Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

283 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~kielczanin~~

~~kielczanin~~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 00:38:08

p.Grudziński.!!!!!!!!!!! facet jeszcze nie ostygł a ty już czyhasz.Popierałem pana w walce z układami.Ale teraz widzę,że pan bije na głowę Lubawskiego i innych.Gdyby panu oddać władzę-byłby pan drugim Stalinem.
Precz z takimi obszarnikami!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 ~internauta~

~internauta~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 00:55:58

Panie Grudziński,

Może być pan pewien, że moja noga nie stanie w pana księgarni. Pana zachowanie pozostawiam bez komentarza.... Żal...

#3 ~jerry~

~jerry~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 01:06:39

Dzizas!!! Jaki niesmaczny człowiek. Dopiero co nie podobalo mu sie, ze bedzie nowa galeria, ktorej podatki beda setki razy wieksze niz ksiegarzyny Grudzinskiego, a teraz takie cos. To nie ma nic wspolnego z ironia, to jest po prostu upadek i żenada! Nigdy wiecej nie wstapie do ksiegarni tego czlowieka. Fuj. Brzydze sie. Do tego trzeba miec dusze, a nie tylko cyferki.

#4 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 01:23:45

Pan Grudziński swoim listem dał świadectwo o sobie. Przykre to i żenujące. Jednak chyba bliższe są mu stepy niż Kielce...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 01:51:48

"(...) jesteśmy rdzennymi kielczanami, nie pochodzimy ze stepów (...) "

W imieniu mieszkancow chetnie bym go wydziedziczyl z tego zaszczytnego tytulu 'kielczanina', bo tylko szkaluje dobre imie mieszkancow. Paskudztwo.

#6 ~~monika~~

~~monika~~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 06:31:18

Jeszcze nie było pogrzebu a już przemawiają interesy!!! Czy ja tu czegoś nie rozumiem czy może ten człowiek jest tak łasy na pieniądze?!? Tak to ma pretensje do władz miasta o wynajmowanie lokalu za przysłowiową kwotę, ale z drugie strony nie chce nowej galerii która zasili miasto!!! Mam nadzieje że powstanie kilka nowych galerii a w każdej będzie przynajmniej jedna księgarnia i wtedy nasz księgarz zobaczy że o klienta należy dbac a nietyko liczyc cyferki po stronie zysków.

#7 ~kielczak~

~kielczak~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 07:28:47

BOJKOT. Niewiarygodne co zawiść i chciwość robi z ludzi. Wstyd że znałam i podawałam rękę komuś takiemu. Dzisiaj widzę tylko jeden sposób - OMIJAĆ KSIĘGARNIE GRUDZIŃSKIEGO Z DALEKA. Kto jest za?

#8 ~mistrz~

~mistrz~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 07:54:43

W biznesie nie ma sentymentów. Sprawiedliwość musi być.

#9 ~zgaga~

~zgaga~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 07:56:42

Jakim prawem pan Grudziński powołuje się na stuletnia tradycję księgarni Księgarz? Jak jest takim zwolennikiem prawa i jasności, to niech przedstawi wszystkim kielczanom sposób w jaki z kieleckiego radnego kadencji 1990-1994, wywodzącego się z bardzo wpływowej wówczas Solidarności, nie mającego nic wspólnego z księgarstwem, stał się właścicielem księgarni? I to w czasie, gdy przekształcał się jej właściciel, czyli państwowy Dom Książki? Ponadto ciekawi jesteśmy, my kielczanie, co zrobil a raczej czego nie zrobił pan Grudziński dla nas i dla miasta, skoro nie wybrano go ponownie radnym? Co zaproponował kielczanom w czasie, gdy prowadził księgarnie?

#10 ~~czytelnik~~

~~czytelnik~~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:04:31

Śmierć Andrzeja Metzgera (w miniony czwartek, 30 listopada) poruszyła wielu kielczan,

#11 ~~Kielczanin~~

~~Kielczanin~~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:08:35

Oj niesmaczne w najdelikatniejszym znaczeniu tego słowa zachowanie pana księgarza, Nie znacie dnia ani godziny skąd pan wie panie Księgarz czy jeszcze dziś Bóg nie zarząda od pana duszy. Pieniądze jak najbardziej ważna sprawa można coś zmieniac jesli chodzi o dzierżawe lokalu ale na to przyjdzie czas. A pan panie Księgarz może się spodziewac że kilkanaście conajmniej osób już pan nie zobaczy w swojej księgarni

#12 ~aster~

~aster~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:11:33

Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na dziwny sposób udostępniania lokali miejskich w CK bez przetargu.

#13 ~~majster~~

~~majster~~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:15:01

A ja osobiście gratuluję panu Grudzińskiemu odwagi. Nikt w naszym mieście nie potrafiłby zdobyć się na tak jawne wytykanie "wypaczeń" władzy.

#14 ~koleś~

~koleś~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:18:33

Jakim prawem pan Grudziński powołuje się na stuletnia tradycję księgarni Księgarz? Jak jest takim zwolennikiem prawa i jasności, to niech przedstawi wszystkim kielczanom sposób w jaki z kieleckiego radnego kadencji 1990-1994, wywodzącego się z bardzo wpływowej wówczas Solidarności, nie mającego nic wspólnego z księgarstwem, stał się właścicielem księgarni? I to w czasie, gdy przekształcał się jej właściciel, czyli państwowy Dom Książki? Ponadto ciekawi jesteśmy, my kielczanie, co zrobil a raczej czego nie zrobił pan Grudziński dla nas i dla miasta, skoro nie wybrano go ponownie radnym? Co zaproponował kielczanom w czasie, gdy prowadził księgarnie?

A jakim prawem urzędas decyduje o pominięciu procedury przetargowej i przekazaniu lokalu miejskiego w użytkowanie dowolnie wybranej przez siebie osobie. Jak dla mnie pachnie prywatą.

#15 ~kryska~

~kryska~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:23:42

Nie wiem jakie so priorytety pana prezydenta, ale chyba nie jest to wyciąganie Kielc z długów. Może rozdajmy wszystko za darmo i wtedy będziemy pierwszym miastem, które zbankrutuje. I wtedy ówczesny prezydent pewnie rozłoży ręce i powie : miałem inne priorytety.

#16 ~czytelnik_bajek~

~czytelnik_bajek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:31:57

W bajkowym nastroju
Do tej pory sądziłem, że tak odrażające kreatury jak księgarz Grudziński mieszkały jedynie w bajkach, a bajkopisarze celowo przerysowywali ich postacie, żeby nimi trochę niegrzeczne dzieci straszyć, a przede wszystkim jasno postawić granicę dobro - zło. Wiem jak to jest, bo nie raz doznawałem tego uczucia, kiedy sobie myślałem "jest jak w bajce". Zawsze jednak działo się to w diametralnie innych niż dzisiejsza sytuacja. Dziś widzę, że życie potrafi być bajką także mroczną i ponurą jak czasami u braci Grimm. Obserwując to co się tu dzieje, to właściwie można by im podrzucić gotowy pomysł na taką kolejną ponurą bajkę ;-) A może jestem mało oczytany i taka bajka już istnieje? Taka "Bajka o złym i chciwym księgarzu". Jeśli nawet jest to obawiam się, że niestety dziś życie przerosło bajkę.

Życzę wszystkim miłego dnia i obyśmy na swej drodze spotykali wyłącznie te dobre postaci z bajek :D

#17 ~olo manolo~

~olo manolo~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:35:15

Panie Grudziński -gratuluję odwagi (straceńczej niestety) i życzę udanego życia na Bahamach, bo w Kielcach to już nie ma pan chyba szans na normalną egzystencję po tak odważnym wystąpieniu. Ciekawe jak prezydencki szok przełoży się na pana życie, swoją drogą.

#18 ~kwoka~

~kwoka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 08:59:33

W bajkowym nastroju
(...)
Życzę wszystkim miłego dnia i obyśmy na swej drodze spotykali wyłącznie te dobre postaci z bajek :D

Dla was, "wyłącznie te dobre postaci" to np. prezydent miasta Lubawski, który okrada miasto z podatków i czynszów, płaconych przez kieleckich wyborców, i "w bajkowym nastroju" - pod osłoną dawnej agentury - rozdaje obficie antypolskim Żydom wraz ze zwolnieniami podatkowymi, aby była równa "konkurencja w handlu".

#19 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 09:03:18

Żenujące! Pan Grudziński nigdy nie był sympatycznym człowiekiem!

#20 ~xpower~

~xpower~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2008 - 09:22:40

Panie Grudziński daje Pan przykład prawdziwego buractwa; wstyd mi.... że tacy ludzie mieszkają w Kielcach; już nigdy nie wstąpię do Pańskiej księgarni..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych