Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

132 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 17:06:17

czy posada proboszcza to dobre rozwiazanie ?? nie sadze :D

#2 ~Porządny chłop~

~Porządny chłop~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 21:32:50

A zwłaszcza Pani Jola ,Pani Kasia i Pani Mariola,osoby,które są rozmodlone nie widzą co się w domu dzieje 

#3 ~Mariuszz~

~Mariuszz~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 15:42:16

W parafii Smardzowice Księdzu Kaliszewskiemu będzie dobrze i widać ,że jest skromnym i mądrym kapłanem .Będzie jeszcze mądrzejszym jak nie będzie słuchał cianowskich tercjanek  ,których wieś ma dość.Powodzenia Ks.Grzegorzu

Porzadny ksiadz? 
Chyba nie wiecie jaka afera byla z Kaliszewskim. 

napsizcie do mnie na maila to wszystko wam napisze: mariusz_bajdy@interia.pl 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 05:56:12

Nie przesadzajcie że to aż taka duża degradacja. Rektor uczelni kilkuosobowej też nie jest fuchą marzeniem.

#5 ~katoliku dawaj na tacę~

~katoliku dawaj na tacę~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 19:38:32

Nie ma to jak (księżą) całe życie nic nie robią bo pieniądze przynoszą parafianie(czyt.ludzie wierzący w bajki) lub daje miasto,bawią się,dobrze odżywiają,jeżdżą na wakacje z kobietami-żyć nie umierać.

#6 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 20:59:53

Czy jest ktoś w stanie napisać konkretnie oco z nim chodzi ?? Co on takiego i gdzie nawywijał..??

#7 ~porażona Pańską głupotą an~

~porażona Pańską głupotą an~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 22:44:46

A zwłaszcza Pani Jola ,Pani Kasia i Pani Mariola,osoby,które są rozmodlone nie widzą co się w domu dzieje 

Jak widać nick 'Porządny chłop''nic nie ma wspólnego z porządnym mężczyzną. ''[...] nie widzą tego co się w domu dzieje''gratuluję , zapewne Pan bardzo angażuje się w sprawy własnej rodziny ,aż tak  żeby komuś'' obrabiać dupę'' na takiego typu forum. Gratuluję poziomu  inteligencji :) Ale zapewne jest Pan osobą wysoce wykształconą i dobrze poinformowaną  o tym co się dzieje w domach wyżej wymienionych przez Pana trzech osób.Rozumiem ,że Pan należy do grupy ateistów i dlatego zazdrości Pan tym kobietom , że praktykują chodzenie do kościoła, bo nawet nie przyjdzie mi na myśl, iż może Pan być katolikiem. Katolik tak nie postępuje , nie wypisuje bredni i szkaluje kogoś w internecie , tylko jeśli już coś do niego ma mówi prosto w oczy. Najwyraźniej Pana nie stać na taki gest :)

A i jeszcze taka rada w ''pakiecie'' , zachęcam do patrzenia i obserwowania swojego ''podwórka'' być może u Pana nie jest tak kolorowo i dlatego zajmuje się Pan wypisywaniem takich niczym nie popartych insynuacji :)

Z pozdrowieniami porażona Pańską głupotą anonimka :)

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:12:52

Czy ktoś mógłby bardziej precyzyjnie powiedzieć o co chodzi z tymi zarzutami?
Dziekuje,
Anna

#9 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 21:20:02

Czy moge prosić o szczegoly? Co konkretnie przypisuje sie Wielebnemu?

#10 ~Pigi~

~Pigi~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 13:38:28

Co przeskrobal ze aż o biskupa się obilo? ? Wszyscy piszecie że to że tamto a nikt nie ma odwagi napisać wprost o co chodzi .

#11 ~zwyczajna~

~zwyczajna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 20:17:36

nic nie zrobił  !!!   normalny jak każdy , ma wady i zalety  , sam zrezygnował z posługi u nas .   Wszędzie są zwolennicy i przeciwnicy , może jak zaczną się truskawki to ludziom przestanie się nudzić .Szkoda bo to ksiądz na poziomie wykształcony i bardzo otwarty na ludzi !!!  parafia straciła . Taka prawda że tu żaden nie miał łatwo na początku ,a ks Grzegorz dodatkowo nie wszedł z kliką w układy i tu pies pogrzebany...  Czy w waszych parafiach nagrywa się msze z ukrycia  ?  u nas panują jeszcze ubeckie zasady   i to jest odp dlaczego ks Grzegorz zrezygnował !!!  każdy z nas postąpił by tak samo !!! jeśli  grupa krzykaczy sobie uzurpuje rządy w parafii a nawet do kościoła nie przychodzą  to wina jest w nas w ludziach !!!  a ta prawda boli !!!  wstyd mi za nich  bo zabrali głos za parafian a wielu z nas się z tym odejściem pogodzić nie może ....chcecie wierzcie sobie w dobre czy złe opisy ....ja wiem jedno zazdrość ludzka potrafi wiele  , jak to mawiał mój dziadzio na układy nie ma rady!!   oby księdzu było lepiej na nowej parafii  !!! papier czy net wszystko przyjmie . NIC NIE ZROBIŁ !!! TO CO NAPISZĄ ?  słusznie PIGI zauważyła  każdy  ze to, że tamto  .....i tyle w temacie . i bardzo proszę o nie komentowanie mojego wpisu  bo wyrażam tu swoje zdanie !!!

#12 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 14:02:35

ksiądz o wysokiej kulturze osobistej . sami poznacie  polubicie lub nie  każdy ma prawo do własnych ocen ja bym się tymi wpisami nie sugerował .dlaczego kryja sie pod nickami czy czyms tam  . żal mi WAS ludzie 

#13 ~77777~

~77777~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:07:19

Dziękujemy  życzymy szczęścia  samych szczerych  ludzi dla których wartośći coś znaczą . Jest ksiądz dobrym kapłanem  który umie wysłuchać, wesprzeć , i posiada  swoje zdanie.   Szczęść Boże życzymy powrotów  do naszej wspólnej parafii  był ksiądz jest naszym proboszczem  wszystkiego dobrego......

#14 ~parafianie~

~parafianie~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 17:31:30

Wszystkiego najlepszego  a  na drodze swojego życia niech ksiądz spotyka samych życzliwych ludzi . Pozdrawiamy .  

ps. czekamy na mszę wprowadzeniową  przyjedziemy !  

Parafianie  ze Smardzowic

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 08:48:45

Weź człowieku się zastanów co piszesz żal Ci d*** ściska a zazdrość tobą przemawia ujawnił się pokaż odwagę skoro opinie wydajesz księdzu. Fajnie by bylo jak byś stanol przed ołtarzem i się ujawnił osobiście bym Ci naplula w twarz. Ksiądz Grzegorz był wpozadku i na poziomie .POZDRAWIAM BURAKÓW KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA BÓG WIE CO A SĄ ZWYKŁYMI PATOLOGICZNYMI WIESNIAKAMI .

#16 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 09:44:21

po co te nerwy i obelgi prawda obroni się sama .            Człowiek ze wsi wyjdzie wieś z człowieka nigdy!  

bujanie  zostawmy  lotnikom...świniopasom zajęcie przy trzodzie     , a  naszym księżom posługe w kościele.                                      po co pluć w twarz ( szkoda śliny )   ja jak widzę jak oszczercy  idą całą rodziną do komunii  to się  tylko za nich modle . Ksiądz Grzegorz to wysokiej klasy przede wszystkim CZŁOWIEK ! Zawsze pomoże doradzi wysłucha !  Powodzenia księże  Grzegorzu !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 11:54:49

Weź człowieku się zastanów co piszesz żal Ci d*** ściska a zazdrość tobą przemawia ujawnił się pokaż odwagę skoro opinie wydajesz księdzu. Fajnie by bylo jak byś stanol przed ołtarzem i się ujawnił osobiście bym Ci naplula w twarz. Ksiądz Grzegorz był wpozadku i na poziomie .POZDRAWIAM BURAKÓW KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA BÓG WIE CO A SĄ ZWYKŁYMI PATOLOGICZNYMI WIESNIAKAMI .

z Pana Boga zrobili sobie spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością a ołtarz to nie jest księdza nic tam nie ma

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 12:22:21

z tego co widać żal Wam dupę ściska i tyle zazdrośnicy 

#19 Pigi

Pigi

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2017 - 13:54:03

Wstyd ze się tego ze w naszej parafii są tak msciwe osobniki myślę że gdyby mieli więcej zajęć nie interesowali by się donosicielstwem.Stwierdzam że te oto potecjalne osobniki troszku się poglubili bo od oceniania jest ktoś wyżej nad nami . Jest takie powiedzenie nie czym drugiemu co tobie nie miłe .Oby im Bóg kiedyś wybaczyl .

#20 Pigi

Pigi

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2017 - 13:57:01

Mam nadzieję ze dadzą żyć spokojnie następcy KS GRZEGORZA .

Użytkownik Pigi edytował ten post 11 luty 2017 - 13:59:03

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych