Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

283 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~duży~

~duży~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 04:07:19

Przepraszam Pana Grudzińskiego.W powyższym tekście pomyliłem nazwisko.Jest to wynikiem zmęczenia i póżnej pory.

#242 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 15:30:43

Przepraszam Pana Grudzińskiego.W powyższym tekście pomyliłem nazwisko.Jest to wynikiem zmęczenia i póżnej pory.

A ja uważam że nie ma za co przepraszać p.Grudzińskiego poniewaz on nie ma na tyle odwagi aby sam się bronić więc dyskusję na forum prowadzi pod pseudonimem kwoka!.Jeżeli tak bardzo leży mu dobro Kielc niech wreszcie przestanie krytykować wszystko i wszystkich i niech coś zrobi aby zachęcic chociażby młodzież do czytania.Ja urodziłam się w Kielcach i zawsze lezy mi dobro naszego miasta.Proponuje p.Grudzińskiemu aby zorganizował np.spotkanie z ksiażką dla młodzieży i spotkanie z autorem.Napewno młodzież z liceum chętnie by uczestniczyła w takich spotkaniach.

#243 ~kwoka~

~kwoka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 18:29:44

A ja uważam że nie ma za co przepraszać p.Grudzińskiego poniewaz on nie ma na tyle odwagi aby sam się bronić więc dyskusję na forum prowadzi pod pseudonimem kwoka!.Jeżeli tak bardzo leży mu dobro Kielc niech wreszcie przestanie krytykować wszystko i wszystkich i niech coś zrobi aby zachęcic chociażby młodzież do czytania.Ja urodziłam się w Kielcach i zawsze lezy mi dobro naszego miasta.Proponuje p.Grudzińskiemu aby zorganizował np.spotkanie z ksiażką dla młodzieży i spotkanie z autorem.Napewno młodzież z liceum chętnie by uczestniczyła w takich spotkaniach.

Właśnie zajrzałam na forum, aby zobaczyć rozwój sytuacji na rynku księgarsko-antykwarycznym. Nie miałam zamiaru nic pisać. Jednak po lekturze Pani listu, coś zmusza mnie do zapytania Pani, czy pisze Pani z Izraela?
Pozdrawiam

#244 ~~GOŚĆ~~

~~GOŚĆ~~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 19:47:48

Właśnie zajrzałam na forum, aby zobaczyć rozwój sytuacji na rynku księgarsko-antykwarycznym. Nie miałam zamiaru nic pisać. Jednak po lekturze Pani listu, coś zmusza mnie do zapytania Pani, czy pisze Pani z Izraela?
Pozdrawiam

Jak widać ma pani problemy z Zydami niestety zmartwię panią jestem rodowitą kielczanka i nikt z mojej rodziny nie pochodził z Izraela.To naprawdę jest smutne jak bardzo lubi pani wszystkim ubliżać i starać się udawadniać że mają co wspólnego z Narodem którego pani ciągle wytyka.Moja cała rodzina pochodzi z Kielc ,ja również ale tak na marginesie proponuję z tym schorzeniem udać się do dobrego psychiatry bo to są moim zdaniem początki choroby która ujawnia się w każdym pani wpisie na forum.Albo jest pani chora albo pani sama ma coś wspólnego z Żydami lub jest pani członkiem PIS

#245 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 21:41:53

Pozdrawiam

człowieku, kimkolwiek jesteś, Grudzińskim lub innym nawiedzeńcem kopnij się w głowę ale tak zdrowo, żeby bolało. O leczeniu w twoim przypadku nie ma mowy, nordyku. Jednak jeśli jesteś panem G to wydaje mi sie że daleko ci do wzorca wymyślonego przez deb***a z Wiednia.
Żenujące chamstwo, które mam nadzieję obróci się przeciwko chamowi (mam na myśli kontekst sprawy)

#246 ~huhu~

~huhu~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 00:03:37

Jacy kulturalni bibliofile. No i dobrze, że Pani Gość jest z Kielc a nie z Izraela. Chociaż pisze jakby się z choinki urwała, kto by tam młodzieży chciał czytać po nocach? W nocy porządni Polacy śpią, no chyba, że to chłopcy, oni mogą czasami poczytać w nocy o Tomku , czy tam coś.
Panie Dawid widać, żeś Pan nie bibliofil, a ten z Wiednia to nie jest Grudziński, bo on jest tutejszy. No ale za to kulturę to ma Pan we krwi. Jakby Pan też z Kielc?
Pozdrowionka

#247 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 08:42:21

Jacy kulturalni bibliofile. No i dobrze, że Pani Gość jest z Kielc a nie z Izraela. Chociaż pisze jakby się z choinki urwała, kto by tam młodzieży chciał czytać po nocach? W nocy porządni Polacy śpią, no chyba, że to chłopcy, oni mogą czasami poczytać w nocy o Tomku , czy tam coś.
Panie Dawid widać, żeś Pan nie bibliofil, a ten z Wiednia to nie jest Grudziński, bo on jest tutejszy. No ale za to kulturę to ma Pan we krwi. Jakby Pan też z Kielc?
Pozdrowionka

A kto tu mówi o czytaniu po nocach ,jeżeli organizuje się spotkanie z młodzieżą to są na to godz.przyzwoite tj od godz.8-do godz 18.W tych godz. można zorganizować i spotkanie i czytanie ,a nawet spotkanie z autorami współczesnej literatury.Nikt tu nie proponował spotkania w nocy.Trzeba tylko wykazać odrobinę dobrej chęci a nie gonić za kasą .Dać przykład młodzieży dla której cała ta awantura i tak nie jest najlepszym przykładem.Coraz mniej ma dziś młodzież wzorców do naśladowania .Jedynie to co widzi to chciwość,brak szacunku do innych i wiele innych skrajoności.Pozdrawiam i myśle że kulturę napewno mam we krwi i dajmy spokój dalszemu ubliżaniu,a wszyscy wemy się do pracy dla dobra naszego miasta.

#248 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 22:40:36

POMÓDLCIE SIĘ,ZA ZMARŁEGO ANDRZEJA,ANI WASZE POCHWAŁY ANI OBELGI NIE ZMIENIĄ FAKTU,ŻE JEGO JUŻ NIE MA...MYŚLĘ,ŻE NIE ZMIENI JUŻ NIC DYSKUSJA NA FORUM.

#249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 09:38:29

Dla was, "wyłącznie te dobre postaci" to np. prezydent miasta Lubawski, który okrada miasto z podatków i czynszów, płaconych przez kieleckich wyborców, i "w bajkowym nastroju" - pod osłoną dawnej agentury - rozdaje obficie antypolskim Żydom wraz ze zwolnieniami podatkowymi, aby była równa "konkurencja w handlu".

Opanuj się, człecze!

#250 ~fulwia~

~fulwia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 12:40:13

Prezydent swoim postępowaniem okazuje chwałę PRL, który podobno nie istnieje. Ustrój oparty na załatwianiu wszystkiego kultywuje nadal w Kielcach. Rozdaje: lokale komunalne, za groszowe czynsze; działki budowlane dla specjalnie uprzywilejowanych przez siebie, bez przetargu; albo parę milionów taniej; ulgi w podatku dochodowym dla słusznych ideowo podatników /np. Szpital Woj. nie -dyr. p. Gierada- radny lewicy, za karę/. Wielki Pan. Może zróbmy księgę pamiątkową tego rozdawnictwa? Tych działań było i jest dużo - zadłużenie kredytowe miasta stale rośnie. Pojedynczy obywatel Kielc nie jest w stanie wszystkiego spamiętać. A potrzeba.

#251 Bona^Fide

Bona^Fide

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 16 czerwiec 2009 - 19:07:56

Wszędzie to samo... "Wilcy..., Krucy..." i Lisy

#252 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 19:09:33

CZEGO TEN TEMAT TYLE CZASU SIĘ MAGLUJE? CO PREZIO BOI SIĘ KONKURENCJI NA WYBORACH? JEDEN CZŁOWIEK, KTÓRY MIAL REALNE SZANSE, ZOSTAŁ ZGNOJONY ZA PRAWDĘ. ALE PRAWDA I TAK WYJDZIE. JESZCZE SIĘ NAZRECIE PREZIA, JEGO SZWAGRA I ICH RZĄDÓW. NOWA GALERIA U KSIĘŻY EMERYTÓW W OGRÓDKU, TO FACET OD CCC. TU PANUJE DŻENTELMEŃSKIE MILCZENIE, BO I KASIORA GRUBA. WAM KLERYKOWIANIE ZOSTANĄ NIESAMOWITE KORKI GALERIA-CENTERUM. A KTOŚ DO KOŃCA ŻYCIA SIĘ USTAWI. WIĘC PLIJCIE NA CZŁOWIEKA, KTÓRY MIAŁ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ O MACHLOJACH I PRZEKRĘTACH WŁADZY.

#253 ~jasiek~

~jasiek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 09:45:50

a ja zapytam dlaczego pan Grudzinski caly czas parkuje na ulicy Sienkiewicza? Policja i Straz Miejska ma to gdzies.

#254 ~Asica~

~Asica~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 09:29:19

a ja zapytam dlaczego pan Grudzinski caly czas parkuje na ulicy Sienkiewicza? Policja i Straz Miejska ma to gdzies.

A ja zapytam jaki czynsz płaci Grudziński lub inny typowy użytkownik lokalu przy ulicy Sienkiewicza a jaki jest czynsz dla Metzgerów?

#255 jasiek

jasiek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 15 listopad 2009 - 14:26:32

a to nie on jest wlascicielem tej kamienicy? Widzialem ostatnio ogloszenie wynajmu cos kolo 15tys/msc.

#256 ~A mnie nie kasują tam.~

~A mnie nie kasują tam.~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 12:32:24

Tekst:
Słuchaj Grzegorz wypisz się ze Stowarzyszenia... Rozmawiałem z Lubawskim i mam możliwośc dostać lokal bez przetargu. Tylko jest jeden problem "On" się boi i lepiej by było jak byś zrobił to dobrowolnie, gdyż obawia się Twojej reakcji...
Czy poinformował Pan o tym fakcie swoich kumpli ze Stowarzyszenia?
Ja Warszawę poinformowałem.
Niech ocenią to Internauci Etyka przez duże "E"
I jedno na koniec dlaczego jestem blokowany z pełną informacją przez wszystkie media w Regionie?
Ile mówię ja , a ile mówi Lubawski? Proszę tylko pomyśleć...
Grzegorz Grudziński
[/quote]

To przenieś ciekawe informacje na www.uprzejmiedonosze.pl . Jak widzę jeszcze nic nie usunęli z tamtego forum.
Więc warto spróbować.

#257 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 14:50:47

Panie Grudziński,

Może być pan pewien, że moja noga nie stanie w pana księgarni. Pana zachowanie pozostawiam bez komentarza.... Żal...

Łoj, ale się narobi! Księgarnia p. Grudzińskiego jest najlepsza i ma największy księgozbiór, jest w czym wybierać, a takie słowa mógł napisać tylko jakiś ucony homo deb***us. Jemu się wydaje, że jest bardzo mundry. Klerykowianie lubią warcholstwo i wystarczy jedno słowo, a już włażą na swój odcisk, masochiści intelektualni. Bez względu na poruszany wcześniej temat. NO I NIE PRZYCHODŹ DURNIU! Straciłeś ty homo deb***usie. Pan Grudziński przez ciebie nie zbankrutuje. Patrzysz tylko na wierzchołek góry lodowej i myślisz, żeś wszelkie rozumy pozjadał. Pan G. pokazał prawdziwy problem pod osąd NORMALNYCH mieszkańców, co się dzieje z ich wspólnym dobrem, jak ono jest zarządzane, a ty niedoróbko z pomyjami na sprawiedliwego. I co tu się dziwić, że ktoś rządzi jak chce , nie patrzy na dobro ogółu, CHORY NA MARZYCIELSTWO ZA NIESWOJE, wie, że zawsze znajdą się palanty, co nie rozumiejąc sensu działań wsadzą swoje "ucone" ryje aby pokazać jacy to oni mądrzy i problem zniknie w wichurze deb***nych wypowiedzi.

#258 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:13:40

faktycznie żenada

#259 ~~John~~

~~John~~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 22:19:54

Co się dziwić facet napisał pismo że chce lokal nie ma w tym nic złego. Kto po kim płacze co wy piszecie jest demokracja. Znam gorsze hieny jak prezydent Kielc który dla poklasku wyda każdego. Swoją drogą kto w tym mieście nie całuje pierścienia to prawie zostaje potępiony -klerykowo.
Pozatym przeczytajcie ten list czy on może miał co innego na celu? Tu nie trzeba czytania nocnego żeby zrozumieć. Po wpisach widać że większość to WEL-e.

#260 herodos

herodos

Swojak

• PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 29 styczeń 2010 - 16:32:56

Mister Grudziński - The show must go on ? :unsure:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych