Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

132 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 21:27:45

Czegoś tu nie rozumie?Jeżeli ksiądz ogłasza swoją decyzję ze sam rezygnuje z funkcji proboszcza to po co robił ten cyrk prze ołtarzem i płakał . Ołtarz to nie arena cyrkowa a parafianie nie widzowie ,jak żyje czegoś podobnego jeszcze nie widziałam

#42 ~2017@~

~2017@~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 00:16:50

Zostawcie księży w spokoju ,  niech pracują tam gdzie zostali  posłani .  Obmawianie  jest skandaliczne i zostawia wielką skazę na sumieniu   tracimy wtedy łączność z Bogiem. Zastanówcie się   nad waszym życiem .

#43 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 08:56:58

wiesniary tylko plują w twarz ks nie był taki swiety jak ci sie wydaje 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 08:25:52

Witam,

ksiądz miał plusy i minusy - jak każdy człowiek. Młody, energiczny, uśmiechnięty, wykształcony, wysoka kultura osobista - tego mu odmówić nie można. A pieniądze? - tak, to prawda (byłam świadkiem). Ale czy to powód żeby zniszczyć drugiego człowieka?! „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w [nią] niego kamieniem”. Wstyd, żeby ksiądz pod ołtarzem płakał.. Jak można upokorzyć tak drugiego człowieka. Wierzę, że każdy problem można rozwiązać (w domu, w kościele, w szkole) - trzeba rozmawiać. Niestety, w tym przypadku osobiste porachunki, bardzo zdeterminowanej garstki osób,  spowodowały falę nienawiści. Ta zdeterminowana garstka ludzi miała jeden cel wyrzucić księdza, nie chciała rozmawiać, chciała po prostu postawić na swoim.

Tak łatwo wam kogoś oczernić, upokorzyć, upodlić. Skąd tyle nienawiści w waszych sercach? Kto Wam dał przyzwolenie na decydowanie za całą parafię?? Za kogo Wy się macie, za lepszych?!

niech to będzie podsumowaniem ,na Boga opamiętajcie się ludzi ,każdy ma inne pobudki szanujmy się na wzajem 

#45 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 07:54:00

Kazdy wie kto jest najwiekszym poplecznikiem grzesia i go broni pani mariolka powinna najpierw sie zajac wysprzataniem tego syfu za domem bo tylko szczury sie rozprzestrzeniaja a nie zajmowac sie pier***ami. Prawda jest taka ze zal jej d*** sciska bo stracila szanse na biznez jakim mialo byc zrobienie domu pogrzebowego z budynku wybudowanego przez parafian. Teraz runda druga, lizanie dupy kolejnemu ksiedzu moze tym razem uda sie doprowadzic biznes do skutku.

#46 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 21:06:01

Otototo ! 100% true. większość postów w obronie zapewne napisała córka tejże Pani ;)

Kazdy wie kto jest najwiekszym poplecznikiem grzesia i go broni pani mariolka powinna najpierw sie zajac wysprzataniem tego syfu za domem bo tylko szczury sie rozprzestrzeniaja a nie zajmowac sie pier***ami. Prawda jest taka ze zal jej d*** sciska bo stracila szanse na biznez jakim mialo byc zrobienie domu pogrzebowego z budynku wybudowanego przez parafian. Teraz runda druga, lizanie dupy kolejnemu ksiedzu moze tym razem uda sie doprowadzic biznes do skutku.

#47 ~Parafianka~

~Parafianka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 21:07:00

A dlaczego ktoś ma kłamać wyrażając swoje uczucia i myśli ,nikt tego nie wyciaga z małego palca ,bo ma taie wiedzieliście najwidoczniej wie co pisze

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 11:29:27

wiadomo kto boi się konkurencji i wymyśla takie rzeczy typu dom pogrzebowy !  czyżby sumienie ruszyło ?  chce odsunąć od siebie winę ? wymyślanie bzdur na temat innych to już  "nasze towarzystwo"   opanowała do perfekcji .gratuluje  i szczęścia życzę . zapewniam modlić się będę do naszej Matki Boskiej aby na parafii zapanował spokój i ład ! podzielona,parafia i rodziny .brawo ! warto było ? tak wszak pieniądze rzecz najważniejsza ? !   Szczęść Wam Boże ! wszystkim ! 

#49 ~obiektywnie~

~obiektywnie~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 15:20:05

wiadomo kto boi się konkurencji i wymyśla takie rzeczy typu dom pogrzebowy !  czyżby sumienie ruszyło ?  chce odsunąć od siebie winę ? wymyślanie bzdur na temat innych to już  "nasze towarzystwo"   opanowała do perfekcji .gratuluje  i szczęścia życzę . zapewniam modlić się będę do naszej Matki Boskiej aby na parafii zapanował spokój i ład ! podzielona,parafia i rodziny .brawo ! warto było ? tak wszak pieniądze rzecz najważniejsza ? !   Szczęść Wam Boże ! wszystkim ! 

widocznie dla księdza Grzegorza pieniądze były bardzo ważne, inaczej nie doszłoby do takich sytuacji. Mam nadzieję, że nowy proboszcz okaże się bardziej 'z powołania' oraz dobrze ogarnie parafię i parafian. Tego życzę Jemu, sobie i wszystkim Wam. Księdzu Grzegorzowi życzę opamiętania; wszak to nie pieniądze są najważniejsze, a Parafian należy szanować, jeżeli samemu się szacunku wymaga. Pozdrawiam.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 22:19:02

widocznie dla księdza Grzegorza pieniądze były bardzo ważne, inaczej nie doszłoby do takich sytuacji. Mam nadzieję, że nowy proboszcz okaże się bardziej 'z powołania' oraz dobrze ogarnie parafię i parafian. Tego życzę Jemu, sobie i wszystkim Wam. Księdzu Grzegorzowi życzę opamiętania; wszak to nie pieniądze są najważniejsze, a Parafian należy szanować, jeżeli samemu się szacunku wymaga. Pozdrawiam.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 17:09:26

Czasami można dokonać dobra i się tym nie afiszować.Dlatego

nie oceniajcie człowieka ,bo nie wszystko wiecie.Szanujcie siebie i innych ludzi.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 17:37:00

Z powolania jaja sobie zrobisz

#53 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 20:57:37

"(...) WOLNOŚĆ jest tylko wówczas, gdy NARÓD tworzy JEDNOŚĆ,
a LUD w nim żyjący, czuje się WŁODARZEM,
nie zaś niewolnikiem garstki opętanych. (...)" 

- Jan Paweł II Papież

Czepiliście się kościoła  , jak rzep psiego ogona. Możecie zniszczyć nie jednego człowieka, ale nie uciszycie swojego sumienia .

Niedziela ,prawdziwy Katolik właśnie wrócił z kościoła gdzie był u spowiedzi, otrzymał rozgrzeszanie i może grzeszyć na nowo.

Miłego tygodnia  dalszego hejtu goryczy i nienawiści za tydzień  znów  NIEDZIELA  (...) dajcie już spokój Ks Grzegorzowi i sobie nawzajem 

"Nie mów swojemu Bogu, że masz wielki problem, ale powiedz swojemu problemowi, że masz wielkiego Boga"

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 23:43:07

Najgorsze jest to że ksiądz Grzegorz rozwalił wszystko co wcześniej upiekszało mszę. Rozwalił i ministrantów (dawniej było ich mnóstwo dziś możnaby było zliczyć ich na palcach u jednej reki) oraz rozwalił schole która dziś to już nie schola. Dawniej dziewczyny starsze pomagały w tym by było pięknie i tak też było. Dawniej chciało sie przychodzić do kościoła i słuchać ich dziś jest tragicznie. Gitarzystki grać nie umią, a dzieci przekrzykuja sie które bedzie głośniej "śpiewać". szkoda że tak sie stało. Mam nadzieję że teraz znów powrócą te dziewczyny do scholi te które odeszły, bo było widać że one kochają to robić. Kochają uwielbiać imię Boże poprzez śpiew i bedzie tak jak dawniej. Mam też nadzieje że ministrantów będzie z dnia na dzień coraz więcej. PRAWDZIWA SCHOLA i Pełno ministrantów będę się o to modlić.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:50:31

Najgorsze jest to że ksiądz Grzegorz rozwalił wszystko co wcześniej upiekszało mszę. Rozwalił i ministrantów (dawniej było ich mnóstwo dziś możnaby było zliczyć ich na palcach u jednej reki) oraz rozwalił schole która dziś to już nie schola. Dawniej dziewczyny starsze pomagały w tym by było pięknie i tak też było. Dawniej chciało sie przychodzić do kościoła i słuchać ich dziś jest tragicznie. Gitarzystki grać nie umią, a dzieci przekrzykuja sie które bedzie głośniej "śpiewać". szkoda że tak sie stało. Mam nadzieję że teraz znów powrócą te dziewczyny do scholi te które odeszły, bo było widać że one kochają to robić. Kochają uwielbiać imię Boże poprzez śpiew i bedzie tak jak dawniej. Mam też nadzieje że ministrantów będzie z dnia na dzień coraz więcej. PRAWDZIWA SCHOLA i Pełno ministrantów będę się o to modlić.

Kochały robić szoł przed ołtarzem biegać co minutę do zakrystii ,strzelać fochy i trzepać łbami istne ADHD.Wszystko umiały i robiły najlepiej ,a najlepiej wychodziło im rządzenie nie licząc się z nikim i niczym,poniżanie młodszych też super im wychodziło więc to oblicze waszej Prawdziwej scholi.Dziwię się tylko jak można rozwalić to co się utworzyło ktoś nie ma pojęcia co pisze. Dziewczyny nie są po szkole muzycznej ale radzą sobie i nie ma haosu przed ołtarzem.Ministrantów jest dużo czasami nie mają gdzie usiąść,kto chce chodzić to chodzi.

#56 ~Schola~

~Schola~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:05:48

Miło czytać, że ktoś doceniał nasza ciężką pracę i podobało mu się to co robiłyśmy na chwałę Bożą. A jeśli chodzi o osoby, które za nami jak widać nie przepadają i mają niezbyt milą opinie i niekoniecznie potwierdzone informacje o rzeczywistości i sytuacjach z przeszłości, życzymy Bożego błogosławieństwa. :)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:24:50

Tu nie trzeba potwierdzonych informacji wystarczyło być na Mszy i widzieć wasze zachowanie.

#58 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 19:26:03

Zgadza się ministrantów jest dużo i wcale nie zgadzam się ,że można ich policzyć na palcach. Zostali Ci ,którzy mają wiarę w Boga a nie osobiste porachunki. A jeżeli komuś się nie podoba jak śpiewa schola to wcale nie musza chodzić na mszę o 10 bo jest jeszcze kilka innych.

#59 ~Parafianka~

~Parafianka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 19:47:34

Kochani myślę że to czas zakończyć rozmowy na temat ks. Grzegorza i reszty rzeczy. BYŁO MINĘŁO. Bo jak dalej tak bedzie to parafia się nam rozpadnie! Idźmy dalej a nie stojmy cały czas w miejscu! Trzeba się pojednać i być jak jedna wielka kochająca sie wspólnota.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 19:48:40

oby nie wróciły te rozwydrzone panny !! schola bardzo dobrze radzi sobie bez nich . na mszy panuje spokój nikt nie lata jak z piórem przed ołtarzem a starsi ministranci odeszli i tyle nie brak nowych .jak mamy się cofać w tył to ja dziękuje .Rozwydrzonym pannom mówimy dość . odeszły to  niech nie wracają ! dziewczyny bardzo ładnie graja i śpiewają ,  panienki poszły i teraz tęsknia bo nie umiały pokory okazać tylko trzeba drzeć ryj jaj mamuśki ? żal mi ludzi którzy są tak małostkowi że widzą tylko własny interes i czubek swojego nosa . Współczuje nowemu księdzu z całego serca bo WY jesteście ZAZDROŚNI o wszystko  i za wszystko winicie   każdego ksiedza . popatrzcie na SIEBIE !!  i w głąb swoich serc . nikt Wam nie dogodzi  co za ludzie , żenada 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych