Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kostka brukowa

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 21:36:32

poszukuję dobrej firmy do układania kostki czy ktoś może mipolecić sprawdzoną jaką kostkę wybrać

#2 ~KolegaKolegi~

~KolegaKolegi~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 21:55:52

Ja mam kostkę brukową z bruk-betu, nie znam Twoich potrzeb, wymagań i możliwości finansowych, ale tam znajdziesz zwykłe, najpopularniejsze kostki, które wyberają ci, co nie lubią jak coś takiego rzuca się w oczy, ale i ozdobne np. imitujące drewno czy takie, które można by nazwać "betonowymi panelami". Ja akurat wybrałem kostkę od nich, bo posiadają taką powierzchnię, która nie przepuszcza cieczy, więc jak coś się rozleje można wytrzeć i śladu nie ma. Pod linkiem znajdziesz wszystkie informacje

http://www.bruk-bet.pl/oferta

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 21:42:52

co sądzicie o kostce jadar może ktoś ma ułożoną jak sięspełnia?

#4 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 14:19:04

Ja u siebie mam kostkę od Kost-Betu i nie mogę narzekać. Urzekła mnie ich bogata oferta i elastyczność. Może warto nimi się zainteresować?

#5 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 10:22:17

Akurat na Kost-Bet to chyba nikt nie narzeka ;] Sa idelnym przykładem, że jeśli za coś dobrze zapłacimy, to otrzymamy wysoką jakość. Jako architekt ogrodów coś o tym wiem

#6 ~Apple~

~Apple~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 14:08:34

Z ciekawości przejżałem ich portfolio i muszę przyznać, że robią naprawdę ciekawe aranżacje. W przyszłym roku przymierzam się do remontu podwórka i chyba kost-bet będzie najlepszym wyborem.

#7 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 11:13:16

Ja polecam firmę Bruk Sp. z o.o. mają ładne produkty a to co mi się najbardziej podoba to to, że łatwo się je czyści. Plamy z oleju można usunąć suchą ściereczką, ponieważ się nie wchłaniają.

#8 ~nieznany nikomu~

~nieznany nikomu~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 08:28:32

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć coś o takim rozwiązniu? Opłaca się to czy olać?

#9 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 08:08:13

Zobaczcie tą wyszukiwarkę. Jest tu duży wybór produktów z ich opisem, w tym kostki brukowe. http://tuznajdziesz....owa-498/?page=2

i produkty do czyszczenia powierzchni http://tuznajdziesz....wierzchni-2065/

#10 michalecsc

michalecsc

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 22:10:59

Ja polecam własną firmę i za nią ręczę http://www.mkostka.pl , jeśli chodzi o kostkę brukową, płyty ogrodowe, odwodnienia i kamienie dekoracyjne to zajmujemy się tym od 15 lat. Wile naszych prac to duże inwestycje ale każdy klient jest dla nas ważny i dobrze obsłużony.

#11 ~borowik123~

~borowik123~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 00:29:02

Ooo byle nie mkostka! Miałem ich kostkę pół roku. szkoda nerów. Lepiej zainwestowć w Kost-bet i mieć święty spokój!

#12 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 07:54:39

Układamie kostki brukowej , Kostka brukowa Rzeszów 

Firma "ERBRUK" powstała w 1991 r., jako jedna z pierwszych zajmujących się profesjonalnym wykonywaniem usług brukarskich na terenie Polski południowo-wschodniej. Firma dysponuje pełnym zapleczem technicznym i maszynowym, a także profesjonalnym sprzętem uznanych firm. ERBRUK posiada możliwości, które potrafią sprostać każdemu zamówieniu. Poprzez konsekwentne zaspokajanie potrzeb klientów wpisała się już na stałe w branżę brukarską na terenie Podkarpacia.

Dzisiaj mozemy się poszczycić kilkuset tysiącami metrów kwadratowych ułozonych powierzchni, zarówno pod znanymi firmami, jak i pod prywatnymi posesjami.
Zapraszamy www.erbruk.com

#13 ~Boguś~

~Boguś~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 09:41:22

No ja też zdecydowałem się na kostkę od Kost-betu, zobaczymy jak przetrwa zimę ;) Póki co jestem bardzo zadowolony, bo prezentuje się naprawdę okazale. Ludzie, którzy ją ukladali bardzo mili i profesjonali. Oby tak dalej!

#14 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 11:53:52

Bo Kost-Best w  naszym kraju, to lider w produkcji najlepszej jakościowo kostki brukowej i innych materiałów. Projektując ogrody zawsze polecam klientom ich prodkuty i jak do tej pory nie otrzymałem żadnej reklamacji!

#15 ~mirekol43~

~mirekol43~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 17:20:22

ostatnio zauważyłem, że odchodzi się już od tradycyjnej kostki na rzecz, małych kosteczek w stylu Creatic, z których układa się ciekawe wzory wykorzystując różne odcienie koloru tej kostki, sam właśnie powoli przymierzam się do zamówienia kostki tak by w wakacje w końcu ją położyć na podjexdzie do garażu, na chwilę obecną waham się właśnie pomiedzy wspomnianym creativ a kostką Tagula

#16 kunoem

kunoem

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 22 marzec 2014 - 16:33:48

ja też się właśnie zastanawiam nad normalną kostką brukową a płytą ażurową na podjazd do garażu ale chyba wybiorę to drugie jak narazie wystarczający choć wiem że z kostki brukowej pewnie byłbym bardziej zadowolony

#17 ~wojtekkk~

~wojtekkk~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 06:47:06

ja mam podjazd wyłożony z maleńkich kosteczek Logo, w kolorze jasnym, żaden z sąsiadów nie postawił na taką kostkę co mnie włąśnie zmotywowało do tego wyboru, nie chciałem kopowiać po nich tradycyjnych kostek

#18 brukdar

brukdar

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 12:26:05

dużo jest firm, ja mogę polecić kostka brukowa małopolska

#19 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 09:20:19

Polecam wiosenną promocje kostki brukowej ze składu specbruk Firmy Libet, mocna, wytrzymała, szeroki wybór kształtów i kolorów. Jak to bywa, ogród po zimie jest w tragicznym stanie, żona przypadkowo na jakimś forum przeczytała o owej firmie do tego trafiliśmy na wiosenną promocje i udało nam sie zaoszczędzić. Pozdrawiam  

#20 samouczony

samouczony

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:16:48

Kolego sprawdź stronę tego zakładu kamieniarskiego http://www.kamieniar...e/oferta-kostka ciekawa oferta i doradzą Ci we wszystkim.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych