Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kres związku potrzebny adwokat wodzisław śląski

adwokat wodzisław śląski

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 17:36:13

Witam niestety i u mnie to się zdarzyło żonka mnie zdradziła. Znalazłem w jej telefonie smsy z wiadomościami erotycznymi i nie tylko, przez to doszło między nami do kłótni ona wyznała że już mnie nie kocha od roku czasu i ma dość życia w naszym związku. Dodam że mieszkam w wodzisławie śląskim. I chce wywalczyć w sprawie ile tylko się da dla mnie niechce tracić zbyt wiele, w takim razie potrzebuje adwokata kogo polecilibyście w naszej okolicy ?

#2 IzkaCaps

IzkaCaps

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 17:43:04

Oj w naszej okolicy nie ma zbyt dużego wyboru od siebie mogę polecić pana Patryka Riedel który podchodzi do każdej sprawy w profesjonalny sposób. Mi bardzo pomógł w sytuacji kiedy mój mąż nie mógł sobie poradzić z alkoholem i wspólnie wysłaliśmy go na odwyk. Możesz spojrzeć na jego ofertę tutaj https://www.adwokat-riedel.pl/ Uważam że jest godny polecenia 

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 17:44:44

Dobrze dzisiaj nawiąże kontakt z Panem Patrykiem i zobaczymy co da się zdziałać ogólnie jestem nastawiony pozytywnie skoro z jej winy rozpada się nasze małżeństwo mam nadzieje że dużo ugramy. Dzięki za pomoc.

#4 ~Martensja~

~Martensja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:07:14

Polecam od razu skontaktować się z adwokatami z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Znajdują się w samym centrum Gliwic na ryneczku. Są najlepsi jeżeli chodzi o rozwody w tej okolicy. Mi bardzo pomogli, a nie spodziewałam się aż tak dobrze zakończonego rozwodu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych