Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kostka brukowa

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 11:47:28

Kastke kazdy uklada taka jaka mu sie podoba i na jaka go stac. I kropka.

Pedbruk akurat ma dobre ceny.

#42 ~Luss~

~Luss~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 15:13:25

Chciałem mieć wzorzystą kostkę brukową w moim ogrodzie. Kupiłem ją u Brukarstwo Arkadia.

Klientom oferują kompleksowe usługi brukarskie, w ramach których dowiozą i profesjonalnie ułożą kostkę granitową. Robią bardzo dokładnie i solidnie. Dobrze się z nimi współpracuje.

#43 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 16:41:22

Kastke kazdy uklada taka jaka mu sie podoba i na jaka go stac. I kropka.

Pedbruk akurat ma dobre ceny.

Czy to jakaś tajemnica te ceny? Mają stałą stawkę czy raczej wyceniają indywidualnie?

#44 ~Damięcki~

~Damięcki~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:06:07

My kostkę kupowaliśmy od firmy Bruk-bet. Mają świetne wzory kostek, no i przede wszystkim są porządne, dobrej jakości no i dobrze wyglądają 

#45 ~przedmówco~

~przedmówco~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 12:01:45

Czy to jakaś tajemnica te ceny? Mają stałą stawkę czy raczej wyceniają indywidualnie?

Cena kostki jest niezmienna, a wycena dotyczy zakresu robót. Jak masz fatalne podłoże i panowie narobią się bardzo przy stabilizacji, to rzecz jasna, że policzą więcej. Jak nie zadzwonisz i nie umówisz się na oględziny, to nie dowiesz się ile to będzie kosztować.

#46 kamilakik

kamilakik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 październik 2018 - 13:55:19

Dokladnie, kwestia indywidualna.

#47 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 15:18:33

Cena kostki jest niezmienna, a wycena dotyczy zakresu robót. Jak masz fatalne podłoże i panowie narobią się bardzo przy stabilizacji, to rzecz jasna, że policzą więcej. Jak nie zadzwonisz i nie umówisz się na oględziny, to nie dowiesz się ile to będzie kosztować.

To też nie jest do końca tak jak mówisz, bo cena kostki waha się u róznych firm. Ped-Bruk akurat ma atrakcyjną ofertę, a pamiętajcie, ze cena za tę samą kostkę może wahać się w zależności of firmy nawet o 100%!

#48 ~Lutek~

~Lutek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 08:26:29

Ja również polecam zakupy w firmie Brukarstwo Arkadia. Znakomita jakość produktów, ogromny wybór i fachowe doradztwo. Kontrahent na medal. 

#49 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 11:59:26

To też nie jest do końca tak jak mówisz, bo cena kostki waha się u róznych firm. Ped-Bruk akurat ma atrakcyjną ofertę, a pamiętajcie, ze cena za tę samą kostkę może wahać się w zależności of firmy nawet o 100%!

Jak zamawiasz u nich ułożenie kostki oraz kostkę, to jest rzeczą wiadomą, że za kostkę zapłacisz mniej. Dlatego korzystanie kupować kostkę u wykonawcy, bo oni mają duże zniżki na materiały. 

#50 ~atilla~

~atilla~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:34:12

Pełna zgoda. My kupiliśmy w Ditrich  w okolicach Łodzi i oni tez nam kostkę ułożyli, razem wyszło taniej, zdecydowanie opłaciło się. Ułożyli naprawdę fajnie, widać że firma ma doświadczenie.

#51 ~gosc101~

~gosc101~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:47:07

My postawiliśmy na Semmelrock i jesteśmy z niej zadowoleni. Kupowana w hurtowni Masters pod Wrocławiem, mieli ją tam w bardzo przyzwoitej cenie. Firma zajmuje się też układaniem kostki, więc wiadomo że skorzystaliśmy z ich usług, tak jak mówicie opłaciło się to.

#52 Baśkownik

Baśkownik

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 08:49:01

Moi rodzice ostatnio się budowali i korzystali z tej: https://www.semmelro...-sciezki-torri/

są zadowoleni :)

#53 ~Gakunen~

~Gakunen~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 12:37:12

Ostatnio też właśnie zamówiłem kostkę brukową od semmelrock, super sprawa

#54 ~Xannus~

~Xannus~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 11:57:28

Ostatnio ten semmelrock naprawdę zaczyna się rozwijać a to wszystko za sprawą jakości ich produktów, również jestem zadowolony z tego jak szybko się rozwijają

#55 ~Anaboul~

~Anaboul~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:33:28

Ostatnio ten semmelrock naprawdę zaczyna się rozwijać a to wszystko za sprawą jakości ich produktów, również jestem zadowolony z tego jak szybko się rozwijają

Dokładnie, maja naprawdę fajny wybór kostek brukowych, cenowo również fajnie to wszystko wypada.

#56 ~TomoTOmasz~

~TomoTOmasz~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 07:10:07

U nas Drogbruk jest i zastrzeżeń nie mam żadnych. Trwałe i dobrze się prezentuje

#57 Lorenz

Lorenz

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 14:45:53

Zastanów się dwa razy nad kostką brukową. Lepszy jest asfalt. 

#58 ~Samsong~

~Samsong~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:40:40

No cóż, mało ludzi teraz wspomina jak dobry jest drogbruk. U nich zawsze warto się zaopatrzyć w kostkę brukową, dobre ceny i sami profesjonaliści :)

#59 ~rollo~

~rollo~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:57:03

Solidnej jakości kostkę kupicie w Kado  w Szczecinie. Ja tam jestem bardzo zadowolony z zakupu, cena na każdą kieszeń, kostka ładna. Brałem od nich też otoczaki do ogrodu.

#60 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 21:55:47

Wzorzystą kostkę brukową kupiłam w firmie Arkadia w Konstancinie. W sprzedaży posiadają kostkę brukową i granitową, kamień ogrodowy, kruszywa oraz inne materiały wykorzystywane w pracach brukarskich. Wszystko wyjątkowej jakości i w dobrych cenach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych