grudziński - Lubawski lecz o tzw. kulturze osobistej.

Dziecięć lat temu gdy przejmował pan księgarnię na rogu ul. Sienkiewicza byłem studentem kieleckiej uczelni który poszukiwał książek w kieleckich księgarniach. Pamiętam pana gdy siedział w tym swoim burym kubraczku na kasie ,zaraz przy dzwiach wejściowych, i z głosem pełnym gburowatości odpowiadał na zadane mu pytania o danych ksiązkach. Będę szczery - swoim zachowaniem zraził mnie pan do siebie, po kilku wizytach w tej księgarni stwierdziłem że lepiej chodzić tam gdzie są miłe panie a nie właściciel na kasie z miną jakby siedział tu za karę !!

Mineło te parę lat, ksiązki kupuję z zamilowania, pana księgarnię omijam z daleka bo z tego co wiem swojego podejścia do czlowieka nie zmienił wcale. Dalej traktuje pan ludzi jak wrogów - czyżby mania wyższości ? Ejże , jest pan tylko księgarzem, nie arcybiskupem albo prezydentem RP !

P.S. I jeszcze jedna uwaga w związku z zdarzeniem którego byłem świadkiem pół roku temu - na tej kieleckiej stacji na której pan tankuje proszę tak wściekle nie dzwonić klaksonem, personel stacji pana słyszy i widzi tylko w danej chwili obsługuje innych klientów na kasie, m.in. mnie. Gdy skończy to podejdzie i panu pomoże. Chwileczkę, nie pali się !!

#273 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 12:57:27

Pozwoliliśmy na parking piętrowy na byłym Placu Konstytucji zamiast
P O D Z I E M N E G O !!! Ten plac powinien dostać nową płytę, ciekawą roślinność i imponującą fontannę z oświetleniem w historycznym stylu a parking ukryty w podziemiach z widocznym jedynie wjazdem i wyjazdem!

Taka galeria wielosklepowa jak "korona" co jej chce biskup wydzierżawić dziłkę na "80 lat" z taką nazwą i rozmachem, kinem, restauracjami itp. mogłaby powstać, z powodzeniem w Naszym Mieście ale tylko i wyłącznie NAD PERONAMI PKP przy ulicy Żelaznej / Mielczarskiego! Wyobraźcie sobie Państwo taką oto rewelację:

Na poziomie - 1 tunele łączące deptak z ulicą Mielczarskiego, dworzec PKS i PKP z
przejściami i małymi sklepami...

Na poziomie 0 perony (oczywiście nowoczesne i ogrzewane rzecz jasna) i parking.

Na poziomie 1 może powierzchnia targowa spożywcza, coś jak bazary - ale czyściutkie!
ale nie kolejny hipermarket!!! (nawet pod płaszczykiem deliku***ów)

Na poziomie 2 sklepy, butiki....

Na poziomie 3 restauracje, bary szybkiej obsługi...

Na poziomie 4 parking...

Dlaczego nikt w tym kierunku nic nie robi??? Miasto powinno kupić od PKP te grunty i tam puścić piękną inwestycję z korzyścią dla miasta... miejsca parkingowe przy deptaku by się przydały i deptak by się wspaniale mógł stopić z taką nieruchomością...
Ja tak widzę rozwój Śródmieścia kieleckiego. Bardzo przydałby się drugi tunel pod torami łączący ulicę Czarnowską z ul. Piekoszowską tudzież Grochową zarówno dla ruchu pieszego, jak i kołowego. To by odblokowało ten nasz biedny Czarnów i to osiedle dostałoby "drugi oddech".

Parking wygląda super, z wodą, kolorami. A budowanie pod ziemią jest mocno ograniczone i geolog musiałby się wypowiedzieć co jest możliwe. Starzy ludzie pamiętają, w literaturze zostały opisy cuchnących ścieków i bajorek, które otaczały miasteczko. Warto przypomnieć sobie kłopoty współczesnych inwestorów ze stawianiem nieopodal Silnicy. Podziemny parking to tak realny pomysł jak tunel pod zamkowym wzgórzem. Wszystko można zrobić tylko za jaką cenę?
Za galerią nad torami jestem jak najbardziej, ale przeciwko temu też protestować będzie Grudziński, bo to kolejna konkurencja a ten tej sprzedawca nie lubi, oj nie lubi. Nie nazywajcie go księgarzem bo taki tytuł zobowiązuje. Handlarz to handlarz.
A żeby galeria nad torami mogła powstać musi wyrazić zgodę czyli sprzedać teren PKP. Bo samo nie inwestuje a innym nie daje. I co tu może prezydent?
Ja księgarnię z Grudzińskiem w środku po sprawie z Metzgerem omijam z daleka chociaż już wcześniej zżymało mnie jego pokrzykiwanie na personel. A znajomych, jeśli ktoś jeszcze nieuświadomiony uświadamiam. I to działa :) Jednak od księgarzy oczekujemy kultury i chociaż odrobiny człowieczeństwa i dlatego zwrotu jeszcze sprawa nie ostygła po śmierci człowieka nie akceptujemy. To cieszy, zwłaszcza w Kielcach.

#274 sygi

sygi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 11 czerwiec 2010 - 06:10:36

Parking wygląda super, z wodą, kolorami. A budowanie pod ziemią jest mocno ograniczone i geolog musiałby się wypowiedzieć co jest możliwe. Starzy ludzie pamiętają, w literaturze zostały opisy cuchnących ścieków i bajorek, które otaczały miasteczko. Warto przypomnieć sobie kłopoty współczesnych inwestorów ze stawianiem nieopodal Silnicy. Podziemny parking to tak realny pomysł jak tunel pod zamkowym wzgórzem. Wszystko można zrobić tylko za jaką cenę?
Za galerią nad torami jestem jak najbardziej, ale przeciwko temu też protestować będzie Grudziński, bo to kolejna konkurencja a ten tej sprzedawca nie lubi, oj nie lubi. Nie nazywajcie go księgarzem bo taki tytuł zobowiązuje. Handlarz to handlarz.
A żeby galeria nad torami mogła powstać musi wyrazić zgodę czyli sprzedać teren PKP. Bo samo nie inwestuje a innym nie daje. I co tu może prezydent?
Ja księgarnię z Grudzińskiem w środku po sprawie z Metzgerem omijam z daleka chociaż już wcześniej zżymało mnie jego pokrzykiwanie na personel. A znajomych, jeśli ktoś jeszcze nieuświadomiony uświadamiam. I to działa :) Jednak od księgarzy oczekujemy kultury i chociaż odrobiny człowieczeństwa i dlatego zwrotu jeszcze sprawa nie ostygła po śmierci człowieka nie akceptujemy. To cieszy, zwłaszcza w Kielcach.

... a parking bez wody.
Super to wygląda.
Byle tak dalej.

#275 ~~Andrzej~~

~~Andrzej~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 10:42:24

A ja za to omijam antykwariat u Metzgera.
Za złodziejskie ceny.
Za to jakie śmieszne grosze płacą gdy się do nich książkę oddaje (oddaje za 8zl, a później widzę sprzedaż za 32zł, ostatni raz... Teraz tylko allegro).
Za śmieszną politykę i szkodę z jaką działają na rzecz miasta.

#276 ~homo~

~homo~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 22:21:58

czy geje mogą kupować bibliofile w antykwariacie ?

#277 ~Józus~

~Józus~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:05:28

Panie Grudziński !

Ejże , jest pan tylko księgarzem, nie arcybiskupem albo prezydentem RP !

I masz racje drogi strudencie, bo gdyby Pan Grudziński był biskupem to pewnie już dawno byw tym miescie rzadzil, tak jak obecny..

#278 ~aminous senior~

~aminous senior~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:08:14

a mnie śmieszy jak Lubawskiego promuja ksieza w swojej gazetce rozdawanej pod kosiolami

#279 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:54:17

panie Grzegorzu pozdrawian ,cenzura w tej marnej gazecinie gorsza jak za komuny

#280 ~zdrowa~

~zdrowa~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 19:52:01

Czy antykwariusz umarł na HIVA ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0