Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kostka brukowa

63 odpowiedzi w tym temacie

#21 carmena27

carmena27

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 11:43:08

Wydaje się, że warto kupować kostkę brukową w firmie, która jednocześnie zajmuje się układaniem kostki. Wtedy jest szansa na korzystniejszą cenę.

#22 ranliburg

ranliburg

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 10:32:19

Dołączam się do prośby. 

#23 ~meszek~

~meszek~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 15:08:18

Bardzo fajna jest kostka Visio. Ma różne rozmiary więc podjazd można fajnie zaaranżować. Kolory tez ok. Mnie się podoba "ciepło terakoty" .

#24 ~becia~

~becia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 10:31:36

Prospect ładnie wygląda po położeniu.To duże płyty, bardzo wytrzymałe. Są chronione przez system hydrostop i perlon lak.

#25 SokolaĆma

SokolaĆma

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 23 luty 2016 - 09:03:48

Kostka brukowa jest nudna. Lepiej rozejrzyj się za PressBetonem, przyćmiony wiekami popularności kostki brukowej wykorzystywanej przez co drugie gospodarstwo, bo sąsiad ma to i ja chce. PressBeton może przetrwać kilkadziesiąt lat..

#26 julia922

julia922

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 12:49:36

Witaj, a może Brukarstwo - kostek lub Uholinex?

#27 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 08:58:49

Mi układał Mabud (Warszawa). Ogólnie robili to już ładnych parę lat temu a kostka wokół domu i w ogrodzie trzyma się nadal solidnie. Teraz właśnie córka z zięciem będą się budowali i też dałem im na nich namiary.

#28 KamilGaj

KamilGaj

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 16:23:19

Chciałem układać sam, ale się poddałem, bo jednak bałem się, że wyjdzie nierówno. Nasza kostka jest granitowa i  pochodzi z hurtowni Ditrich z Pabianic. Układali ją pracownicy Ditrich, wyszło bardzo dobrze, równo, dobrze, że jednak sam się za to nie brałem.

#29 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 07:14:04

U mnie układała firma Markpol-Bruk i jestem zadowolony. A urzekło mnie 5 lat gwarancji

#30 ~kamiński~

~kamiński~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 21:14:02

Bruk Betowska z zabezpieczeniem Perlon - świetny wynalazek, nie trzeba obawiać się wykwitów.

#31 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 14:39:40

Dzisiaj kostke układa się maszynowo 10 x razy szybciej niz kiedys recznie. Inter Import Export deklaruje wydajnosc ok 400-700m2 wiec jest to juz calkiem dobry wynik. Wiadomo, że wolniej idzie na węższych powierzchniach jak chodniki a najlepipej i najszybciej na otwartych placach np parkingach. 

#32 ~iggy~

~iggy~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 12:31:04

My kostkę braliśmy ze szczecińskiej  hurtowni Kado. Zdecydowaliśmy się na granit  bo wygląda lepiej i jest lepszy na  stromy podjazd. Granit też dłużej przetrwa bo to solidny kamień.

#33 ~krzychu~

~krzychu~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 10:50:50

Ped-Bruk ze Skierniewic. Warto poprosić o zdjęcia z poprzednich realizacji. Generalnie robią fajnie, z pomysłem, na dobrze przygotowanym gruncie. 

#34 ~Zebek~

~Zebek~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 12:43:32

Kostka brukowa nie jest nudna. Jest dostępna w wielu kolorach, zwykła i granitowa. Generalnie dla każdego, coś fajnego. Ped-Bruk nie utrzymuje w tajemnicy swoich realizacji. Można podjechać i sobie zobaczyć jak to wygląda na żywo.

#35 MarcinSzewczyk86

MarcinSzewczyk86

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:06:52

Z pewnością opłaca sie kupowac kostke brukowa w firmie, ktora zajmuje sie tez ukladaniem

#36 Charubaa9

Charubaa9

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 05 luty 2018 - 15:12:21

Poszukaj na dobrych stronach :)

#37 ~Bredzik~

~Bredzik~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 12:42:28

Wydaje się, że warto kupować kostkę brukową w firmie, która jednocześnie zajmuje się układaniem kostki. Wtedy jest szansa na korzystniejszą cenę.

No tak. Firmy z racji tego, że często dokonują zamówień kupują kostkę po niższych cenach. Kwestia tego, na ile wycenią tą kostkę Tobie? :P

Ped-Bruk ze Skierniewic również zamawia kostkę jak również przyjeżdża ze swoim materiałem. Ale na nich akurat się cenowo nie zawiodłem :)

#38 ~jarek900~

~jarek900~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 16:01:44

Przy układaniu kostki warto też zatrudnić dobre studio projektowe żeby to rozplanowało, ja jako że miałem dość dużo terenu wokół domu wynająłem studio Adeko z Łodzi. Zrobili projekt, nanieśli też moje poprawki bez problemu.

#39 ~Kacap~

~Kacap~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:12:13

No tak. Firmy z racji tego, że często dokonują zamówień kupują kostkę po niższych cenach. Kwestia tego, na ile wycenią tą kostkę Tobie? :P

Ped-Bruk ze Skierniewic również zamawia kostkę jak również przyjeżdża ze swoim materiałem. Ale na nich akurat się cenowo nie zawiodłem :)

A możesz powiedzieć, czy z Ped-Brukiem można negocjować cenę? No wiesz, ułożenie kostki to duża inwestycja i duży wydatek...

#40 ~Do pytającego~

~Do pytającego~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 17:14:29

Zależy jaki masz duży teren, czy jest on płaski czy nie, podmokły czy suchy. Jak masz do ułożenia duży kawał ogrodu i na dokładkę wjazd do garażu, to nawet musisz się targować :) Myślę, że ci z Ped-Bruk spotykają się z tym na porządku dziennym :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych