Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kostka brukowa

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gin~

~gin~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 02:54:20

No cóż, mało ludzi teraz wspomina jak dobry jest drogbruk. U nich zawsze warto się zaopatrzyć w kostkę brukową, dobre ceny i sami profesjonaliści :)

Zgadzam się w pełni. To mała polska firemka ale robią projekt za darmo, pomiary i jeszcze sami dojeżdżają. Wybrałabym zawsze ich, a nie firmy z niższej jakości kostką brukową. Warto poczytać na ich stronie co oferują i jak przygotowują kostkę

#62 paluch686

paluch686

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 07:32:04

O! Dzięki za porady, też muszę właśnie kupić kostkę i nie wiedziałem gdzie najkorzystniej mi to wyjdzie :)

---

#63 ~tomasz d~

~tomasz d~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 07:37:53

ja wziołem pożyczkę na kostkę ze strony xchwilowki.pl

gotówka była w 30minut na koncie

teraz chlopaki koncza robote juz

#64 ~betamy~

~betamy~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:50:33

No cóż, mało ludzi teraz wspomina jak dobry jest drogbruk. U nich zawsze warto się zaopatrzyć w kostkę brukową, dobre ceny i sami profesjonaliści :)

Mam, polecam. Kontakt z firmą bardzo dobry jest, sama kostka rewelka

#65 ~feltov~

~feltov~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 11:32:55

Niezupełnie się zgodzę. My mieliśmy zrobioną drogę a la chodnik, podjazd aż do garażu i schody i do dziś zachwalam przy znajomych i współpracownikach. Wykonanie perfekcyjne, bo nawet teraz mógłbym pójść z poziomicą do garażu, podnieść bramę i kostka idealnie dopasowuje się do wysokości wylanego betonu. Także skrupulatność na najwyższym poziomie, wręcz perfekcjonizm w cenie

#66 ~jaro78~

~jaro78~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 14:40:55

Zgadzam się w pełni. To mała polska firemka ale robią projekt za darmo, pomiary i jeszcze sami dojeżdżają. Wybrałabym zawsze ich, a nie firmy z niższej jakości kostką brukową. Warto poczytać na ich stronie co oferują i jak przygotowują kostkę

naprawde projekt jest za darmo? widze ze dzialaja glownie w wielkopolsce, wiec pewnie przyjechaliby do mnie pod Poznań bez problemu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych